Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1141
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

A köv. az lesz és majd utántöltök egy megállónál mert nekem kell a közel másfél lityó mikor tüzesen süt le a nyári nap sugára az ég tetejérõl a biciklistára.

Az a kelly's mennyire tágul mint ami nektek van? a boltban nem akartam beletuszkolni a kulacsokat amik egybõl nem mentek bele...

Nem szedte le a festéket a tartó?

Elég jól tágul nekem 7 dl.kulacs van benne ,a festéket meg simán leszedi (gatoredes kulacs) :(

#1142
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
ez a shimano lp-28 miféle középcsapágy?
ha le kell cserélnem, vajon mi legyen, csak ezért...

na, találtam rá...egy ilyen kis tré izét rakni 200e-s bicóba...mondjuk húzta egy darabig...

ja, ma túlléptem az órámban a 6000km-t...pont nem láttam, ahogy váltott, mert nagyban versenyeztem
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1143
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A köv. az lesz és majd utántöltök egy megállónál mert nekem kell a közel másfél lityó mikor tüzesen süt le a nyári nap sugára az ég tetejérõl a biciklistára.

Az a kelly's mennyire tágul mint ami nektek van? a boltban nem akartam beletuszkolni a kulacsokat amik egybõl nem mentek bele...

Nem szedte le a festéket a tartó?

#1144
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Következõ projekt lehetne egy kulacstartó+kulacs beszerzése, vagy ha már van, akkor a felszerelésük. Nem tudod milyen csodára képes emelkedõn egy-egy slukk, és a legjobb, hogy nem kell hozzá megállni.

Neked :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1145
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Következõ projekt lehetne egy kulacstartó+kulacs beszerzése, vagy ha már van, akkor a felszerelésük. Nem tudod milyen csodára képes emelkedõn egy-egy slukk, és a legjobb, hogy nem kell hozzá megállni.

#1146
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ez cseh oldal és a google adta ki. :) Bp-esten rendeltem bútban és nem az e-bike akcióban, mert arról lecsúsztam.

#1147
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

xt van...majdnem ajándék áron....:)


kmax majd kigondolom, most nem tudom


Egy ezres?-kis ajándékra gondolok:)

#1148
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts

Erre gondoltam én is, mert már tanácsolad. aztán majd kimerészkedek az utcára vele...

Itt a cipõ:
http://kupkolo.cz/im...ano_SH-MT20.JPG

md-vel már a háttérben beszélgettünk spd-rõl de sztem õ sem gyanította h ennyire aktuális nekem a dolog :)


innen rendelted? te hudsz miezanyelv ül?:)

mod: tudommár ez cseh nem? (mindeddig amit láttam külföldi online bringaboltot eggyik sem volt az ebikenál olcsóbb vagy csak rossz helyekre téved a szemem? valaki mondjon egy legalább 30% al olcsóbb bringaboltot szállítási költséggel együtt ennél)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1149
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Erre gondoltam én is, mert már tanácsolad. aztán majd kimerészkedek az utcára vele...

Itt a cipõ:
http://kupkolo.cz/im...ano_SH-MT20.JPG

md-vel már a háttérben beszélgettünk spd-rõl de sztem õ sem gyanította h ennyire aktuális nekem a dolog :)

#1150
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
ja spd tanulás....otthon nekitámaszkodsz szekrénynek vagy falnak -amelyik megtart - és vagy 50 szer belépsz kilépsz....akár több menetet is ebbõl....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1151
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: Nagyon szépen köszönöm!

avus: vasárnap platformmal jövök mert csak holnap du lesz alkalmam tanulni spd-t és nem lenne egészséges így túrázni. Ma meg a zöld csíkomig kihúzott nyereggel jöttem le és még telot sem engedtem ki. Bár utóbbi feledékenység csak de nem volt vészes... Szóval lefele azért visszatolom a zöldig, de alá már nem, fel meg marad ez a kakasülõ.


Kmax ajánlott wellgo stoplit, ezúton is köszönöm, de azt kaptam WF-tõl a pedálhoz. Nincs vkinek legalább 1 felesleges shimano pár napra?

#1152
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tigger: a mûhely mélyén nincs véletlenül egy ajándék XTR-szetted? Ha nincs nem gond, XT is simán megteszi :D.

xt van...majdnem ajándék áron....:)


kmax majd kigondolom, most nem tudom
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1153
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Nekem bõven megfelel egy komplett Xt szett nem vagyok nagyravágyó:)

Beérem 2005-össel is...

#1154
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts

...............ond. Leszámítva az outim pedálját, ott még lusta voltam engedni az erõsségen, és a jobb bokám még gyenge a kilépõmozdulathoz, ezért a cm-en volt egy majdn.........


mennyiért is vetted azt a ou? az oldalon nem nagyon adnak meg árat (elriasztaná a vevõt) bár engem inkább singlespped vékonykerekû érdekel (rain: csak hogy ne legyek gyorsabb mint montival:))
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1155
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Háát, most hogy mondod... (Édes bosszú a droidért, hehe ) Amúgy rain-re értettem, rá is spd-ügyileg.

