Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#1661
Dr.Root

Dr.Root

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Valaki tud nekem ajánlani egy nagyon jó nyerget xc-re. Fontos lenne hogy fehér legyen. Most egy fizik dolomitom van és egy nagy kalap sz.r. Lezsibasztja a hátsó felemet.

#1662
VargaZ62

VargaZ62

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
köszi!
a Selle SMP Strike TRK-ról valami vélemény?

érdemes érte 12000-et kiadni?

#1663
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Trekking, egyenes derékkal. (apámnak kellene)

de nekem is ajálhattok valamit én montival tekerek elõre hajolva.

magamnak Selle Italia X2 Trans Am-et néztem, szerintetek jó döntés lehet? nahyon többet nem akarok költeni nyeregre, viszont jó lenne ha tudnék már szerezni egy hosszú távon (40-80km) is kényelemes nyerget.

faternak akkor sportourer nyerget ajánlanék, egész jó árban vannak, szeretik õket. sasolj körbe itt: LINK
X2 Trans Am pedig jó nyereg, sokan szeretik.

Azé' elõbb megfogdosnám. Pláne h nem tudom melyik kell, vagy egyik se, vagy egy harmadik.

megbeszéljük mondom :) mondj egy boltot.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1664
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

mondj egy boltot, ahol szeretnél látni, és lesz :) de amugy nellában szokott lenni ilyesmi. vagy másnapra.


Azé' elõbb megfogdosnám. Pláne h nem tudom melyik kell, vagy egyik se, vagy egy harmadik.

#1665
VargaZ62

VargaZ62

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
magamnak Selle Italia X2 Trans Am-et néztem, szerintetek jó döntés lehet? nahyon többet nem akarok költeni nyeregre, viszont jó lenne ha tudnék már szerezni egy hosszú távon (40-80km) is kényelemes nyerget.

#1666
VargaZ62

VargaZ62

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Trekking, egyenes derékkal. (apámnak kellene)

de nekem is ajálhattok valamit én montival tekerek elõre hajolva.

#1667
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Látott vki budapesti boltban Selle SLR XC nyerget? Vagy fizik arione-t? Drága ízlésem van...

mondj egy boltot, ahol szeretnél látni, és lesz :) de amugy nellában szokott lenni ilyesmi. vagy másnapra.

Tudtok ajánlani valami jó nyerget 115kg súllyra, ami 1-2 órán át is kényelmes?

felhasználás? túra? trekking? monti? országút? egyenes derékkal ülsz, vagy elõrehajolva? pontosíts kicsit, mert ilyen kérdést tettél fel: szeretnék egy autót. piros legyen.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1668
VargaZ62

VargaZ62

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Tudtok ajánlani valami jó nyerget 115kg súllyra, ami 1-2 órán át is kényelmes?

#1669
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás
Látott vki budapesti boltban Selle SLR XC nyerget? Vagy fizik arione-t? Drága ízlésem van...

#1670
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Speci Ariel. Alias, Avatar, vagy Toupe?

alias
rival sl
avatar gel

ezek közül (nekem !) az alias a legjobb, az van most a virsligumison
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1671
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

egyébként a legkényelmesebb nyereg amit mostanában próbáltam (veri a speciket is) egy 5 Ft-os gagyi oem wtb laser v volt, a teszt konán. vadászok is most ilyenre


Speci Ariel. Alias, Avatar, vagy Toupe?

#1672
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ha jól emlékszem azt mondta, hogy egy Giant-en volt.

Ezt a modellt konkrétan én sem tudom, hogy kényelmes-e. Én más modelleket használtam. Asszem V race vagy Pure race cromokat. És azokon jelentõsen nagyobb a comfort zone nevû lik, amit alulról látni a mûanyagban. Azok nekem bejöttek. (Bár a Cube trekkingre most Brooks B 17 standard került.)

egyébként a legkényelmesebb nyereg amit mostanában próbáltam (veri a speciket is) egy 5 Ft-os gagyi oem wtb laser v volt, a teszt konán. vadászok is most ilyenre
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1673
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egy giant xtc-rõl van az a nyereg.


A sebesség mindent megold.

 


#1674
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

cseke 2 féle silveradot hozott be az olcsóbbik pro 12 fölött listán (nálunk11,3) a titános 20 körül....
amúgy összesen 4 féle van, de a másik 2 nem hiszem hogy lenne nálunk, hacsak vmi bringátról bontott 1-2 darab oem

hozzáteszem szerintem qrvára nem kényelmes


Ha jól emlékszem azt mondta, hogy egy Giant-en volt.

Ezt a modellt konkrétan én sem tudom, hogy kényelmes-e. Én más modelleket használtam. Asszem V race vagy Pure race cromokat. És azokon jelentõsen nagyobb a comfort zone nevû lik, amit alulról látni a mûanyagban. Azok nekem bejöttek. (Bár a Cube trekkingre most Brooks B 17 standard került.)

#1675
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Akkor bocs, Józsi! :) Amúgy tutira egy nyeregrõl beszélünk, Tigga? (Meg hát a 11-12 azért nem is 15...)

Közben megtaláltam, amit említettem az elõbb (de mégsem bõrös): http://ebike.hu/term...g/nyereg/11031/

cseke 2 féle silveradot hozott be az olcsóbbik pro 12 fölött listán (nálunk11,3) a titános 20 körül....
amúgy összesen 4 féle van, de a másik 2 nem hiszem hogy lenne nálunk, hacsak vmi bringátról bontott 1-2 darab oem

hozzáteszem szerintem qrvára nem kényelmes
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1676
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

pedig 11-12 körül a listaára


Akkor bocs, Józsi! :) Amúgy tutira egy nyeregrõl beszélünk, Tigga? (Meg hát a 11-12 azért nem is 15...)

Közben megtaláltam, amit említettem az elõbb (de mégsem bõrös): http://ebike.hu/term...g/nyereg/11031/

#1677
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Itt a link a Silverado-ról: http://bolha.testbik...clid=1537&pst=4 Az viszont szerintem tévedés, hogy az új ára ennek 15e lenne. A bõrös változatot láttam valamelyik netes áruházban valamivel 10 alatt. A titánsínes meg 19.

De megveheted a SR Frecciámat is, az is fent figyel a bolhán. Neked kedvezményes ár!;)

pedig 11-12 körül a listaára
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1678
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Itt a link a Silverado-ról: http://bolha.testbik...clid=1537&pst=4 Az viszont szerintem tévedés, hogy az új ára ennek 15e lenne. A bõrös változatot láttam valamelyik netes áruházban valamivel 10 alatt. A titánsínes meg 19.

De megveheted a SR Frecciámat is, az is fent figyel a bolhán. Neked kedvezményes ár!;)

#1679
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

valaki ajánlana jó és nem túl drága outi nyerget?


Veszprémben a Budapesti úti kerékpárboltban dolgozik egy jóember (K. Józsi), aki épp árul egy alig használt WTB Silverado-t. Szerintem valami szérián kívüli darab, mert nem a titánsínes és nem is a bõrrel bevont változat, de eredeti WTB, könnyû és jól is néz ki. 4 ezerért árulja. Nekem nem volt hajlandó engedni az árból egy kanyit sem, és ezért nem is hoztam el. Csak azért ajánlom, mert eddig két WTB nyergem volt, de mindegyik kényelmesebb az átlagnál. Ha jól emlékszem, fent van az ülés a testbike-on is, a bolhapiacon.

#1680
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Selle Italia SKN. Nem tudom mennyi, de az elsõ kritériumnak megfelel. ;)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960