Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2041
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Nos, megpróbálhatjuk, bár beleszámolva ez nekem Lillával minimum 60 ropi lenne egy hoszzúhétvégéért. Meg kéne próbálni egy kisbuszt megtölteni, úgy többfelé lehetne osztani a költségeket.


Hát a magam részérõl velem egészen biztosan számolhattok.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2042
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor újra indul a peloton a csekély 30 kilóméteres menetre. Nem hinném, hogy megismételjük a keddi teljesítményt, de azért pattogós lesz a tempó. Valaki?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2043
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Miguel, engem érdekel, nagyon is. Már megnéztem,elviekben a rádióból is le tudok lécelni, sõt, a gyakorlatban is...komolyan kezdjek el helyettesítést szervezni?


Nos, megpróbálhatjuk, bár beleszámolva ez nekem Lillával minimum 60 ropi lenne egy hoszzúhétvégéért. Meg kéne próbálni egy kisbuszt megtölteni, úgy többfelé lehetne osztani a költségeket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2044
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Srácok!

Tudom hülyén hangzik, DE:

nem lenne valakinek kedve kijönni Velencébe a Giro d'Italiara?
Néztem, május 9-én (szombaton) lesz a start. 8-án kimennénk, megnézhetnénk a cölöpvárost, szombaton verseny, aztán vasárnap húzás haza. 800 kilóméterre van Kecskeméttõl. Ha fel tudunk tölteni autót/autókat, jobban jönne ki pénzben is. Ha négyen tudunk menni egy autóval, akkor:

- kb 9000 ft a benzin/fõ
- kb 6000 ft az autópályadíj/fõ

A szállás 12,5-20 Euro körül van per fõ per éjszaka. Nyilván nem lakosztály.

Érdekel akkor valakit? Na? Na?

Ami meg a versenyt illet, gondolom nem kell sokat beszélnem róla. Centenáriumi Giro, mindenki ott lesz! Lance még nem százas, de szerintem õ is! Ennél közelebb jó ideig nem jönnek rongyos kis határunkhoz...


Miguel, engem érdekel, nagyon is. Már megnéztem,elviekben a rádióból is le tudok lécelni, sõt, a gyakorlatban is...komolyan kezdjek el helyettesítést szervezni?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2045
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

A tegnapi edzés erõsen résztávos edzés volt 160-170-180-as pulzussal. A mai ahogy Gergõ is említette inkább átmozgató jellegû edzés lesz, kinek mi esik jól annyival megyünk. Közel sem lesz olyan tempó, mint tegnap volt az biztos.


Akkor gondolom olyan, mint amikor a múltkor mentünk örkénybe. Ezesetben valószínûleg ottleszel 15:00-kor a körforgalomnál.

#2046
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
A tegnapi edzés erõsen résztávos edzés volt 160-170-180-as pulzussal. A mai ahogy Gergõ is említette inkább átmozgató jellegû edzés lesz, kinek mi esik jól annyival megyünk. Közel sem lesz olyan tempó, mint tegnap volt az biztos.

#2047
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Pontosan így van, ma 3-kor megyünk kb. 80 km-t, szigorúan állóképességi edzés gyanánt. Aki tud jöjjön.



állóképességi edzés...értsd: ?
milyen tempóra lehet számítani?

#2048
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Pontosan így van, ma 3-kor megyünk kb. 80 km-t, szigorúan állóképességi edzés gyanánt. Aki tud jöjjön.

#2049
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap mérföldkõhöz érkeztem rongyos kis kerékpáros életem rögös útján:

A Kecskemét-Lajosmizse keresztezõdés-Kecskemét szakaszt 44:45 alatt teljesítettük. Hozzávalók: 1db Gyuluc, aki olyan könnyeden forgat 40 felett, mint én 30 alatt, és 1db Endrebá, aki elegánsan emeli a tempót, mielõtt átadná a stafétát. ;)
Ami a hab a tortán, hogy ezt az idõt úgy tekertük, hogy a felüljáróig bemelegítés volt...
Aztán kifelé kicsit befújt a szellõ, ott 37-38-nál gyorsabban nem nagyon ment. Fordulõónál pont kikaptunk egy kocsisort, így Gyuluc nem tudott fordulni, ott is veszítettünk egy kis idõt. Cserébe visszafelé kõkemény tempót mentünk. 21:09 lett a 15 kili visszafelé. 43-44-es utazóval, helyenként 47-tel.
Azért már visszafelé ott voltak a kocka combok, de csak berugdostuk magunkat valahogy.
Úgy sejtem ma nem fogjuk ezt megismételni, ma 15:00-kor indul egy sor, de asszem örkényi átmozgatás lesz.

Lényeg a lényeg: nem lehetetlen a 40-es átlag, ha többen megyünk, még könnyebben érjük el! Hajrá!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2050
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Bringát tudunk vinni? Na nem velük tekerni, csak menni egy karikát. Hozzá kell hogy szokjak, ha már nyáron egy hónapra megyek Rimini-be bringázni :P (legalábbis eléggé nagyon úgy néz ki) Amúgy engem valószínûleg érdekelne a dolog!


Nem hiném, hogy lenne idõ bringázásra. Eléggé feszített tt lenne a tempó...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2051
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Srácok!

Tudom hülyén hangzik, DE:

nem lenne valakinek kedve kijönni Velencébe a Giro d'Italiara?
Néztem, május 9-én (szombaton) lesz a start. 8-án kimennénk, megnézhetnénk a cölöpvárost, szombaton verseny, aztán vasárnap húzás haza. 800 kilóméterre van Kecskeméttõl. Ha fel tudunk tölteni autót/autókat, jobban jönne ki pénzben is. Ha négyen tudunk menni egy autóval, akkor:

- kb 9000 ft a benzin/fõ
- kb 6000 ft az autópályadíj/fõ

A szállás 12,5-20 Euro körül van per fõ per éjszaka. Nyilván nem lakosztály.

