Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#2701
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
sajna hétvégén esküvõ de hétfõn már akarok tekerni ha jó idõ lesz 8) most gyorsan kerültem vele egyet itt a tömbkörül ... hát nem alu Oan mint 1 csúzli és semmi hangja 8) már csak 2 Piros Michlein Pro2 vagy Tufo kell meg egy KéO Sprint pedál ;)

#2702
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Legtöbben Ladánybene felé megyünk. Jó minõségû az út, az elsõ 2km-t kivéve viszonylag kicsi a forgalom. 15 km-nél a bõség zavara az elágazásban: "száz út vár ránk".:afro: Mondjuk onnan kell kompromisszumot kötni az útminõséggel... De ha engem kérdezel én ezt az oda-vissza 30 km-t szoktam többszörözni:clap: volt, hogy 5x...

üdv Joni , hogy áll a felkészülésed?

#2703
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Én is mehetek? De nem negyvenes átlaggal, montis vagyok he, nehéz slick gumival tudod! :D
Vagy cserélhetünk is. :)
Valaki még beszáll egy ilyen tekerésbe?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2704
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
ha összerakom a gépet akkor megyek majd egy 130 ast Kécske-Szolnok-Kkfháza-Kécske...
az jó szokott lenni ;)

#2705
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Következõleg mikor tekersz Szolnok fele?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2706
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Legtöbben Ladánybene felé megyünk. Jó minõségû az út, az elsõ 2km-t kivéve viszonylag kicsi a forgalom. 15 km-nél a bõség zavara az elágazásban: "száz út vár ránk".:afro: Mondjuk onnan kell kompromisszumot kötni az útminõséggel... De ha engem kérdezel én ezt az oda-vissza 30 km-t szoktam többszörözni:clap: volt, hogy 5x...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2707
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Jó nézni, hogy elvagy magadban. :)
Egyszer nekem is el kellene tekerni Kecskemét fele, de nem tudom hol van olyan út, ahol kevés az ótó.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2708
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
az a jó mire beírtam megoldottam :D

#2709
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
következõ csodáskérdés sürgibe FSA ORBIT CE integrált kormánycsapágy? valakinél nincs véleltelnül max 3 nap távolságban :D

#2710
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
nem tudtok 34,9 es Konzol->Bilincs adapter kecsón valakinél fölösbe? sürgibe?

#2711
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Jövõhéten megjön a váz összeszerelem aztán kellene valamit tekerni na valaki? 8) remélhetõleg kedden összerakom már úgyhogy fel is dobok majd vagizós képet ide ;) KIHALT A FÓRUM mindenki teker? edzetek szükség lesz rátok a tátrában 8)

#2712
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
azé én a 2 hegyit meg akarom tolni 8) versenysúlyom maradt bringám 1,5kg al könnyebb és kezdõdik a kemény nagytárcsás kiállós edzés(ha már nincs hegy kécskén)

#2713
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Balázs, nem kell villogó, simán mehetsz, esetleg egy kis kártyát adnak a kocsira, hogy tudják, velünk vagy. Bár nemigen leszünk elöl, hogy tolakodnod kelljen a többi csapatautó közé...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2714
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hehe! :lol1:

És még hasonlít is tényleg!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2715
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Hoppá, hoppá!

Ökrin a sárga trikó, a Touron :D

Feltöltött kép
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2716
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts

Egyébként tényleg nem hülyeség egy kísérõ ide. Bármi történhet és baromira messze tud lenni a cél gyalog. :scared: Meg ha valaki esetleg eltolja a frissítést, ilyesmi...


Na ugye? Viszek nektek kereket, kaját-piát-energiát, nõket, ami csak kell...
Ja, és még sárga villogóm is van, nagyon hivatalosak leszünk!
Feltöltött kép

#2717
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Úgy látom azért nem csak én fõttem meg a Turul kupán. Pedig, ha lehetne osztályozni a szenvedést 10-es skálán, biztosan a 10-es mellé még egy közönségdíjat is beszereznék. :cry:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2718
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Én nem vagyok elég öreg? :pimp: Miattam ne aggódjatok, majd elleszek, estére én leszek a legfrissebb. Még az is eszembe jutott, hogy ha lehetséges, kisebb körön vagy másik úton elétek vágok, és viszek nektek amit akartok, leszek vízhordó. Olyan büszke lennék, ha hasznomat vennétek! :D


Egyébként tényleg nem hülyeség egy kísérõ ide. Bármi történhet és baromira messze tud lenni a cél gyalog. :scared: Meg ha valaki esetleg eltolja a frissítést, ilyesmi...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2719
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts

Úgy látom, hogy az a 88 kilóméteres versenytáv meg nem választható, azt csak a nõk, a fiatalok, meg az öregek választhatják. Így Balázs akkor egyénileg kell tekerõs útvonalat nézned.


Én nem vagyok elég öreg? :pimp: Miattam ne aggódjatok, majd elleszek, estére én leszek a legfrissebb. Még az is eszembe jutott, hogy ha lehetséges, kisebb körön vagy másik úton elétek vágok, és viszek nektek amit akartok, leszek vízhordó. Olyan büszke lennék, ha hasznomat vennétek! :D

#2720
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na Dzsani! Így már jó.Csak sûrûbben tessék írni!

Akkor alakul a Tátra Tour gyerekek! Remek. Nem is tudom, hogy be vannak-e rendezkedve ott a hegyek lábánál arra, hogy ennyi embert elszállásoljanak.
Csak jól fog akkor ez alakulni remélhetõleg.
Úgy látom, hogy az a 88 kilóméteres versenytáv meg nem választható, azt csak a nõk, a fiatalok, meg az öregek választhatják. Így Balázs akkor egyénileg kell tekerõs útvonalat nézned.

Ökrös Csabi hamarosan hívni fog a szállásfoglalással kapcsolatban. Akkor nyolcan vagyunk elõzetes kalkuláció szerint. Ökri és párja, Balázs és párja, Sac és párja, esetleg én is, és Duzmi aki még lóg a levegõben. Ez már csapatnak tûnik.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: