Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1641
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én elég sûrûn járok mostanában is a királyerdõre, ott dolgozgatok, meg ott laktam majd' két évig. ha máshova nem is, majdnem mindennap megyek egy gyorsforgalmi-m0-dél-budai bicikliút-kört.


A gyorsforgalmin hol szoktál menni? Az úttesten, vagy a járdaféle lámpaoszlop-szlalompályán? És a II. Rákóczi-n az M0-ásig? Egy csomószor elmentem már a Szerémin az M0-ásig, de nem tudtam hogy jöjjek vissza CSepelen át, úgyhogy visszafelé is a Szerémin mentem.

#1642
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Szia Tin.
Szoktam a Hollandin bicajozni, mostmár a jó idõ miatt egyre nagyobb az élet.
A bányatavak felé nem nagyon járok, de azt tudom hogy vadregényes az út.
Szivesen látlak a "Szigetországban", bármikor.


Én elég sûrûn járok mostanában is a királyerdõre, ott dolgozgatok, meg ott laktam majd' két évig. ha máshova nem is, majdnem mindennap megyek egy gyorsforgalmi-m0-dél-budai bicikliút-kört.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1643
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Befejeztem az õrségi fényképek felpakolását. Összesen 59 képet raktam fel, akiket érdekel, ugyanott megtalálja: www.kep.tar.hu/redi79
Két keréken szép a világ...

#1644
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A fórumba felhasználónak... De majd a hölgyek megírják mi volt a gubanc pontosan..

#1645
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Hozott magával és megtriplázta a hölgyek számát! tejo oldalát most tettem fel. Már regeltek/nek a fórumra de kaptam olyan visszajelzést h vmi nem sikerült.

VV: Már más is mondta h nem nagyon ment neki a regisztráció... Mi a nehéz ebben? anno nekem simán ment...

Milyen regisztrációról van szó?


#1646
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus: nem lesz itt gond az óra beszerzésével, mindig van külföldön vki... :)


Ja, bár úgy fest, hogy neten keresztül rendelem meg. 75 ajro az óra, 10 ajro a plusz infrastruktúra a másik bringához, és 7 ajróért elhozzák, vagyis kb 92 ajróból megúszom. De lakik németben egy ismerõsöm, kérdés hogy milyen sûrûn jár haza, lehet hogy vele vetetem meg.

#1647
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Régen az ÁMK-nál laktunk (a szüleim még most is), tulajdonképp tök közel hozzátok.
Mikor szoktál ráérni? Hétvégén, vagy hétköznap inkább? Én általában hétköznap délelõtt, de tudok idõt szakítani hétvégén is.
szerk. Legalábbis mindig azon vagyok, hogy szakítsak, aztán nem mindig jön össze. :( :)

Sajna hétköznap melozók, ma kivételesen szabin vagyok.
Inkább a hétvégén szoktam tekerni.
Ma is voltam az ÁMK-nál.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1648
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ja igen. A viztoronynál a Helyi Érdekû Vvasút végállomásánál tronolok.
Üdv.


Régen az ÁMK-nál laktunk (a szüleim még most is), tulajdonképp tök közel hozzátok.
Mikor szoktál ráérni? Hétvégén, vagy hétköznap inkább? Én általában hétköznap délelõtt, de tudok idõt szakítani hétvégén is.
szerk. Legalábbis mindig azon vagyok, hogy szakítsak, aztán nem mindig jön össze. :( :)

#1649
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Ja igen. A viztoronynál a Helyi Érdekû Vvasút végállomásánál tronolok.
Üdv.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1650
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Tényleg, én is üdvözöllek! Meg persze minden újat is, csak tõled tegnap is szerettem volna kérdezni valamit.
Csepelen merre laksz? Tök szívesen mennék bringázni a Hollandi út környékére, de egyedül nincs sok kedvem odáig kikavarni a nyolcadik kerületbõl. Sõt mennék még délebbre is Szigetszentmiklós, vagy Halásztelek felé, vagy a bányatavakhoz, de csak az autóutakat ismerem arra. Te ismerõs vagy bringával ezeken a részeken?

