Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2961
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Remélem mindenki kint van tekerni, azért lapítotok!

jövõ vasárnapra megint egy Mátra kör van betervezve...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2962
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na tessék, mik vannak. Hirtelen az egész Kecskeméti Elsõ Sor találkozik vele. :P
Amúgy nekem se nem nehéz a kerekem, se nem magas falú. Nehéz csak én vagyok...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2963
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Partiról jut eszembe...
Szombaton épp a Hungária krt-on söpörtünk, és kissé tanácstalanok voltunk, hogy merre van a Tatai út; elõzetesen a XIV. kerület volt megadva, valójában a XIII. kerületben volt...na, a lényeg, hogy gondoltuk autentikusan egy bringástól kérdezzük meg...egy volt arrafelé, egy montis...melléhúzódtunk, és útbaigazítást kértünk. Nagyon meglepõ volt, hogy mosolygós és készséges volt...említette, hogy Õ is oda igyekszik, de csak annyit tud, hogy hol kell jobbra fordulni. Megköszöntük, sok sikert kívántam Neki, meg is lepõdött, aztán egy óra múlva találkoztunk a Trek standon, és összevigyorogtunk. Tényleg szimpi srác volt és készséges...ez szombaton történt, úgyhogy vasárnap valóban lehetett a Mátrában, akkor már nem volt kint az expo-n.

STOP cukrászda idõfutam, valaki?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2964
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
több mint 200 induló ismét egy mo-i versenyen , dagad a peleton

#2965
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
egyébként itt jön ki az hogy ha valakinek jó nehzé kerekei és magasfalú felniei vannak az lejtõn nagyon tapad az úthoz mert hatalmas centrifugális erõ tartja a kerekeket nagy tömeg a pördületet és alacsony súlypont a biztonságot...

na én ezért utálok lefele menni 8)

#2966
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Helló skacok!

Megvolt a hétvégi túra. Délelõtt elkisértem a barátnõmet tekerni, végre újra rászánta magát. A múltkori szeles dimbesdombos részen tekertünk Gyöngyös és Pásztó között (azért nem végig). Meglepõen jól bírta. Gurultunk egy 25-öst, visszamentünk ebédelni, utána belekezdtem a szokásos köröcskébe. Azért nem esett annyira jól. Eléggé darabos volt, bár nem is tekertem túl sokat az utóbbi 2-3 hétben. Pásztó elõtt találkoztam egy középkorú országútissal is, Pásztóig elkísértem. Onnantól mehetett a mászás. Galya elõtt, ha minden igaz, Parti Andris jött szembe montival. Ahogy néztem a képet róla a velon, meg a mezét, õ volt az. Viszont Galyán már megint az út szélén ott figyeltek a hókupacok, így volt vízátfolyás is. Fent hûvös is volt egy kicsit (rövidgatyához, meg rövid mezhez), így sajnos most Kékest kihagytam.
Végülis, így, hogy eldumáltam az elejét, meg Galyáról lefelé vigyáztam (Ksyriumok vannak még bent), 2:47 lett a 80 kili. Nekem 28,5-öt mutatott átlagnak. Felfelé nem mentem nagy tempót, de lefelé próbálgattam a kereket. Vadállat! Sokkal stabilabb, mint a másik kerék/gumi kombó. Sokkal bátrabban lehet venni a kanyarokat ezzel.
Azért sajnálom, hogy nem jöttetek, tényleg nagyon szép idõ volt. volt kerós forgalom is.

Itt egy kép Bagolyírtásról, ami Galyatetõ elõtt van. Voltak akik kempingszékben sütkéreztek itt a napon... :)
http://s51.photobuck...t=Bagolyrts.jpg
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2967
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hidegbe futottam és porc ... tavaly is kijött egy idõ után elmúlik csak Proenzineznem kell monjuk orvosnál nem voltam de úgyis azt mondja hogy ne sportoljak akkor meg minek menjek el 8)

futásnál jön ki durván bringán simán leadok egy 70est anélkül hogy érezném (én meg a nagy áttétel kikérem magamnak .. 3 tárcsás vagyok apa )

#2968
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
reggeli madár leszek

#2969
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Mi van a térdeddel?? Porc vagy szalag?? Mindkettõ...:scared: :scared:
Biztató így az idény kezdetén. Futásnál is fáj? Nyeregmagasság jó? Nem használsz nagy áttételeket? Nincs nagy oldalirányú mozgás tekerésnél? teljesen fix a patentod? Nyújtasz eleget? Szedsz rá vmit?
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2970
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én ma bringáztam egy lájtos 70 est így hegyek között völgyek között... hát érzem azért a kényszerpihenõt és vészjósló enyhe fájdalom nyilalt olykor olykor a térdecskémbe bár lehet csak elszokott a húzástól 8)
ha vlaki van pesten egy nagymamamás paprétre elkisérhet...

ui.: azé lesznek benne emelkedõk de síkon én nem vagyok Janibácsi... 8(

#2971
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
megyek is, hónap 100 fölött (a távot)... Vki?
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2972
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nagyon jo ido van! Aki teheti,menjen ki a szabadba!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2973
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Magaslati edzotabor!Persze,suliban rohadok.Viszont vasarnap tenyleg megyek Matra kort.Mizsei dokit es Janit is talan erdekli a dolog.Reggel indul a kor.

A magaslati edzõtábor lehetõsége adott Kecskeméten is. A Domb ismét vár minket szeretettel!
Reggel leküzdöttem 3X !

#2974
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Magaslati edzotabor!Persze,suliban rohadok.Viszont vasarnap tenyleg megyek Matra kort.Mizsei dokit es Janit is talan erdekli a dolog.Reggel indul a kor.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2975
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
igen , én kunadacsi edzõtáborba vonultam a reggel !

#2976
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
hû, srácok, de nagy a csend...vagy titokban magaslati edzõtáborban készültök, vagy nagyon dolgoztok...
Íme a hétvége idõjárása:
Pénteken délelõtt nyugaton még sok lesz a felhõ, de számottevõ esõ már nem várható. Késõbb országszerte kisüt néhány órára a nap. Hétvégén igazán kellemes tavaszi idõre készülhetünk, vasárnap felhõ is alig lesz az égen. Hétfõn tetõzik a meleghullám: 20 fokot is elérheti a hõmérséklet.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2977
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
nekem a "kínokkínja" lehet a következõ

#2978
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
sokáig úgy volt (hétfõig), hogy megyek, Ökrös kollégával, de kaptam egy munkalehetõséget, és szombaton megyek Pestre megállapodni + megnézem a Bringaexpo-t. Így a következõ verseny a STOP cukrászda idõfutam lesz. Az-e érdekel-e valakit-e?
Johnny, beszélj Ökrössel, egyedül nem akar menni, de ha Te mész, szerintem Õ is nekivág.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2979
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Zomba érdekel valakit????
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2980
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
PP357 em van 2 szériával ezelötti (Armstrong pedáljja 8))