Na jó jöjjenek az én tapaszttalataim: 4 esés. Ebbõl 1 tenyérhorzsolós, 1 térdvérzõs, a maradék 2 nyom nélküli. Azóta egyébként állandóan használom. Ha elégedetlen lennék vele, nem használnám. Kialakult a kilépõreflex, ezért spd-vel már nincs gond. Leszámítva az outim pedálját, ott még lusta voltam engedni az erõsségen, és a jobb bokám még gyenge a kilépõmozdulathoz, ezért a cm-en volt egy majdnam esés.

rain: ha most, spd-vel felszerelkezve sem szox le az üléscsõ húzogatásról, én nemtom mit csinálok.

Sztem hegesszük neki fixre :D
Tigger és a konáért mikor mehetünk :D
Már tiszta depi vagyok két hete ezt csinálja ez a mocsok idõjárás ,ledolgozom azt a r...dt munkaidõt mondom kis kikapcsolódás erre ...:(

#1156
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Tigger: a mûhely mélyén nincs véletlenül egy ajándék XTR-szetted? Ha nincs nem gond, XT is simán megteszi :D.

#1157
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts

Rain szerezz két csavart és adok neked 515 ös pedált ajándékba.....csak mindegyikbõl hiányzik 1-1 rugóerõszabályzó csavar /2 van/pedál/

Kboy én is igy jártam, indulnék bringázni, pfûû feketéllik az ég alja, na mondok akkor ma sem.....erre 3 csepp esõ lett belõle 2 óra múlva.....és 2 napja ezt játsza.....


nagyon adakozós kedvedben vagy :)

priviben légyszi írj egy idõpontot hogy mikor tudunk találkozni a bukó ügyében (mégegyszer köszönöm) mert amúltor lemenekültetek az esõ után:)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1158
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Én ujjonc vagyok? :(

Háát, most hogy mondod... (Édes bosszú a droidért, hehe :D) Amúgy rain-re értettem, rá is spd-ügyileg.

Na jó jöjjenek az én tapaszttalataim: 4 esés. Ebbõl 1 tenyérhorzsolós, 1 térdvérzõs, a maradék 2 nyom nélküli. Azóta egyébként állandóan használom. Ha elégedetlen lennék vele, nem használnám. Kialakult a kilépõreflex, ezért spd-vel már nincs gond. Leszámítva az outim pedálját, ott még lusta voltam engedni az erõsségen, és a jobb bokám még gyenge a kilépõmozdulathoz, ezért a cm-en volt egy majdnam esés.

rain: ha most, spd-vel felszerelkezve sem szox le az üléscsõ húzogatásról, én nemtom mit csinálok.

#1159
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na srácok felébredtem, most válaszolok. (nagyon jót aludtam)
Hát avus bizony bizon már tegnap megrendeltem a cipõt - sh mt20m - és hoolnap meg is érkezik. A pedálokat WatchFan adta kölcsön h próbáljam ki - 520-as - Asszem ismeritek páran ezt. 505-öst akartam venni mert az a legolcsóbb, de aról nem hallottam tapasztalatot még, ti meg mind meg vagytok vele elégedve.

Na a bibi az h WF csak az egyik shimano stoplit találta meg otthon és wellgo-t hozott a másikba - keresi még azért - de ha vki tud kölcsön adni sh stoplikat egy kis idõre míg nem veszek pedált akkor nagyon hálás lennék!

Avus, a múltkor adtál md-nek kölcsön pedált! annak a stplijai megvannak?

kboy: holnap este segítesz tanulni spd ki-belépkedni? WF megmutatta de mégis más ha már cipõ lesz a lábamon.

Rain szerezz két csavart és adok neked 515 ös pedált ajándékba.....csak mindegyikbõl hiányzik 1-1 rugóerõszabályzó csavar /2 van/pedál/

Kboy én is igy jártam, indulnék bringázni, pfûû feketéllik az ég alja, na mondok akkor ma sem.....erre 3 csepp esõ lett belõle 2 óra múlva.....és 2 napja ezt játsza.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1160
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Tegnap éjjel msn-en gyanúsan sokat kérdezgetett spd-rõl, de akkor még nem volt cipõje, szóval sztem még nem sokat tekert bepatentolva. Aztán lehet hogy tévedek. Mindenesetre ne újoncot kérdezz az spdrõl, mert ilyenkor több a negatívum

Én ujjonc vagyok? :( igaz a kérdés nem nekem szólt ,de remélem értékeli az én irásomat is, hamár te nem osztod meg vele a tapasztalataidat :)
Ja és lemaradt Sh m072 -es cipõm van
rain átvehetjük lépésrõl lépésre :D