Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#2261
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nem nekem kell, megkértek, kérdezzem meg itt:

Mûbõr nyerget értelmes dolog színtelen, cipõre való bõrápolóval átkenni?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#2262
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Kell-e, érdemes-e vmiféle cipõápolóval átkenni, illetve az mennyire fogja majd megfogni a seggemet? Oké, hogy mondjuk színtelen, de az is q-va nagy zsíros foltot hagy, nem?

Nivea, ha átmegy a nadrágon akkor sem gond. Fél nap alatt felszívódik, és valamennyire vízhatlan is lesz.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2263
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
nekem eddig nem volt gondom azzal, hogy ha elázott a bõr nyergem. megszáradt, és kész, nem kenegettem semmivel, mert jobb biztos nem lesz.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2264
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
Sziasztok!

Problémám a következõ: Nemrég lettem birtokosa egy használt, de jó állapotú valódi bõr borítású nyeregnek. (korábban csak mûbõrösek voltak) Ma a kellemesen változó idõnek hála sikerült kikapnom egy kisebb záport és rendesen elázott a kicsike is. Persze igyekeztem jó alaposan szárazra törölni, de: Kell-e, érdemes-e vmiféle cipõápolóval átkenni, illetve az mennyire fogja majd megfogni a seggemet? Oké, hogy mondjuk színtelen, de az is q-va nagy zsíros foltot hagy, nem?

#2265
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
le ne cseréld! csak akkor, ha nem kényelmes az a WTB..márpedig a WTBk általában kényelmesek...

#2266
_istvan_

_istvan_

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Sziasztok!


Ma ahogy az egyik "hipermarketben" nézelõdtem, találtam egy 'Selle Royal Royalgel Wolf' típusú nyerget! A b+ nál is van 'Wolf Visual gel' néven.

Nincs véletlenül valakinek tapasztalata ezzel a nyereggel?
A bringám egy Mongoose Tyax Elite és jelenleg egy WTB Speed V Sport nyereg van rajta... Érdemes lenne erre cserélnem? (fõleg országúton ill könnyû terepen használom a bringát)

#2267
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
20-as váznál nagyon nem kéne nagyobb...:)
nem nehéz a hokedli..:D

#2268
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Haljak meg nem találtam a nyeregcsöves topikot..:D úgyhogy ide írom...
mifajta nyeregcsövek vannak 450mm-es hosszban?
most pont jó a 400-as de spd-vel kives lesz...:(

ha a 400as nyeregcsõ kicsi akkor tán nagyobb váz kéne :)

ON
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2269
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,721 posts
SPD-vel pár mm-el rövidebb nyeregcsõ is elég, nem kell hosszabb (kivéve ha azzal majd jobban ki akarod nyújtani a lábad, mint most).

Húbasszus, most elvettem tõled egy jó vásárlási ürügyet? Bocs ha így van;)

És van nyeregcsöves topik, de sztem olyan mindegy... van a bikkmakkon vagy 5 post naponta, szal tudjuk követni:)

#2270
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
tényleg jól elbújt. csak be kell írni a keresõbe, hogy nyeregcsõ ;)

#2271
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Haljak meg nem találtam a nyeregcsöves topikot..:D úgyhogy ide írom...
mifajta nyeregcsövek vannak 450mm-es hosszban?
most pont jó a 400-as de spd-vel kives lesz...:(

#2272
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 posts
Háát ezt a nyeregcsövet sem lehet tövig leereszteni.:) Lehet a tulajnak így jó a geom.

Feltöltött kép
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#2273
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 posts

szerintem puhának néz ki

Ettõl nyilván sokkal okosabb lett...kép alapján feltételezel valamit egy nyeregrõl...:lol1:
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#2274
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
szerintem puhának néz ki, de mire kell?hogy az után lévõ okosok már tudjanak erre megfelelõ választ adni

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2275
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 posts
Egy kis segítségre lenne szükségem. Véleményt szeretnék kérni errõl a Selle Italia nyeregrõl.
Várom a tapasztalatokat, véleményeket - jókat, rosszakat egyaránt.
Elõre is köszönöm a segítséget!
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#2276
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
sztem meg kb egálban van a 2 nyereg......de majd nemsoká megmondom, én melyiket tartom jobbank....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2277
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
naja...abban biztos vagyok,hogy a titán tuti jobb mint a hollow-cromo!kár,hogy ezeket nem lehet kipróbálni.mondjuk elviszed egy-két napra..
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#2278
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts
sztem én maradnák a már bevált avatarnál de ha lenne rá mód ki próbálnám a másikat az lehet jobban nyeli az egyenetlenségeket de mi van ha az üllö felület nem jön be?

#2279
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
szerintetek melyik a kényelmesebb megoldás?!
egy nagyon fullos ülõfelülettel rendelkezõ nyereg hollow-cromo sinekkel vagy egy kevésbé profi ülöfelületû,de titánsines nyereg?
névszerint:specialized avatar gel (new design2007) vagy specialized rival sl (2007)

most egy 2006-s avatar-t nyúzok az egyik bicón.szeretnék venni egy jó nyerget.az avatar formája bevált,de nem tudom,hogy a rival titánpálcája tud-e többet nyújtani mint egy avatar!?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#2280
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts

http://www.wtb.com/2...es_shadowv.html -> Specifications ;)


Te jó ég!!!
Kinéztem a szemem és nem találtam ott :D
Hehehe
Köszi!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.