Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#2781
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

tudtok olyan bicajboltot, ahol lehet még kapni az Acor "túra" nyergét? A közepén kivágott, (herekímélõs) nagyon kis könnyû nyeregrõl lenne szó, 6000ft os ár környékén.
a nagykerbõl már kifogyott, majd jövõre hoznak csak.
van valahol ilyen elfekvõben egy kis bolt mélyén?


HEREKÍMÉLÕS???:scared: TE azon ülsz???:) Szegény mutáns...

#2782
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Nekem WTB Rocket van, egy õsrégi SI-t cseréltem le vele, nagyon király fotel, 8-10 óra után sem vészes.
A Ti változat nemtom tud e valami okosat, vagy csak a súly miatt drágább, nekem a Cr-mo van.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2783
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
röhögni fox;
SI Nitrox...
kb 2e,és idáig a legjobb nyereg amit próbáltam életemben
Fizik-kel óvatosan,ugyanis furcsamód középen van 1 gerincük,ahol más nyergek kivágva szoktak lenni,ami ugyan puha,de hosszú távon kellemetlen kidörzsölõs élményeket tud okozni... A Dolomitinél ez nálam olyan 9 óra után jelentkezik,Atlasnál pedig 3 óra után (mondjuk az Atlas hivatalosan DH nyereg)
szal nekem a Fizik nem beyövõs,csak rövidtávra,de az áruk annyira nem húzós és a színük flash
Ricsi nyergek nagyon kényelmesek sztem,full konzervatív forma,csak nagyon tudnak szakadni és nem úgy,mint a Fiziknél,amiknek kicsit bomlik a széle,ami ellen nem tudsz mit tenni,de legalább nem yön szét,hanem úgy,h kap 1 kicsi behatást és hmm máris filóz6sz,h honnan lesz új huzat.

#2784
eff

eff

    vendég

  • fórumtag
  • 45 posts
Emberek, tom, h a nyereg-kérdés abszolúte egyedi, de hátha tudtok tanáccsal szolgálni. CC, tura, városi bringazas szokott lenni, eddig San Marcot ERA prot, Fizik Aliantet (ti), - Dolomitot, WTB Rocket Team Ti-t nezegettem, a Fizik Aliante meg a Dolomit seggel is lett probalva nehany kör erejéig, de vacillalok ( nem uccsó sorban az ár miatt). Kinek milyen tapasztalatai vannak a fentiekkel? Megérik ezek az árukat? Meg persze az is, hogy a hasonló felhasználásra ki milyet javasol? Elõre is köszi mindenkinek

#2785
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Csatlakozom Conorhoz. Elsorangu nyereg. bar hosszu tekereshez lehet hogy nem a leg megfelelobb. Remelem meg jo sokai fogjak gyartani. Ha egyszer kell nyerget cserelenem, tutire megint ilyen lesz

#2786
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
nem széles sztem, inkább hosszú

számomra az etalon nyereg
lehet h veszek mégegyet és légmentesen lezárva elrakom az utókor számára:D

komolyra fordítva a szót: nekem nagyon bevált
Autist Team:)



#2787
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2,349 posts
WTB Power Comp?Sok tekeréshez milyen?Azt már írták egy-ketten hogy kényelmes, de nem súrolja ki az ember combját tényleg hosszútávon?Mert írtó széles.

#2788
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
hiába no, magyarországon élünk.....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2789
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 posts
Ja! Én májusban akartam vázat venni, de már csak jövõre lesz szállítás.

#2790
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

...a nagykerbõl már kifogyott, majd jövõre hoznak csak....


Ez mókás, pláne, hogy még 5 hónap hátravan az évbõl... szánalmas hazai forgalmazók...
WaNNaRiDE

#2791
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
tudtok olyan bicajboltot, ahol lehet még kapni az Acor "túra" nyergét? A közepén kivágott, (herekímélõs) nagyon kis könnyû nyeregrõl lenne szó, 6000ft os ár környékén.
a nagykerbõl már kifogyott, majd jövõre hoznak csak.
van valahol ilyen elfekvõben egy kis bolt mélyén?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2792
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
SDG Satellite nyeregrõl van valakinek tapasztalata?
A WTB nyergek elõtt ilyennel szerelte a Kona a gépeit (van rajta Kona logó meg minden csiriviri)
Annyit tudok róla, hogy üreges cro-mo pálca, megf elég igényesnek tûnik az összekép...


Ja: a cross country változat érdekelne!



#2793
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
lekopogom de ez sem fog sztem;)
8mm cromo pálca
Autist Team:)



#2794
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
én kiadtam 9.9k-t a cro-mo pálcás variációért, szerintem megéri, nem egy acélpálcás nyereg csoffadt le alattam (LOL, mi?)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2795
bwoay

bwoay

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Nekem elzsibbadt tõle a pöcsöm vége 15 perc ücsörgés után,
pedig Love channel, meg minden.
Sõt, nekem is WTB nyergeim vannak (egy Pure meg egy Speed).
Aztán lehet, hogy rossz helyen ültem rajta, nekem szokatlanul nagy volt.

#2796
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
én megtaláltam az etalon nyerget
wtb power V comp

TÖKÉLETES
igaz lób@szó nagy, meg nehéz, de 5 óra tekerés után is kényelmes
Autist Team:)



#2797
bwoay

bwoay

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Golya:

én is láttam gyanúsan olcsó WTB Speed nyerget,
de szerintem annál a pálcákban van a turpisság,
mert a "race" változat (ami cro-mo pálcás) az árban közel a duplája. vagy valami zorkó akcióban láttad a race-t.

lóbaszó Tioga: ketten ülnek rajta :)
egyik DH-s ismerõsöm nemrég tört ketté valami ilyesmi nyerget.

#2798
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
A marha hosszú, lekerekített orrú nyergeket FR-ra, de fõleg DH-ra használják.

#2799
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,347 posts
WTB Speed V nyerget láttam 4400-ér. ez milyen nyereg lehet? eccer lehet lecserélem a mostani Ike-t.
ja láttam olyan ló**** méretû Tioga nyerget azt mire használhatják?

#2800
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Hello,
mi a véleményetek a Funn Big Grab nyergérõl. Szerintem dirt jump-hoz tökéletese lesz, de ha van vele kapcsolatban negatív tapasztalat v. tudtok sokkal jobbat ilyen árban (úgy néz ki 6000 HUF-ért hozzá tudok jutni), akkor írjatok, pls.