Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#2781
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
lélekben Veled

#2782
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ezt a hozzászólást találtam a biondosok forumán:

Jún.1. Glocknerkönig-Bruck. Soproni határtól 130km-erre. 27km 1700m szint hegyi mezõnyverseny. A cél a híres Grossglockner hegy csúcsán! Én megyek, hátha érdekel még valakit..

Vannak még állatfajták rajtunk kívül is. :scared:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2783
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hele! Akkor a virsligumi oktatott! El tudom képzelni a hitetleneket! :P

Tegnap voltam kint a gyors 30-asomon. Senki nem ért rá, az öreg Endre bácsial mentem. Elején "melegítettem", gondoltam nem kínálom be szegényt. Így 37-tel gurultunk, aztán a kanyar után elment mellettem 42-vel. Jaaa, kérem szépen! Hihetetlen az öreg. Nagyon szépen, dinamikusan teker. Rövideket elõrejött vezetni, mindig volt benne egy pici plusz. Becsülettel kifingottam a végére. 38-as átlag lett. És az öreg jött becsülettel.

Skacok! Elõre szólok, vasárnap kéne megint egy össznépit tekerni, moderáltabb tempóval. Tessék jelezni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2784
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Csabi már véglegesen fizetett profi lettél :)
gratula bácsi!

#2785
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Szombaton voltam ezen a versenyen:http://www.strazsahegyitekero.hu
Jó kis dimbes-dombos terep,bár néhol kissé rázós,furcsán is nézett egykét
montis a krossz gépemre,még furcsábban mikor másodiknak értem be...
Szép érmet kaptunk+pézdíjat!
Jó volt a szevezés,eszem iszom egyszóval remek rendezvény volt.

#2786
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nekem egyre inkább az a meglátásom, hogy Ökimov kollega a hosszú távokra lett megalkotva. Tátra körön sem sok hiányzott, hogy porba tiporjon, ez a Balaton kör pedig... Vadállat. Biztosan berittyentettem volna.

Gratulálok mindenkinek! :clap:

Nekem csak a Mátra kör jutott a hétvégén. Nekivágtam, hogy majd iramjátékozok Pásztótól Galyáig, de másképp alakult. Összetalálkoztam egy országútis sráccal, aki magányosan tekert felfelé. Elkísértem, közben beszélgettünk. Kiderült, hogy õ is inkább a hosszabb túrákat szereti, már nem versenyez, de 500 kilis teljesítménytúrákat simán bevállal. A tempót is ehhez méri :no: . Mindegy, elbaktattunk, aztán mondta, hogy érdekli õt is a Tátra kör, ha megyünk, szóljunk neki is. Meg ha csak a környéken járunk, mert õ sem szeret egyedül tekerni. Mátraházánál elbúcsúztunk, mert õ nem jött fel Kékesre... Aztán, hogy ha már odáig nem csináltam semmit, gondoltam meghajtom a Kékesi kaptatót. 14:47-lett. :P Amikor a csoportos tekerést csináltuk, emléxem, Janival 17 perc körül mentünk fel. Ahhoz képest most kicsit más volt a tempó. Nekiálltam 39-21-gyel, sajna csak a feléig bírtam. Onnantól 39-23. Azért még így is 14-gyel mentem tovább. Jó lenne, ha lenne megint a "Kékesre fel!", mert ha a múltkori 32 perces Gyöngyös-Mátraházát számolom, mint a Mátrakör elején, már akkor jobb vagyok az egyéni legjobbamnál. No mindegy. Egynek jó volt.

Tomek! Gyere ki és elkezdjük óvatosan a gyorsúszást és a delfinezést. Ezeknél jobban tán nem is erõsíti semmi azokat az izmokat.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2787
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
gratulálok!

#2788
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
na kérem; csudás eremények születtek a szombati Shimano Balaton Maratonon. (Tour de Pelso).
Ökrös: 6 óra 29 perc
Virág Pisti: 6 óra 48 perc
Pusztai Seby (Mozgáskorlátozottak Egyesülete): 7 óra 21 perc!!!

Remek idejük volt, és mindannyian nagyon jó erõben voltak...

Jómagam körbeautóztam a Balatont; figyeltem és tanultam :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2789
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
edzés helyett dolgozok éjjel nappal:(
Sebaj majd hétvégén!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2790
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én azért bízok ám benne, hogy ez még változni fog. Ráadásul jó irányba. Kis pihentetés és erõsítés, aztán újra mehet a keró. Láttunk már erre is példát.
Addigis felkészítelek a senior úszó OB-ra.

köszi , most minden edzõi merényletemet, amit ellened elkövettem ,visszadhatod , de az edzéstervezésnél azt nem felejtsd el hogy sprinter alkat vagyok , tudod: rövid terhelés - sok pihenés!
a reményt még én sem adtam fel ,

#2791
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
nekem is rendbe jött a térdem... (többékevésbé) sõõt azt kell mondanom épp a tekerés hozta rendbe... /nagy a szótlanság mindenki teker(éjjel nappal?)? ... János? mióta elindultak haza szigetrõl nem is hallottam felõle/

#2792
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

hát kerékpáros barátaim rövidebb lesz a Kecskeméti Elsõ Sor egy emberrel , velem , jóval komolyabb a baj mint amit a tünetek jósoltak , öröm az egész szarban , hogy mostantól kötelezõ sportolnom ,csak hát mit , ha én bringás vagyok ???
rövidesen elkezdem a rehabot (gytorna ,úszás ) oszt meglátjuk
de addig is jó hátszelet mázlisták!



