Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#2901
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
passzolok orfûre... hétfõ fizikai alkalmassági és csak 2 hete javult meg a térdem... szóval 8) (de nem kizárt hogy mégiscsak megjelenek :D)
... jah meg hát szakdoli leadás 30. aztán még az utolsó simítások... de a köv Tria-Dua versenyre szólj és "elkisérlek" leszek a sereghajtód

#2902
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Sac! Nem láttalak az orfûi nevezési listán!!! A helyszinen drágább:clap: Josshuatt-tal megyünk. Majd a végén röhögünk egymás kínján:beer:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2903
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
ez lehet a baj :D utálok korán kelni ... de ennél csak a hideget utálom jobban :D

#2904
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Végülis, ha az ember fel tud kelni korán... ...meg bírja a 10 fok körüli idõt...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2905
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

No, Tomek, akkor én is felpumpáltam a boldogsághormon adagom. Ma reggel 1/4 7-kor kint gurultam már. Hát azért kicsit csípõs volt az idõ. Sikerült szellõsebben öltöznöm, így a végén már üveget lehetett volna vágni a mellbimbómmal. De azért jól esett. A szokásos kis harmincas, laza pörge, neha pár kili tempó, de csak annyira, hogy az átlag pulzus 148 maradjon. A végén még egy 53-as sprint is belefért.
Egész fura szél nélkül tekerni. :ubytek:

Ja, én vasárnap a Mátrában tekertem volna, de sietni kellett haza, így a csomagtartóban maradt a keró. Majd kicsordult a könnyem, mikor a Kommuna.org-osok fordultak rá a szemem elõtt a Mátrára... Baromi sok kerós volt.

mondtam én hogy kafa

#2906
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
No, Tomek, akkor én is felpumpáltam a boldogsághormon adagom. Ma reggel 1/4 7-kor kint gurultam már. Hát azért kicsit csípõs volt az idõ. Sikerült szellõsebben öltöznöm, így a végén már üveget lehetett volna vágni a mellbimbómmal. De azért jól esett. A szokásos kis harmincas, laza pörge, neha pár kili tempó, de csak annyira, hogy az átlag pulzus 148 maradjon. A végén még egy 53-as sprint is belefért.
Egész fura szél nélkül tekerni. :ubytek:

Ja, én vasárnap a Mátrában tekertem volna, de sietni kellett haza, így a csomagtartóban maradt a keró. Majd kicsordult a könnyem, mikor a Kommuna.org-osok fordultak rá a szemem elõtt a Mátrára... Baromi sok kerós volt.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2907
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
az outisokat nagyrésze azért úgy vélekedett vasárnap mint én ... ien szép napot elb x ni egy felvonulással annyian voltak pilisben hogy majdnem sorbaáltam a Dömör kapui sorompónál hogy feljussak az erdészeti útra 8)

#2908
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
kimentem reggel (5:40) , gyönyörû volt! ajánlom mindenkinek , hogy meglegyen a napi boldogság hormon adagja ,
sajnos a derekam nem terhelhetõ csak gurulgattam , 1,5 hét kihagyás után ez is nagy szó ,

#2909
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Mizsei doki hol CM-ezett?
a Bp-in voltam. kellemes családias volt így 80 ezren:D:D meg azért tekerek a városban rendületlenül, de ne kívánja senki, hogy egészségemre:) viszont sose volt ilyen jó a városban tekerni, mint pénteken a bkv sztájk idején.
kint állt a sok buzi fakabát és mind a bringásokat zavarta le a tök üres villamos sínrõl. persze veszélyes a síneken tekerni, de amikor nem jár a villamos, minek fontoskodnak...?

#2910
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én iet kaptam már bringán is 8) kinn a mucsaban valahogy Kfélegyháza és Csongrád között :D

#2911
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jah, majd elfelejtettem:

szombaton ilyenbe futottam bele Eger alatt... Azt hittem elmegyek mellette. Szépen beterítette a jég a kocsit. :( Asszem nem lett maradandó elváltozás rajta.

http://s51.photobuck...rrent=Kp016.jpg

Ezen meg a felhõ majdnem leereszkedett a földre, mint amikor tornádó keletkezik:
http://s51.photobuck...rrent=Kp019.jpg
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2912
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
én bebringáztam egy 120-at vasárnap 8) Bp-Pomáz-Szentendre-Dömörkapu-Dobogókõ-Pomáz-Bp 8) szép környezet nyugodt madárcsiripelés erdei utak .. 4 órára jött ki kereken 8)

#2913
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
A derekam szarakodik , a hetem majdnem 0-ás volt , csak a KH futógálán kocogtam a gyerekekkel egy picit , holnap hajnalban belecsapok a lecsóba ,

#2914
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Szombaton Dakar pályabejáráson voltam persze bringával:krol:
Vasárnap meg néztük a versenyt:krol:
Hétvégére össze kéne hozni már egy nagyobb pelotont nem?

#2915
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
De leült a fórum! Na, akkor majd én mesélek:

Tegnap délután kiszaladtam tekerni egy kicsit. Örkényig mentem, meg vissza. Igaz, hallottam a rádióban, hogy "Dakar", meg Dabas, mégis csak akkor realizálódott az egész bennem, mikor úgy 100 méterre tõlem az örkényi lõterepen vágódott át keresztben egy terepjáró. Gondolom már csak "levezetés" volt. Tõle meg újabb 100 méterre a jardok mérték a száguldozókat. Biztosan örültek a 39-es határtempómnak. :lol1:

Amúgy a 70 kilit éppen két óra alatt teljesítettem, az így hétzárásként nem olyan rossz. Találkoztam utam során Mérnökúrral, aki szép csendben, de gyûjti a kilómétereket és szembe jött Johny is. Szemmel láthatóan komolyan vette az etepot, mert volt kis vicsorgás is a szája szélén és hiába integettem neki, nem méltatott sokra: robotpilóta üzemmódban volt. Mint késõbb elmondta, ályronmen utazót nézett éppen.

Amúgy vasárnap délelõtt még Gyöngyösön voltam. Majd megszakadt a szívem, amikor láttam azt a temérdek keróst, akik a Mátrába igyekeztek. Voltak ott nyugdíjasok is, meg hát a Kiommuna.org csapatból pár országútis. Nem hiába, itt a tavasz. Mindenki igyexik kifelé a jó levegõre.

Hát ti kollégák? Duzmi, Ökri, Balázs, Tomek, merre vagytok? És még sok-sok kerós, akikkel tekerni szoktunk... Mizsei doki Critical Massezett, õ igazoltan volt távol.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2916
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Biztosan õ állítja be magának. Kis inzulin tunning... :glaszcze:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2917
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
te jani te honnan tudod mennyi a vércukrod ? DÉLBEN? én úgy hobbi szinten nem szoktam megszúrkálni magam :D

#2918
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
nekem délben 2.04 volt a vércukrom...:clap: :clap:
Jaaaa ez nem az??:mybad: :mybad: :mybad:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2919
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Õt is kéne hívni közös tekerésre...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2920
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Szerintem a Trek-es fickó a Virágh István; a Három Gúnárban szakács. Említettem Neki, hogy menjen el Zombára, ha van kedve, és volt kedve. Tessék megnézni az eredményét a Hobbysták között...2.04! És alföldi.

mindig kellenek új példaképek!