Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Please log in to reply
495 replies to this topic

#281
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

Sajnos az nem fog már felszáradni,söt dagonya lesz :(


Hát igen, a tegnapi és mai esõ után várható a dagonya, de én reménykedem hogy nem lesz rosszabb mint tavaly volt... ha akkor kibírtam, akkor egy ugyanolyat mégegyszer kibírok. Viszont ha olyan lesz mint az idei Buda vagy Szilvás marci, akkor tutti hogy kiállok... Nem akarok új bringát venni a verseny után, sajnos azért annyira nem megy jól.

#282
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts
Sajnos az nem fog már felszáradni,söt dagonya lesz :(

#283
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Jóhír:  dél óta süt a nap, és csak kicsi felhõk vannak az égen, itt a környéken!!!!

Tisztán látszanak a visegrádi hegyek :P


#284
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts
Aki tudna jönni az irjon:

franci81@vipmail.hu

Nekem jo Visegrád, Dobogo-kö, bármi. Eljövök a pálya bármely részére szombaton 13 orára.

#285
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Franci, kiváló ötlet, szerintem sokan megköszönnék. én mennék nagyon szívesen, csak sajnos nekem visegrád nem a szomszédban van, és nem akarom szétcsapni magam...

Mcpite: ja át akinek van külön verseny meg külön edzõbicója...


Majdnem, van országúti verseny biciklim (30éves csepel :) ) meg a montim... ;)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#286
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
Franci, kiváló ötlet, szerintem sokan megköszönnék. én mennék nagyon szívesen, csak sajnos nekem visegrád nem a szomszédban van, és nem akarom szétcsapni magam...

Mcpite: ja át akinek van külön verseny meg külön edzõbicója...

#287
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts
Szombaton 13-orátol nincs valakinek kedve egy részt bejárni? Pap-rét, Dobogo-kö ,vagy Pilismarotrol fel ?

Csak hogy másnap mire számitsunk, digikamot hozok,és tapasztalatainkat megosztjuk forumtársainkkal is szombat este.

#288
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Itt tahiban éjjel amikor felébredtem, akkor mindíg esett az esõ :S

#289
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Én lesz..om, slicket teszek fel...

#290
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts
Dorogon ismét esik,innen 20 km légvonalban Visegrád.

#291
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 posts
Hát ezt megszoptuk megint, én is a külön erre a célra vásárolt hokibájkal jövök:
-alivio- 8-as szett....stb,stb:)

#292
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
Most értem vissza pályanézésbõl, Pap-rétig jutottam.

Iszonyat nagy dagonya!!!

Azt hiszem a délelõtt bringatakarítással telik.

#293
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na ez ám a szivatás! Azt mondja az elõrejelzés hogy hétfõtõl melegszik az idõ, visszatér a kánikula. Miért nem tudott várni ez a k..va esõ még három napot...?
Péntek délutántól az ország nyugati felére végül is már nem nagyon mondanak esõt. Állítólag az északi országrészben szombaton a nap is kisüthet több órára is akár, szóval abban reménykedek hogy addig egy kicsit száradhat a talaj és talán nem lesz rosszabb mint tavaly volt... bár a 100km akkor sem volt egy leányálom.
Valaki Visegrád környékérõl tudna valamit írni arról hogy milyen most az idõ arrafelé?

még borult, de már tisztul......itt nálunk eddig nem esett olyan iszomyat sok, délután majd megnézem a hegyet
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#294
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Na ez ám a szivatás! Azt mondja az elõrejelzés hogy hétfõtõl melegszik az idõ, visszatér a kánikula. Miért nem tudott várni ez a k..va esõ még három napot...?
Péntek délutántól az ország nyugati felére végül is már nem nagyon mondanak esõt. Állítólag az északi országrészben szombaton a nap is kisüthet több órára is akár, szóval abban reménykedek hogy addig egy kicsit száradhat a talaj és talán nem lesz rosszabb mint tavaly volt... bár a 100km akkor sem volt egy leányálom.
Valaki Visegrád környékérõl tudna valamit írni arról hogy milyen most az idõ arrafelé?

#295
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Ahogy néztem az elõrejelzést, most (csütörtökrõl-péntekre) megint jön egy zivatarhullám, ami remélhetõleg még az éjszaka levonul. Valaki helyi, vagy a közelben lakó a holnapi nap folyamán adhatna tájékoztatást az idõjárás/esõ ügyben. Mármint hogy esett-e az éjszaka és ha igen mennyi, stb... Nagyon hálás lennék.


Nyergesújfalu csüt este: szakadó esõ.
Péntek reggel: Még _mindig_ esik :(

Egy egy jótanács mindenkinek: Ne a verseny bicód belsõjét vidd magaddal ha a montival edzel, mert deffekt esetén tolhatod naplementében 100000000 szúnyog társaságában jóóó sokáig :( [Én voltam a balfasz, hogy ne keverjem õket, a verié dobozban van, montié natúr, csak most egy õsrégi bicikli szelepes veri belsõ akadt a kezembe mikor vissza cseréltem a 18-ai túra után... Szal úgy nézek ki mint a rajzfilmekben akit megtámadtak a darazsak :) .]

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#296
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Az messze van Dave, én az ablakomból látom Visegrádot :hehe:
és szinte az összes hegyet, ahol tekerni fogunk.
Ha náluunk csak borus az ég, ott tuti esik, minden esõt arról kapunk..

#297
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
nyugodtan készülj sárgumival...itt budaörsön villámlik, szakad az esõ, le is vágta az elõbb a gépet..és ez nem egy ilyen kis nyári zápor, nekem a gépem szerint:

Friday: Rain. High 24,4°C. Winds NNE at 8 km/h to 16 km/h. Chance of rain 90%. Rainfall around a half 2,5 cm.

Friday Night: Rain. Low 16,1°C. Winds NNW at 8 km/h to 16 km/h. Chance of rain 90%. Rainfall around a quarter of 2,5 cm.

Saturday: Showers possible.
Highs near 22,8°C and lows near 18,9°C.

Sunday: Chance of showers. Highs near 24,4°C and lows near 18,9°C.

#298
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Péntek szombatra igérik a legtöbb esõt, szóval valószínû MSONAJ!

De majd minden nap, sõt, ha tudok gyakrabban írok idõjárásjelentést!(ha kéritek)

lehet, de nem biztos, hogy ki tudok menni pénteken, még tekerni a pályára, majd arról is irok milyen volt..

#299
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,462 posts
Tehát akkor készülhetünk sárgumival?
Team Heavy Pedál Szeged

#300
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts
Szoval ez nem egy kis nyári zápor, szépen kitartoan esik, és iszonyat nagy SÁR LESZ az erdõs részeken..
Nem olyan kellemes folyós latyak, mint Szilvásváradon, és az alap kõzet is más :D