Szia Tin.
Szoktam a Hollandin bicajozni, mostmár a jó idõ miatt egyre nagyobb az élet.
A bányatavak felé nem nagyon járok, de azt tudom hogy vadregényes az út.
Szivesen látlak a "Szigetországban", bármikor.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1651
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha jól tom akkor egyelõre csak pink megy veled. Mi meg szomaton megyünk Tatabányára...

avus: nem lesz itt gond az óra beszerzésével, mindig van külföldön vki... :)

#1652
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Na sziasztok.....

Nemetben vagyok es csak szombaton jovok meg.

(ekezetet nem tok irni)

Üdvözlöm az uj tagokat!!!

Lehet, hogy ätsiklottam de ki jön akkora buda marcira

#1653
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Szakdoga egyelõre szünet pár órára.. most alszok 2 órát aztán megyek a suliba zh-t írni..

Jól nyomod... Errõl jut eszembe egy hülye BME-s vicc.

- Miért jó a mûegyetemistának Mikuláskor?
- ???
- Karácsonyig már csak egyet alszik :D.

Szóval ismerõs a dolog.

#1654
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Köszi avus.
Megprobálok aktívan részt venni a programokban, ahogy idõm engedi.


Tényleg, én is üdvözöllek! Meg persze minden újat is, csak tõled tegnap is szerettem volna kérdezni valamit.
Csepelen merre laksz? Tök szívesen mennék bringázni a Hollandi út környékére, de egyedül nincs sok kedvem odáig kikavarni a nyolcadik kerületbõl. Sõt mennék még délebbre is Szigetszentmiklós, vagy Halásztelek felé, vagy a bányatavakhoz, de csak az autóutakat ismerem arra. Te ismerõs vagy bringával ezeken a részeken?

#1655
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Nézegettem a taglistát, és örömmel láttam, hogy megduplázódott a hölgytagok száma. Bodr, üdvözlet a klubban! Néha azért adj magadról életjelet, sõt ha velünk tartanál a túrákon, nem fogunk elzavarni :). Hozz magaddal még egy embert!

Egyébként üdv az összes új tagnak!


Köszi avus.
Megprobálok aktívan részt venni a programokban, ahogy idõm engedi.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1656
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Szakdoga egyelõre szünet pár órára.. most alszok 2 órát aztán megyek a suliba zh-t írni..

md: mail-ben küldj matek érettségi feladatsort ha tudsz! köszi!

pink: agyilag nagyon a szakdogámban vagyok, meg fáradt is... a film pontos link-jét írd meg légyszi! Meg h a szelep dolgot mikor tudnánk nyélbe útni...

Infókat, képeket továbbra is várok az újoncoktól a weblapra! Legalább kicsit lazíthatok tanulás közben...

#1657
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
http://www.happybiketeam.hu/index.php
két rövid pillanatra én, egyre egy kelly's tûnik fel a gázló2005 klipben.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1658
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hozott magával és megtriplázta a hölgyek számát! tejo oldalát most tettem fel. Már regeltek/nek a fórumra de kaptam olyan visszajelzést h vmi nem sikerült.

VV: Már más is mondta h nem nagyon ment neki a regisztráció... Mi a nehéz ebben? anno nekem simán ment...

#1659
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Ha jöttök Tbányára (kicsiny városunkba :D) és felmentek a Turulhoz, mindenképpen mennyetek le a madár lábához, tiszta idõben gyönyörû a kilátás, továbbá a Szelim barlangtól kb. 500 méterre légvonalban van egy nagy kilátó, ahonnan a kilátás kb. ugyanolyan mint a madár lábától, csak magasabbról. Ha megszomjaznátok, akkor a madárnál, a parkolóban van egy csap, ami már mûködik, tavaly május végén kapcsolták be, azért írtam ide... :)
Elég jókat lehet tekreni, ha van egy olyan ember veletek, aki ismeri a környéket egy picit jobban, mint én...
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1660
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nézegettem a taglistát, és örömmel láttam, hogy megduplázódott a hölgytagok száma. Bodr, üdvözlet a klubban! Néha azért adj magadról életjelet, sõt ha velünk tartanál a túrákon, nem fogunk elzavarni :). Hozz magaddal még egy embert!

Egyébként üdv az összes új tagnak!