Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1061
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

avus: olyasmit gondoltam h sztendre kõhegy aljánál ott a kút, onnan a merészebbekkel patak átkelés és vissza a félénkebbekhez és le sztendrére, onnan mondjuk dbogdányba lángosozni, sült halazni és vissza... na ez a nagyon light...

A 100 km-t meg úgy gondoltam h visegrádig el és nagymarosra komp és pesti oldalon vissza.
Hõsök tere-Északi összekötõ-budai oldalon Visegrádig, onnan komppal Nagymarosra-Vác-Dunakeszi-Bp
Ez a túránk nekem 105 km volt Az Árpád hídig. De ha azt nézem h elmer csepelrõl jön és ha bringával végig akkor nek az +40, szal sztem alfa terv lesz még egy kicsit szinttel tarkítva.

Tyûha jól hangzik, arra még ugysem jártam bicoval.
De nem a fõuton megyünk, remélem???
Az életveszélyes.
Már attól elfáradtam, hogy elolvastam az útvonalat.
Bár ma a köruton 42-es átlagot tekertem, bele is rokkantam a végére.
Oktogontól a Borárosig, egy megálással.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1062
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: olyasmit gondoltam h sztendre kõhegy aljánál ott a kút, onnan a merészebbekkel patak átkelés és vissza a félénkebbekhez és le sztendrére, onnan mondjuk dbogdányba lángosozni, sült halazni és vissza... na ez a nagyon light...

A 100 km-t meg úgy gondoltam h visegrádig el és nagymarosra komp és pesti oldalon vissza.
Hõsök tere-Északi összekötõ-budai oldalon Visegrádig, onnan komppal Nagymarosra-Vác-Dunakeszi-Bp
Ez a túránk nekem 105 km volt Az Árpád hídig. De ha azt nézem h elmer csepelrõl jön és ha bringával végig akkor nek az +40, szal sztem alfa terv lesz még egy kicsit szinttel tarkítva.

#1063
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

outi = OrszágÚTI bringásaok
A light túra meg a jelentkezpktõl függ, de nem sík teped de nincs az a kezdõ aki ne tudná teljesíteni majd...

Light túra jelentkezõi: gyömrõi, elmerfudd, rainman
Túra: kb 80-100km minimális emelkedõkkel
Lányok ha erre sem jöttök akkor morcos leszek!
Mondjuk 20.-a szombat jó lesz?

Részemrõl okés 1enlõre.
A táv jó hosszú, de le kell gyûrni valahogy!!!!!!!
Nekem is soknak tünt igy elsõre, de ha 50km gurulunk akkor yó!!!!
Hihihi
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1064
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hát ha light, akkor talán nem egy 100assal kéne kezdeni...

#1065
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
outi = OrszágÚTI bringásaok
A light túra meg a jelentkezpktõl függ, de nem sík teped de nincs az a kezdõ aki ne tudná teljesíteni majd...

Light túra jelentkezõi: gyömrõi, elmerfudd, rainman
Túra: kb 80-100km minimális emelkedõkkel
Lányok ha erre sem jöttök akkor morcos leszek!
Mondjuk 20.-a szombat jó lesz?

#1066
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

ju nó?


junó,omaha, szvord, jutah,gold.....:)

ugy kell csinálni hogy a terep mellett legyen aszfalt párhuzamosan, és akkor aki lájtot szeretne annak is van aki terepet annak is....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1067
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Na akkor ezennel kihirdetek egy light túrát HA olyanok is eljönnek akik még nem voltak velõnk tekerni. Egy szombati napra gondoltam és akkor vasárnap mehet a szokásos... A túravezetõ szerepét vállalom.

Írjon az aki eljönne egy könyebb túrára és írja meg h mennyire legyen light és mi az amit még bír...

Szerk:
Másik ötletem az h megnézem mikor vannnak a nagy edzések a ligetben - tavaly szerdánként voltak - és pár hét múlva csinálunk egy kis látványosságot a ligetben és megkergetjük az outisokat!! :)
Meg lánctalpazhatunk majd kelly's-ekkel.

