Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1621
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Selle Italia Flite gel flow-t hasznalok, es kene egy masik de sz@rrago vagyok ezer lehet hogy C2-t veszek...
A 2 kozott van valami egetvero kulonbseg a 15 grammon es a titan palcakon (flite) kivul?
A magnezium palcak is jo rezgeselnyelok ugye?
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1622
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
http://www.matuzmast...er/3991-big.jpg

Isten hírével!

(egy perc volt Google kidobta Matuzt)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1623
authorgabino

authorgabino

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok!

Selle Royal SMP Strike
Ilyen nyerget szeretnék magam alá, de állítólag itthon nem forgalmazzák, viszont pár éve volt egy ilyen nyereg teszten az újságnál. Hogyan lehetne megtudni, kitõl kapták vagy honnan lehet beszerezni?

#1624
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts

garancia?


van rá!
crc vel most nem kezdek levelezésbe ezügyben!ha ki is cserélnék azzal nem lennék elõbbre.
lehet még használni visza is raktam ott helyben,marad is míg meg nem jön az utódja!
lehet ha ténylegesen carbonból lenne egy kis kevlárral megerõsitve akkor nem szakadt volna ki a sinböl,vagy ha a sinnek nagyobb a tartó felülete lenne.
fajleszteni kell ezt a rendszert még.
ennyi



#1625
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
garancia?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1626
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts
kiszakadt ma a sinbõl az sdg Ifly ibeam nyergem!
kibírt több mint fél évet!
éljen a gagyi fröccsöntött müanyag!
soha többet IBeam!



#1627
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

valaki nem tudja milyen típus ez a nyereg? 250g... egyébként nagyon kényelmes, szeretem

és a Speci Toupe nyereggel kapcsolatban vélemények?


A Toupe remek országúti nyereg, sokan használják montin is. Viszont, ha hasonló árkategóriában gondolkodsz, akkor érdemes lehet beruházni a Toupe montis leszármazottjának számító Phenomba.

#1628
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

valaki nem tudja milyen típus ez a nyereg? 250g... egyébként nagyon kényelmes, szeretem

és a Speci Toupe nyereggel kapcsolatban vélemények?

#1629
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Specialized Alias nyereggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

nagyon jó..jelenlegi nyergeim közül a legjobb (avatar gel, és rival sl a másik 2)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1630
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts

ko nehez :D


az biztos:D ahhoz képest iszonyú jól néz ki!
Használd egészséggel!

#1631
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Specialized Alias nyereggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

#1632
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

Az új nyergem specialized phenom 130, súlya 228g.


Feltöltött kép

Jó választás! Ha Phenom 130 SL-t vettél volna, -38 g :)

Párszáz kilóméter megtétele után azt kell mondjam, piszok jó nyereg a Phenom vagy Phenom SL! A www.hibike.com-ról rendeltem Enté segítségével. Az elsõ körök állítgatásai után - akkor még nyomta a jobb farcsontom - tökéletesen mûködik és nem érzi az ember, hogy lenne valami a feneke alatt két-három óra tekerés után sem. Barátok nyomogatják.. "hhúú... de kemény b***szki", aztán felülnek "Uhhh.. nem is érezni" :) Egyébként bizonytalan voltam Én is, mikor megkaptam a csomagot. A WTB Shadow V Ti Gel után - ami a Trance-en volt - nyomogatva tényleg kõkemény.

Merevvázas bringán nem próbáltam a Phenomot, így errõl nincs tapasztalat. A nyerget nyáron Specialized BG nadrággal, most õsszel pedig Adidas (hosszúszáras) betétes nadrággal használom.

#1633
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ko nehez :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1634
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Az új nyergem specialized phenom 130, súlya 228g.


A sebesség mindent megold.

 


#1635
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts

Versenyre vagy túrára kéne?


vegyesen,leginkább túra,de szeretné majd elmenni egy-két kisebb versenyre is+van betétes nacim,úgyhogy nem olyan nagy probléma ha nem nagy széles fotel

#1636
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
selle italia slr 135g- os nyergérõl van valakinek véleménye? ha igen, légyszi ossza meg velem! most lenne olcsón... pontosabban ilyenrõl beszélek: http://piacter.bikem...=170066&cat=all

#1637
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts

milyen nyerget ajánlottok 5e Ft körül?én a WTB Rocket V Race-t néztem ki,maximum esetben egy Speci Indie,de az már nagyon szélsõséges esetben(kezdek pénzt gyüjteni,lehet jövõre megyek ki Olaszo.-ba cserediáknak)

Versenyre vagy túrára kéne? Például ott van a WTB Rocket, ami kényelmes, de nehezebb, a Shadow pedig kevésbé kényelmes de könnyû (234 gramm saját mérés) (kb egy ár)
A speci a leginkább kényelmes , de a legdrágább is ezek közül... Természetesen Neked kell dönteni!

#1638
authorgabino

authorgabino

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok!

Selle Royal SMP Strike
Ilyen nyerget szeretnék magam alá, de állítólag itthon nem forgalmazzák, viszont pár éve volt egy ilyen nyereg teszten az újságnál. Hogyan lehetne megtudni, kitõl kapták vagy honnan lehet beszerezni?

#1639
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,627 posts
milyen nyerget ajánlottok 5e Ft körül?én a WTB Rocket V Race-t néztem ki,maximum esetben egy Speci Indie,de az már nagyon szélsõséges esetben(kezdek pénzt gyüjteni,lehet jövõre megyek ki Olaszo.-ba cserediáknak)

#1640
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Arione K1. nagyon komoly. full karbon, de van rajta egy gel-reteg, viszont boritas nincsen. Nomost emelle 250gramm koruli a sulya. az ara viszont valami 270Font. pofatlan :D

a full karbon selle zselével együtt sincs 100 gramm. (slr teknologica gel flow)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.