Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#2281
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 posts

Nem tudná valaki megmondani, milyen széles a WTB Shadow V nyereg?
Elõre is köszönöm!


http://www.wtb.com/2...es_shadowv.html -> Specifications ;)

#2282
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nem tudná valaki megmondani, milyen széles a WTB Shadow V nyereg?
Elõre is köszönöm!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#2283
jimmy8

jimmy8

    vendég

  • fórumtag
  • 31 posts
Nekem is hasonló (szinte ua. csak elastomer nélküli) nyergem van, mint ami bejött MC Pite-nek. Gyárilag volt (van) rajta a bicón. Igaz, mégcsak kb. 100km-t mentem vele, de egyre jobban nem tetszik. Valahogy szélesnek érzem a hátsó részét (vagy csak nincs kellõen lekerekítve a széle). Tekerés közben "útban van" a combom hátsó részének. Állítottam már több helyzetbe is, de nem akar jó lenni. A régi ülésem is hasonló széles volt, de más formája miatt sokkal kényelmesebb érzés volt. Ezért osztom a többiek véleményét: mindenkinek egyénileg kell megtalálnia a számára ideális nyerget.

#2284
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
cimarcimar: lesz pár speci nyereg, kifejezetten nõknek is.
plusz sok nyereg elérhetõ 130/143 mm szélességben "kinek mi" alapon. (rival, avatar, toupe)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2285
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

BBB legközelebb egomi Nauzerban


Hmm, thx, továbbítom Zolinak :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2286
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts
BBB legközelebb egomi Nauzerban

#2287
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Megjött az Acor 196 grammos nyereg...
földön kipróbátam ott horror :D. Holnap feldobom a Trekkre...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2288
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Hol kapsz BBB nyergeket?
a prosztatavédõs része nem tûnik túl jónak...

off: Elsõ váltóm/d mikor jön???


1. BBB cuccokat én a camponában lévõ Tucan sportboltban szoktam venni vagy pedig Veszprémben a Farádyban, de elég sok boltban lehet õket kapni (általában egy ilyen jellegzetesen BBB-kék nagy "polcon" szoktak külön lenni).

2. a prosztatavédõs rész valahogy nálam nem annyira szempont, van egy jó betétes nadrágom, és nem vagyok olyan buta, hogy a méteres letörést/sziklás lefeléket nem a nyergen ülve teljesítem...

3. sajnos még nem találtam meg a megfelelõ utódot és $ sincs, ezért belátható idõn belül nem hiszem...

#2289
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts
Vagy WTB Speed She. Kedvesem ezt nyúzza és szereti.

#2290
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Sztem a jobbakban van ilyen...Wilker, RideBike,Speed-Way, a Speci most érkezik...Selle-rendelhetõ

#2291
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 posts
Kösz a tippet jól hangzik! Ezek egyébként beszerezhetõk itthon? Mármint a valóságban? Ha igen melyik boltot próbáljam?

#2292
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
A páromnak WTB Speed V-van, meg Specialized Toupe...neki ez kényelmes...
Esetleg Selle SLR Woman...

#2293
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 posts
Gondoltam hogy van egy toptíz mint nálatok az újságban a nyeregteszteknél... csak eddig nem mozogtam nõi nyergek közelében ezért mondjuk lemaradtam volna. Esetleg lány ismerõs aki xy-t használ és bevált?

#2294
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Minden fenék nyeregfüggõ...nincs olyan, hogy ezt vedd, mert tutti jó lesz...el kell használni néhányat, mire meg lesz a tökéletes..

#2295
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 posts
Tud valaki olyanról ami lájtos de kényelmes? Nem is muszáj hogy zselés legyen.

#2296
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
B+ Contour Gel Xseiumot nézzétek meg sztem, én szeretem.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2297
cimarcimar

cimarcimar

    vendég

  • fórumtag
  • 240 posts
A barátnõmnek keresünk nyerget esetleg van ötlete valakinek melyik lenne tuti ? Nem kell hogy olcsó legyen és nem fotelre gondoltam... esetleg wtb deva?

#2298
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 posts
törölhetõ, bocs

#2299
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

így formára és elsõ ránézésre egy ilyen nyereg mennyire lehet kényelmes hosszabb távon? árban szimpi, elsõ ránézésre szimpi, és csak 30 grammal nehezebb, mint a fapados compdesign, de így ránézésre kényelmesebb...CC/maraton használatra lenne.

http://www.bbbparts....ddles/bsd06.htm

Feltöltött kép

enté: azért kérdeztem, hogy formára, mert mintha úgy emlékeznék, hogy van még néhány nyereg, aminek ilyesmi a formája...:chin:


Hol kapsz BBB nyergeket?
Acor nyergei?ASD-2501, 240... ez csak a papír katalógusban volt benne, nem találom a mali oldalán. Legalábbis ennek a BBBnek a prosztatavédõs része nem tûnik túl jónak...

off: Elsõ váltóm/d mikor jön???

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2300
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Nekem volt ilyen nyergem, szerettem.


A sebesség mindent megold.