Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#1341
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Akkor ez egy felettébb hasznos tanács. :)

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1342
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,881 posts

29.6*400mm méretû, lehetõleg ezüst színû, könnyû (<~290gr) nyeregcsõre van valakinek ötlete? eddig csak skyscraper-t találtam, de az se nem könnyû, se nem szép.
köszi!


Truvativ Stylo-t ajánlanék, katalógus szerint 270 gr körül van, csak az a baj hogy nincs ebben a mértben.

#1343
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Akkor nem egy szériából vettünk...az enyém valahol 240g körül. Nem a BSP-20! Talán BSP-21

Jeszoké. De a BSP-21 az 'aluscraper', rosszul mondtam.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1344
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

29.6*400mm méretû, lehetõleg ezüst színû, könnyû (<~290gr) nyeregcsõre van valakinek ötlete? eddig csak skyscraper-t találtam, de az se nem könnyû, se nem szép.
köszi!


Acorból van ezüst színû ilyen méretben, csak az asszem kicsivel 300g felett van. Skyscraperem van, kb. 380g. :D

#1345
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Nekem Skyscraper van, 27,2*400 fekete. Szerintem árához képest könnyû (könnyebb mint a 350-es Pazzaz), és szépen van kiallakítva a feje is.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1346
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,003 posts
29.6*400mm méretû, lehetõleg ezüst színû, könnyû (<~290gr) nyeregcsõre van valakinek ötlete? eddig csak skyscraper-t találtam, de az se nem könnyû, se nem szép.
köszi!

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1347
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
van egy zsír állapotú selle italia flite nyergem FEHÉR színben. az új fajta lyukas kivitel. sztem jó nyereg, csak az én bicajomhoz jobban menne fekete színben, ezért ELCSERÉLNÉM FEKETE FLITE-ra! (Szóba jöhet esetleg még fekete SLR is) netán ha vkinek pont fehér kéne akkor privibe jelentkezzen!

#1348
iMaty

iMaty

    vendég

  • fórumtag
  • 154 posts

Halihó!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megtaláltam a számomra kényelmes nyerget, ez a Bontrager az. Nem vagyok egyedül azzal a problémával, hogy kiszakítja a nadrágom. Szeretnék valamit csinálni, azzal a hátsó résszel, hogy ne legyen hegyes, és így ne szakítsa ki a gatyám. Szívesen várok minden építõ jellegû, kókány, igényes, egyszerû, bonyolult ötletet. Amióta megvan a nyereg, 4 (!) gatyám bánta :(
köszi


Fûrészelj, mint a repülõ skót :D
Tudom, nehéz lemondani róla, ha egyszer kényelmes, de más hasonló szélességû nyereg nem jöhet szóba?
Amúgy hogy szakítja ki? Beleakad és reccs? A gatyába nem tudsz vmit varrni, ami ezt megakadályozná?
- egy bolygó, két kerék -

#1349
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,932 posts

Halihó!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megtaláltam a számomra kényelmes nyerget, ez a Bontrager az. Nem vagyok egyedül azzal a problémával, hogy kiszakítja a nadrágom. Szeretnék valamit csinálni, azzal a hátsó résszel, hogy ne legyen hegyes, és így ne szakítsa ki a gatyám. Szívesen várok minden építõ jellegû, kókány, igényes, egyszerû, bonyolult ötletet. Amióta megvan a nyereg, 4 (!) gatyám bánta :(
köszi


tekerj körbe rajta pár réteg szigszalagot, hátha...

#1350
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts
Halihó!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Megtaláltam a számomra kényelmes nyerget, ez a Bontrager az. Nem vagyok egyedül azzal a problémával, hogy kiszakítja a nadrágom. Szeretnék valamit csinálni, azzal a hátsó résszel, hogy ne legyen hegyes, és így ne szakítsa ki a gatyám. Szívesen várok minden építõ jellegû, kókány, igényes, egyszerû, bonyolult ötletet. Amióta megvan a nyereg, 4 (!) gatyám bánta :(
köszi

#1351
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
selle italia xo trans am megpakolt 60litós zsákkal Füred-Balmádi-Vp útvonalon már elég kényelmetlen volt. bár talán a legtöbb nyereg nem nyújtott volna komfortot ilyen körülmények között..

#1352
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

És ez baj?

azt nem mondta senki :) de fele annyiért is megkaphatod kevésbé menõ logóval

#1353
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,881 posts
És ez baj?

#1354
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

Nem kizárt hogy más felirattal olcsóbb. Lehet ez is Velo.

igen, az. meg a többi syncros is. meg még pár márka :)

#1355
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 posts

Engem a szélessége érdekelne!


135 mm-et mértem az enyémen.

Aske: Hosszú távon is bevált nálam, de meg kellett szokni.

#1356
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Nem kizárt hogy más felirattal olcsóbb. Lehet ez is Velo.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1357
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

Sziasztok!

Errõl a nyeregrõl http://boneshaker.hu...syncros_fl.html tudtok valamit mondani? Elég jól néz ki, meg a paraméterei is szimpatikusak. Bõr felsõrész, titánpálca 236g tömeg. Ha valaki esetleg használt ilyet örülnék a tapasztalatoknak.

Köszi

Engem a szélessége érdekelne!

#1358
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,881 posts
Sziasztok!

Errõl a nyeregrõl http://boneshaker.hu...syncros_fl.html tudtok valamit mondani? Elég jól néz ki, meg a paraméterei is szimpatikusak. Bõr felsõrész, titánpálca 236g tömeg. Ha valaki esetleg használt ilyet örülnék a tapasztalatoknak.

Köszi

#1359
Switch333

Switch333

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts

valószínûleg a pálca mozog bal oldalon a nyereg mûanyag testében, nem?
vagy a bal pedál, hajtókar...?



Szerintem biztosan a nyereg de hogyan tudnám kizárni a dolgokat?

#1360
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts

Hello Mindenkinek!

Én egy egyszerû problémával fordulok hozzátok, ugyanis a bicajom nyereg csak a bal hajtáskor nyikorog. Egy Skarpea Rushom van amin egy elég designos nyereg van de az állíthatósága nincsen túlbonyolítva (vagy én nem értek hozzá). Ebben kérném segítségeteket!

Elõre is köszönöm: Switch333


valószínûleg a pálca mozog bal oldalon a nyereg mûanyag testében, nem?
vagy a bal pedál, hajtókar...?