Érdekel akkor valakit? Na? Na?

Ami meg a versenyt illet, gondolom nem kell sokat beszélnem róla. Centenáriumi Giro, mindenki ott lesz! Lance még nem százas, de szerintem õ is! Ennél közelebb jó ideig nem jönnek rongyos kis határunkhoz...


Bringát tudunk vinni? Na nem velük tekerni, csak menni egy karikát. Hozzá kell hogy szokjak, ha már nyáron egy hónapra megyek Rimini-be bringázni :P (legalábbis eléggé nagyon úgy néz ki) Amúgy engem valószínûleg érdekelne a dolog!

#2052
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Srácok!

Tudom hülyén hangzik, DE:

nem lenne valakinek kedve kijönni Velencébe a Giro d'Italiara?
Néztem, május 9-én (szombaton) lesz a start. 8-án kimennénk, megnézhetnénk a cölöpvárost, szombaton verseny, aztán vasárnap húzás haza. 800 kilóméterre van Kecskeméttõl. Ha fel tudunk tölteni autót/autókat, jobban jönne ki pénzben is. Ha négyen tudunk menni egy autóval, akkor:

- kb 9000 ft a benzin/fõ
- kb 6000 ft az autópályadíj/fõ

A szállás 12,5-20 Euro körül van per fõ per éjszaka. Nyilván nem lakosztály.

Érdekel akkor valakit? Na? Na?

Ami meg a versenyt illet, gondolom nem kell sokat beszélnem róla. Centenáriumi Giro, mindenki ott lesz! Lance még nem százas, de szerintem õ is! Ennél közelebb jó ideig nem jönnek rongyos kis határunkhoz...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2053
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor újra indul "Fénynél gyorsabban!" mozgalom. :slimak::badair:Találkozzunk a körforgalomnál egy 30 kili erejéig!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2054
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Most hétvégén a Mecsekben lesz egy kisebb fórumos összejövetel, köv. hét végén meg a Bükkben. Van kedve jönni valakinek?


Én kiejteném. A hétvége húsvéti látogatós hétvége, a jövõ hétvége suli, meg lehet, hogy vasárnap meg Kecskemét-Kékes-Kecskemét túra.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2055
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Most hétvégén a Mecsekben lesz egy kisebb fórumos összejövetel, köv. hét végén meg a Bükkben. Van kedve jönni valakinek?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#2056
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Bocsi hogy nem mentem, Jani még külön fel is hívott telefonon, de beteg is vagyok, meg rá sem értem...30kilis tekerésekhez is szerintem csak szerdán tudok csatlakozni, addigra talán kigyógyulok...


Kicsit jobban vagyok már, holnap elmegyek orvoshoz, meg mivel nem megyek orvoshoz, szerintem gurulok egy 100 km-t jóóóó nyugisan, aztán szerdától csatlakozok !

#2057
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Sziasztok!

Hatalmas gratula mindenkinek, ki tegnap nyomta a közel 110 kilóméteres etapot. Jó kis menet volt, sztem egy ilyen tekerés után látszik, hogy akár csapatként is megjelenhetnénk egy-egy bringaversenyen. Ez már elég erõs sor. Úgy 35-ös átlagot menni ilyen távon, hogy a végén még vissza is vettünk, háááát... akkor egy 80 kilis versenyen szerintem nem lehet különösebb gond.
Jégát sajnálom, remélem azért látjuk még. Kori meg szépen jött, le a kalappal elõtte. A többiekrõl meg amúgy is tudtam, hogy bivaly erõsek! :clap:

Gyuluc, a te bringád meg tudd meg, ...áh, úgyis tudod... :P


Bocsi hogy nem mentem, Jani még külön fel is hívott telefonon, de beteg is vagyok, meg rá sem értem...30kilis tekerésekhez is szerintem csak szerdán tudok csatlakozni, addigra talán kigyógyulok...

#2058
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sziasztok!

Hatalmas gratula mindenkinek, ki tegnap nyomta a közel 110 kilóméteres etapot. Jó kis menet volt, sztem egy ilyen tekerés után látszik, hogy akár csapatként is megjelenhetnénk egy-egy bringaversenyen. Ez már elég erõs sor. Úgy 35-ös átlagot menni ilyen távon, hogy a végén még vissza is vettünk, háááát... akkor egy 80 kilis versenyen szerintem nem lehet különösebb gond.
Jégát sajnálom, remélem azért látjuk még. Kori meg szépen jött, le a kalappal elõtte. A többiekrõl meg amúgy is tudtam, hogy bivaly erõsek! :clap:

Gyuluc, a te bringád meg tudd meg, ...áh, úgyis tudod... :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2059
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Elõzetes tervezetben vasárnap 15 órakor találkozunk a Tesco körforgalomnál. Légyszi úgy készüljetek, hogy nem megállós tekerés lesz, nem olyan, mint tavaly, amikor mindig megálltunk vízért, meg Kiskõrösön fagyizni. Most nem hinném, hogy elmegyünk Kiskõrösre, az túl sok lenne idõben. Ennek ellenére jó kis túrának ígérkezik!

GYERTEK MINÉL TÖBBEN!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2060
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Úgy tûnik jól sikerült a görgõ fordítás.

Tegnap itt Debrecenbõl gurultam egyet a Hortobágyig, meg vissza. Tökéletesen pusztaság, kis széllel, ami néha szemét módon befordult. Ennek ellenére kijött a 35-ös átlag... ...153-as átlagpulzus. Valami baj van velem?! :chin:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: