Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1841
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts

venni egy jó MP3 lejátszót.


köszi, de az már van. vagy mindig vigyem magammal?:chin:

#1842
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Ha a nyereg/nyeregcsõ nyikorog mit lehet tenni ellene??

venni egy jó MP3 lejátszót.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1843
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Ha a nyereg/nyeregcsõ nyikorog mit lehet tenni ellene??

#1844
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
nézz körül a WTB házatáján....

pl: http://ebike.hu/term...g/nyereg/11035/

#1845
fa1000

fa1000

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Sziasztok!
Max 3-4 ezer forintos kategóriában tudtok nekem vmi nyerget javasolni? Nem vagyok nagy bringás. Max 1-2 100km-es túrára kellene évente. Magas, vékony vagyok, szóval gondolom vmi puhább lenne jó...
Hálás lennék ha írnátok!
Üdv!

#1846
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Még annyi, hogy a Gel Flow nem viselkedik katapultként, hanem tényleg úgy rugózik, ahogy kell. A Flite-om nagyon visszarúgott, ott a nyeregtest maga nem csillapított semmit, csak a titánsínek hajladoztak.

#1847
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
na köszi. ez jol hangzik.
esetleg még vki? ne kíméljetek ha össze tudjátok hasonlotani netán BBB vel amit irtam ..:D

#1848
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts

SLR el szemezek ha jo árban ki tudnék fogni 1et.
vki esetleg egy BBB compdesign vs. SLR XC gelflow összehasonlítással meg tudna dobni?
mert én sajna még sose ültem slr en :(

SLR Gel Flow, elsõ kényelmes montis nyergem, gyönyörûen csillapít maga a nyeregtest is. (Elõdök: valami régi Ritchey és Selle Italia Flite classic után). Vár-kerékpárban vettem tavasszal, valami 20-ra volt leakciózva. 215g-ot mértem.
A Crosskovácsi hosszútávot farmerben ültem rajta végig (szûk hat óra) és meg sem éreztem.

#1849
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
akkor az jó lesz nekem, szerencsére elég jó betétesgatyám van.

#1850
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
dave:
én "örököltem" maggitól egy BBB compdesign nyerget.
elsöre azt hittem h nem lesz jó, de amúgy meg nem rossz. igaz én az aszfaltos bicajamon használom de betétes gatyával már napi 91 kilcsit is mentem vele és kibirtam simán :)

na de ha már itt járunk!
másik bicajomra kéne nekem egy komolyabb nyereg.
SLR el szemezek ha jo árban ki tudnék fogni 1et.
vki esetleg egy BBB compdesign vs. SLR XC gelflow összehasonlítással meg tudna dobni?
mert én sajna még sose ültem slr en :(

konás: neked nem volt ilyen ACORod amit zsolesz777 kérdez? :chin:

#1851
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,613 posts

Sziasztok. Olyat már tapasztaltatok, hogy fekete színû nyereg, megfogjon egy világos színû nadrágot? Nekem sajna olyan 15 ezer km után a gatyám segge sötétszürkévé változott :(. Van tapasztalatotok, hogy ilyen megtörténhet, vagy ez egy egyedi jelenség. A nyereg amúgy Selle Royal wolf, amit anno egy ezresért tudtam beszerezni és számomra nagyon kényelmes, bár sokan sok rosszat írtak róla. Nah mind1 nem is ez a lényeg, hanem hogy ilyen megfogja a gatyát a nyereg jelenség elõfordult-e már mással is?


nekem általában csak 60.000 km után kezdi el befogni...


... :)

most komolyan 15E km után egyáltalán örülj, hogy még egyben van a gatya :)

#1852
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 posts
sziasztok!szerintetek ez milyen lehet?esetleg valakinek tapasztalat?
ACOR ASD 2704
http://www.bikemarke...eszlet&tid=1502

#1853
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
http://fixedgeargall...oeWalters_2.htm
nem semmi ez nyereg :o

#1854
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts
Sziasztok. Olyat már tapasztaltatok, hogy fekete színû nyereg, megfogjon egy világos színû nadrágot? Nekem sajna olyan 15 ezer km után a gatyám segge sötétszürkévé változott :(. Van tapasztalatotok, hogy ilyen megtörténhet, vagy ez egy egyedi jelenség. A nyereg amúgy Selle Royal wolf, amit anno egy ezresért tudtam beszerezni és számomra nagyon kényelmes, bár sokan sok rosszat írtak róla. Nah mind1 nem is ez a lényeg, hanem hogy ilyen megfogja a gatyát a nyereg jelenség elõfordult-e már mással is?

#1855
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
a bbb compdesign nyerge mennyire "pattogós" (rugalmas), mennyire viselkedik katapultként, ha olyan a terep...?

#1856
g'bor

g'bor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 posts
Vettem egy Bikepositive RVL Man nyerget, és nekem kényelmetlen. A szélénél felnyúlik a héj és pont oda esnek az ûlõgumók ezért nyom. Ezen kívûl elöl is nyom. Nem ajánlom.

#1857
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts

Sziasztok!

A mostani WTB nyergem megadta magát, s mivel aktuálissá vált, egy Phenom SL vételét fontolgatom egy ideje a Trance-re, 130-as méretben. Vagyok 166/66 és a WTB is 130-as volt http://www.specializ...nomSl_Wht_l.jpg

A Speci nyergekrõl jókat olvastam - Phenomról nyelvtudás híján egyelõre semmit. Vállalható a fenti nyereg, ebben a méretben AM (és néha esés:)) felhasználásra?


Ha a WTB bevált, szerintem maradj annál. A helyedben ezt tenném.
Nekem eddig ez a 8. nyergem egy bicajon. Ha a mostani beválik, veszek még egyet. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1858
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
országúti gépre milyen nyerget ajánlatok ?
hobby outisnak aki hébe-hóba teker alkalmanként max 100-ast.

#1859
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts
Sziasztok!

A mostani WTB nyergem megadta magát, s mivel aktuálissá vált, egy Phenom SL vételét fontolgatom egy ideje a Trance-re, 130-as méretben. Vagyok 166/66 és a WTB is 130-as volt http://www.specializ...nomSl_Wht_l.jpg

A Speci nyergekrõl jókat olvastam - Phenomról nyelvtudás híján egyelõre semmit. Vállalható a fenti nyereg, ebben a méretben AM (és néha esés:)) felhasználásra?

#1860
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts
sziasztok!

egyik ismerõsömnek vettünk egy használt kerót, dea nyereg (rugós) nyikorog.

mivel lehet azt megfújni, vayg olajozni kell, hoyg ne nyikorogjon?

vagy új nyereg?:)