Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1601
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
http://www.bikemarke...eszlet&tid=2295
ez a nyereg van olyan jó mint egy Speci Alias/Avatar:chin:

#1602
tangens

tangens

    vendég

  • fórumtag
  • 120 posts

piros flite gel flow-nál normális jelenség az,hogy kopik róla a festék,a felirat, és néhol repedezik a bõr(nyereg szélén,a lábam mellett)?
a nyereg kb 7 hónapos, nem vitrinbringán van

köszi


nekem ui van sárga, a két oldalán, ahol a combommal érintkezik nagyon vékony rétegekben hámlik róla a bõr, olyan, mintha valami sokrétegû mûanyag fólia lenne ráragasztva. nem egészen egy hónapos korában <500 km után kezdett 'mállani'.
másik bringára már feketét vettem, na az nem kopik, meg már az új (2008), mintha kényelmesebb is lenne.

üdv, tg

#1603
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
Naaaaa! Azért egy ilyen árfekvésû nyergen ne látszodjon más a kopás pár hónap alatt, a repedésekrõl nem is szólva. Én most egy Flite Trans AM-et használok, 2002-ben vettem használtan, egyedül a két szélén (letámasztások, esések) látszanak kopásnyomok pedig látott már egy s mást.

altalaban ugy szoktak. tudod mint a Brooks :D


Nem szenvedünk :) Marad az eredeti ötlet a kék, a lényeg a szín összhang meglegyen a bringán!

a városi gépemen is koszolódik rendesen.
ez van, a szépségért szenvedni kell :)



#1604
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts

piros flite gel flow-nál normális jelenség az,hogy kopik róla a festék,a felirat, és néhol repedezik a bõr(nyereg szélén,a lábam mellett)?
a nyereg kb 7 hónapos, nem vitrinbringán van

köszi


altalaban ugy szoktak. tudod mint a Brooks :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1605
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,236 posts
Volt fehér nyergem, soha többet. Miért baj, ha a használattól kopik a flite nyereg?

#1606
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Remélem használ valaki fehér ülést a terepbringáján. Gyakorlati tapasztalatok érdekelnek, pl. mennyire látszik rajta a kosz, használódás, vagy egyéb dolgok amire nem is gondolok?

a városi gépemen is koszolódik rendesen.
ez van, a szépségért szenvedni kell :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1607
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 posts
piros flite gel flow-nál normális jelenség az,hogy kopik róla a festék,a felirat, és néhol repedezik a bõr(nyereg szélén,a lábam mellett)?
a nyereg kb 7 hónapos, nem vitrinbringán van

köszi
fanatiX mtbc

#1608
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
feher flite-om van, kb aznap volt utoljara feher, hogy felraktam a bringara. nem_jo_otlet.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1609
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 posts

Remélem használ valaki fehér ülést a terepbringáján. Gyakorlati tapasztalatok érdekelnek, pl. mennyire látszik rajta a kosz, használódás, vagy egyéb dolgok amire nem is gondolok?


Én konkrétan feketében, de a csapatársaim közül sokan használják a Syncros FL nyerget fehérben. Sokszor láttam, hogy a fehér bõr ülõfelület teljesen beszürkült. Nem feltétlenül kosztól, hanem inkább a fekete bringás nadrágok dörzsölésétõl lett szürke. A sár és egyéb koszolódás is jobban meglátszik rajta értelemszerûen..... Hacsak nem "vitrin bringa", akkor nem sokáig marad szép fehér egy fehér nyereg.

#1610
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
Remélem használ valaki fehér ülést a terepbringáján. Gyakorlati tapasztalatok érdekelnek, pl. mennyire látszik rajta a kosz, használódás, vagy egyéb dolgok amire nem is gondolok?

#1611
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

szia.köszi a figyelmeztetést..:) megmértem,8.5 cm van bent a vázban!azzal még elmegyek?

egy darabig biztos :D
(igen, az jó, ha nem vagy nagyon nehéz és nem használod a bringát durva terepen ülve)

#1612
silencio

silencio

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts

az nagyon kevés! életveszély
a minimum a 8cm szokott lenni

szia.köszi a figyelmeztetést..:) megmértem,8.5 cm van bent a vázban!azzal még elmegyek?

#1613
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
nem, netrol lesz
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1614
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Selle Italia Flite gel flow-t hasznalok, es kene egy masik de sz@rrago vagyok ezer lehet hogy C2-t veszek...
A 2 kozott van valami egetvero kulonbseg a 15 grammon es a titan palcakon (flite) kivul?
A magnezium palcak is jo rezgeselnyelok ugye?


te kerested a vizdinél a C2-t?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1615
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

kábé négy centi van benne a vázban,de majd ezt is megmérem pontosan.

az nagyon kevés! életveszély
a minimum a 8cm szokott lenni

#1616
silencio

silencio

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts

Kérdés, hogy mennyivel nyúlik a nyeregvázcsõ a felsõcsõ becsatlakozása fölé...

kábé négy centi van benne a vázban,de majd ezt is megmérem pontosan.

#1617
silencio

silencio

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts

Milyen vázad van? Milyen hosszú a nyeregcsöved (gondolom 40cm)? Alulról nézve hány centinél van a min jel?

holnap megnézem,mert már "alszik"a kecske a gariban..

#1618
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts

hellosztok.tudna valaki tanácsot adni...?ugyanis kb.fél centivel a max. fölé kihúzott nyereggel járok,mert az nekem a megfelelõ.ez jelent valami gázt a vázra nézve?:scared: köszi a helpet elõre is


Kérdés, hogy mennyivel nyúlik a nyeregvázcsõ a felsõcsõ becsatlakozása fölé...

#1619
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

hellosztok.tudna valaki tanácsot adni...?ugyanis kb.fél centivel a max. fölé kihúzott nyereggel járok,mert az nekem a megfelelõ.ez jelent valami gázt a vázra nézve?:scared: köszi a helpet elõre is


Milyen vázad van? Milyen hosszú a nyeregcsöved (gondolom 40cm)? Alulról nézve hány centinél van a min jel?


A sebesség mindent megold.

 


#1620
silencio

silencio

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts
hellosztok.tudna valaki tanácsot adni...?ugyanis kb.fél centivel a max. fölé kihúzott nyereggel járok,mert az nekem a megfelelõ.ez jelent valami gázt a vázra nézve?:scared: köszi a helpet elõre is