Én azért bízok ám benne, hogy ez még változni fog. Ráadásul jó irányba. Kis pihentetés és erõsítés, aztán újra mehet a keró. Láttunk már erre is példát.
Addigis felkészítelek a senior úszó OB-ra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2793
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
hát jah .. láttam 20 as pelotonokat szembe... még azt mondom 1-2 ember "VÉLETLENÜL" egymás mögé ér egy két kilire... az oké de 70 kilót nyomni... úgy hogy még én is 40 körül mentem végig...

#2794
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
hát kerékpáros barátaim rövidebb lesz a Kecskeméti Elsõ Sor egy emberrel , velem , jóval komolyabb a baj mint amit a tünetek jósoltak , öröm az egész szarban , hogy mostantól kötelezõ sportolnom ,csak hát mit , ha én bringás vagyok ???
rövidesen elkezdem a rehabot (gytorna ,úszás ) oszt meglátjuk
de addig is jó hátszelet mázlisták!

#2795
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Asszem a kép mindent elárul. :)

Az egész versenyen vagy emelkedõ volt, vagy síkon korrekt oldalszél...

Hárman képviseltük Kecskemétet, Ökri, Endre bá és én. Endrebá igaz, hogy 63 éves, de látszik rajta a versenyzõi múlt.Én, mivel túlélésre mentem, így szépen nyugisan tekertem a lassúrajt alatt a középmezõnyben. Amikor felnéztem, hogy hol az öreg, láttam, hogy legelöl a felvezetõ autónál a nagymenõk között! Végülis igaza volt: onnan visszaesni lehet. De középmezõnybõl az élbolyra felérni már nagyon nehéz. Aztán elõtték a rajtot és kezdõdött a tánc. Esztergomból kifelé 56-tal gurultunk... :( Csak azt néztem, hogy pakolom a sebességeket és még mindig nyomnom kell a pedált, hogy tartani tudjam magam. Aztán jött a menetrendszerinti bukás. Sokan belekerültek, én a végére értem oda, de meg kellett állnom, mert az út teljes szélességében feküdtek a sporik, meg a bringák. Mint kiderült Endre bá is belement valakibe, de nem esett el. Ökri nyugodtam indult hátulról, a lassabb, de biztosabb teljesítés reményében.
A bukás után azért még sikerült felérni a bolyra, de már nem sokáig élvezhettem. Ahogy jöttek az emelkedõk, ritmusváltás és elkezdett szakadni a boly. Én a lemaradók között kötöttem ki. Érdekes, hogy láttuk még a bolyt, de senki nem akarta utólérni õket. Megint ment az önzõzés. Párszor nekiugrottunk, de ketten nem akartunk erõn felül teljesíteni. A dombok egészen jól mentek, tulajdonképpen nagytárcsán lehetett teljesíteni õket. Aztán jött a Gorba-hegy. Ott már más volt a helyzet. Fõleg, hogy elõtte volt síkabb rész is, ott elöl mentem, kis tempót diktálva, aztán meg hát jó kis emelkedés jött. Ott vissza is csúsztam a szétszakadt boly elsõ felének a végére. Aztán összekaptam magam lefelé és miután kiértünk a sík részre, ott még felrántottam a bolyt egy leszakadó csoportra. Aztán jöttek újra a dombok, ott nem villogtam túlzottan, kivéve úgy 80-90 kili körül, amikor látványosan behúzták a féket a többiek. Ahogy közeledtünk Esztergomhoz, senki nem akart menni egy métert sem elõl. Ott még vittem kicsit elõre õket, de az Esztergomba vezetõ úton én is visszabújtam felkészülni a mászásra. A bazilika elõtti emelkedõn úgy 10-15-en megelõztek a bolyból, így is értünk a Vaskapu emelkedõjének a lábához. Innentõl már minden mindegy volt. Mindenki ahogy tudott, úgy kapaszkodott fel. Végülis meg nem elõztek felfelé, sõt, még 4-5 embert sikerült visszaelõznöm. Azért voltak olyan szakaszok, ahol néztem nincs-e könnyebb áttételem. De az már rég elfogyot... Sikerült görcs nélkül megúsznom, inkább pörgõsebben próbálta mászni, már amennyire lehetett. 3:09 lett az órám szerint a vége, ez olyan 34-es átlag lassúrajttal együtt.
Érzésre az eleje eléggé macskás volt, tekintve, hogy a héten semmit nem tekertem. Azért a közepére belerázódtam. Hát ennyit tudok mondani nagy hirtelen.

Mivel Endre bát nem láttam sehol a verseny során, meg voltam gyõzõdve arról, hogy elõttem ért be. Már égett a fejem rendesen a célban, hogy mit fog mondani. Aztán késõbb kiderült, hogy a bukás miatt mögém került, ott nyomta60 kilóméterig, amikoris defektet kapott és visszahozták. Mindezt 34-es átlagnál tette már a gorbahegy után. Asszem volna mit tanulnunk az öregtõl.
Ökri szépen jött, gondolom egyenletesen is és becsülettel felmászott a Vaskapuhoz is. Remélem a Balaton körön is ilyen szépen teljesít.

Apropo: széyellje magát minden triatlonosm, aki a középtávon bolyozott! Vagy inkább a szervezõk, akik hagyták !:mad:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2796
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Geri!
Hogy volt?:http://www.x-iont.hu...s/CRW_9146.html

#2797
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Kinek hogy sikerült a hétvége? :P Kínosok???

#2798
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
na jóva gyerekek :D akkor mindenkinek sok sikert a versenyekre... én is Armageddon zenéjére hangolódok mostmár 8)

#2799
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
nem , Esztergom-100km-Esztergom - el a Bazilika elõtt oszt jobbra fel 4 km Vaskapu erdészház

#2800
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
jaa ez Esztergom - Dobogókõ?