Engem mindenképpen érdekel a Light túra.
Mi ez a ligetes dolog?????
Kik azok az outisok??
Ja igen, nekem a legkeményebb menetem egy Pomáz-Dobogókõ-Szentendre- Csepel volt.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1068
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
"Egy szombati napra gondoltam" ez nem azt jelenti h most szombatra hanem majd egy szombati napra vmikor.. ju nó?

#1069
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nem lagziba mész szombaton?

#1070
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Hogy én mennyit bírok, azt nagyjából tudjátok a múlt hétrõl, de szívesen részt veszek a light túrán, már csak a társaság kedvéért is.
www.montalk.net :matrix:

#1071
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na akkor ezennel kihirdetek egy light túrát HA olyanok is eljönnek akik még nem voltak velõnk tekerni. Egy szombati napra gondoltam és akkor vasárnap mehet a szokásos... A túravezetõ szerepét vállalom.

Írjon az aki eljönne egy könyebb túrára és írja meg h mennyire legyen light és mi az amit még bír...

Szerk:
Másik ötletem az h megnézem mikor vannnak a nagy edzések a ligetben - tavaly szerdánként voltak - és pár hét múlva csinálunk egy kis látványosságot a ligetben és megkergetjük az outisokat!! :)
Meg lánctalpazhatunk majd kelly's-ekkel.

#1072
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Igen igen.
Könnyeb terep is jöhetne.
A bicom nem biztos, hogy birja a komolyabb dolgokat.
Bár még nem voltam vele keményebb terepen.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1073
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
buddha: montimmal beálltam az outis mögé és tartottam velük a 30at jópár km-en át. jó volt, akár tavaly...

WF: háát az kicsit korai visszaérkezés az a baj, de majd máskor... sajna tényleg be kell mennem.

avus: én láttam ma is :P

#1074
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Á, nem lesz kemény zúzás, meg olyasmi ami a bringa épségét tenné kockára.

Nem, csak arra gondoltam, h néha kicsit a "klub-jelleget" kéne hangsúlyozni, hogy az esetleg félénkebb tagokat (pl. új lány colibree-vel) se riasszuk el.
www.montalk.net :matrix:

#1075
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

megígértem, h idõjárás-ügyben többet nem szólok hozzá, de a vasárnap nem valami biztató http://www.met.hu/om...=1&kps=1&dti=51
egyébként szerény véleményem szerint nem minden kelly's tulajdonos/klubtag rendelkezik kemény terepre való bringával, rájuk is gondolni kéne a hétvégi túrák szervezésénél.

Á, nem lesz kemény zúzás, meg olyasmi ami a bringa épségét tenné kockára.

#1076
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus: jövõhéten kijössz velem egyik este a ligetbe outis edzésre? de mondtival gyere mert a macával nem lenne nagy szám... Ma voltam és tök jó volt, mosantól rendszeresen kijárok majd... de a macával nyomhatnál egy versenyt a szakikkal.

Megnézhessük. Az esti órák egyébként is jók minden nap

#1077
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Rain: Aztán nem eltévelyedni!!! MTB!

#1078
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
megígértem, h idõjárás-ügyben többet nem szólok hozzá, de a vasárnap nem valami biztató http://www.met.hu/om...=1&kps=1&dti=51
egyébként szerény véleményem szerint nem minden kelly's tulajdonos/klubtag rendelkezik kemény terepre való bringával, rájuk is gondolni kéne a hétvégi túrák szervezésénél.
www.montalk.net :matrix:

#1079
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts

WF: Holnap nincs kedvem suliba menni de nagyon kéne... elcsábítható vagy egy túrára vagy progid lesz?


Reggel 05:30-tól 09-ig dolgozom. 10-tõl ráérnék, de 14:30-ra haza kell érnem a gyermek miatt. Ha a kettõ között el tudunk menni valahová, hát rajta...

Kestrel: a bicó itt figyel a nappaliban, csak a fényviszonyok nem túl jók. Tervezem, hogy egy napsütéses délelõtt a család összes bringáját lefotózom és felteszem valahová a képeket, de még nem sikerült megvalósítani a tervet.

WF

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#1080
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Avus: jövõhéten kijössz velem egyik este a ligetbe outis edzésre? de mondtival gyere mert a macával nem lenne nagy szám... Ma voltam és tök jó volt, mosantól rendszeresen kijárok majd... de a macával nyomhatnál egy versenyt a szakikkal.