Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#261
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a versenykp ugyanott lesz mint tavaly? (csak mert mi innen budaörsröl indulunk korán reggel, és nem akarunk sokat keresgélni)

#262
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

igen szerintem egyre gondolunk...elég határozottan állították h benne lesz, mindenki kérdezte h nem jobbra?..nem-nem egyenesen fel...de remélem h csak átverés
közülük se ment fel senki szerintem csak egy darabig pedig jó erõben levõ emberek voltak

spec nem sok értelmét látnám, a kezdõ aszfalt után 1 tolós szakasznak,,,,,/a nezõny 90%ának legalábbis biztos, de mondom én nem ismerek senkit aki feltekert volna ott/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#263
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
igen szerintem egyre gondolunk...elég határozottan állították h benne lesz, mindenki kérdezte h nem jobbra?..nem-nem egyenesen fel...de remélem h csak átverés
közülük se ment fel senki szerintem csak egy darabig pedig jó erõben levõ emberek voltak

#264
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

ez odafele volt

aha....azt sztem poénból mondták.....ha 1 re gondolunk szvsz azt nincs ember aki kitekeri, még ha lenyirják a füvet akkor sem...../a kék jel meg az erdészeti út közt megy kb.....nyilegyenesen fölfelé, igazából úgy néz ki mint egy elmû nyiladék...../
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#265
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
ez odafele volt

#266
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

állítólag vannak módosítások, apróbbak fõleg a végén
ezt azok mondták akik vasárnap voltak bejáráson, de én nem velük mentem ezért nem láthattam a változásokat

viszont pap-rét után mutattak egy állítólagos eltérést tavalyhoz képest: nem kell jobbra elkanyarodni hanem egy irgalmatlan meredek 30 centis füves részen kell felmenni...na ez remélem igazából nem lesz benne

mármint ha középtávot nézed akkor oda vagy visszafelé ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#267
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
állítólag vannak módosítások, apróbbak fõleg a végén
ezt azok mondták akik vasárnap voltak bejáráson, de én nem velük mentem ezért nem láthattam a változásokat

viszont pap-rét után mutattak egy állítólagos eltérést tavalyhoz képest: nem kell jobbra elkanyarodni hanem egy irgalmatlan meredek 30 centis füves részen kell felmenni...na ez remélem igazából nem lesz benne

#268
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Hümm, a rövidtáv csak 35 km, aszittem hogy több. na sebaj, jobban tudom majd nyomni. na de: a pálya ugyanaz mint tavaly (engem fõleg a rövidtáv érdekel)?

elvileg...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#269
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Hümm, a rövidtáv csak 35 km, aszittem hogy több. na sebaj, jobban tudom majd nyomni. na de: a pálya ugyanaz mint tavaly (engem fõleg a rövidtáv érdekel)?

#270
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Pilismarotrol Dobogo-köre ezen az uton megy a maraton?:

http://a2.fpn.hu/dm_map_jelolt.jpg

#271
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

nos Hölgyek-Urak-Elvtársak, bringázni nem volt idõm, de felautóztam pár helyre a hegyre, begázoltam az erdõbe.....véleményem szerint ha nem esik több esõ, akkor bár sáros lesz a helyzet de nem tragikus.......ha esik még /most éppen van rá esély, pl a lom hegy totál felhõben volt, meg borulás van rendesen/ akkor akármi is lehet....

Tehát készüljön mindenki a lehetö legrosszabbra és aztán csak kellemeset csalódhat!Én legalábbis igy szoktam...

#272
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
tehát nincs akkora sár, hogy mondjuk olyasmi legyen, mint tavaly (gyk: 40 kgos lesz a bicó)...a sportaktivos dolog meg szerdai, sztem akkor még nem tudták, hogy jön az esõ:D

más: az X2S-esek a dm rövid távját megteszik bringával, esetleg õket érdemes lenne valakinek kikérdeznie a tereprõl és a sárról.

#273
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
nos Hölgyek-Urak-Elvtársak, bringázni nem volt idõm, de felautóztam pár helyre a hegyre, begázoltam az erdõbe.....véleményem szerint ha nem esik több esõ, akkor bár sáros lesz a helyzet de nem tragikus.......ha esik még /most éppen van rá esély, pl a lom hegy totál felhõben volt, meg borulás van rendesen/ akkor akármi is lehet....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#274
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Hát igen, a tegnapi és mai esõ után várható a dagonya, de én reménykedem hogy nem lesz rosszabb mint tavaly volt... ha akkor kibírtam, akkor egy ugyanolyat mégegyszer kibírok. Viszont ha olyan lesz mint az idei Buda vagy Szilvás marci, akkor tutti hogy kiállok... Nem akarok új bringát venni a verseny után, sajnos azért annyira nem megy jól.

???

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#275
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
akkor jó, hogy nem bíztam a megérzésemben :) köszi dzsonhee!

#276
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

segítsetek pls! van 2db rajtszámom, az egyiken kék szám a másikon zöld alapon fehér. közép és rövidtáv, de melyik melyik? :) :)

nehogy a sajátomat adjam el...


zöld alapon fehér a közép

#277
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Tisztelt Sporttársak!


A rendezõség örömmel jelenti a pályáról, hogy a Duna Maratonnal minden rendben. Végre nem lesz saras verseny!!! Már szombaton érdemes kijönnötök és tábort verni, mert igen változatos lesz a program.

Idézet a sportaktiv.hu-ról...
Gondolom nem teljesen friss.

#278
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Sátorba akartunk aludni,de azt hiszem hogy marad a másik verzió.Bennt alszunk pesten és majd reggel megyünk csak ki.A két pár új fékbetétre meg máris leadom a rendelést.A monoblokkom recseg-ropog,az is cserés lesz ha dagonyázunk megint.

#279
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
segítsetek pls! van 2db rajtszámom, az egyiken kék szám a másikon zöld alapon fehér. közép és rövidtáv, de melyik melyik? :) :)

nehogy a sajátomat adjam el...

#280
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

még borult, de már tisztul......itt nálunk eddig nem esett olyan iszomyat sok, délután majd megnézem a hegyet


Biketrigger, ha visszaértél, írd le légy szíves hogy milyen volt. Helyileg hol is vagy Te pontosan?