Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#761
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Rain: Oksa.
A jõvõ hétre olyan melóm lesz, hogy bicajjal mehetek.Zsíííír.
A városban elõfordulok egésznap.(remélem jó idõ lesz)
Már nem vagyok ujonc:))
Ne vezess,tekerj!!!!!

#762
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

raycoon: nem is vagy újonc mégsincs fent még semmi...

Ez azért van, mert baromi hiú vagyok és még nem találtam meg magamról azt a képet, ami nekem is tetszik.. :D

#763
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Tailor: írd meg h hol vetted a blacky mezed!! Vki tudja h hol lehet kapni?

.


Hunyadi , 1900 pénz. Ingyé volt. :)
Vagy 2900.......?

#764
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
elküldöd priviben nekem! Nézd meg az enyémet az az általános sablon...

raycoon: nem is vagy újonc mégsincs fent még semmi...

Akiknek nincs adatlapjuk de szeretnének azok írják meg a dolgokat, meg az is aki nem akarja de a listán van :)
Képeket a mail címem re küldjétek, lehetõleg úgy h megírjátok h kihez tegyem fel mert pl Kiss Tamás néven kapott levéllel nem tok mit kezdeni ha még nem ismerjük egymást elég régóta... Köszi!

#765
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Húúúúú.
Tegnap este nagyon beindultatok.
Nálam Kona!
Rain:A honlapra hogyan tudom az adataimat feltenni?
Ne vezess,tekerj!!!!!

#766
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
kala: kössz a bizalmat, de az elmúl 1 hónapban nem lettem sokkal szélesebb... :)

#767
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Nem tudtok vmi térkép-oldalt ajánlani? Nem közutak érdekelnek, hanem a Veszprém melletti Csatárhegy turistaösvényei, földútjai... (Kelly's talihoz kellene.) Turistatérképen nem adták ki (tudomásom szerint).


Ha van eltés kolis ismerõsötök, kérjétek meg, h az Ajtósi koli ftp szerverérõl húzza le a turistatérképeket, nagy számban vannak ott hegységeinkrõl. Vagy adott esetben én is felrakhatom õket talán már holnapra, csak itthonról nem érem el a szervert.

Blacky cuccokkal óvatosan, nem túl izmos emberkékre tervezték a nadrágjaikat/mezeiket.

#768
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mármint nem lehet csulacsot feltenni vagy csak olyan estonból nincs? (outsider vagyok fõleg firstclass cuccokban)

#769
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Amúgy az ilyen vázakon lehet V féket használni? Merthogy tüske nincs rajt, csak valami biszbasz a helyén... Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de én konzervatív vagyok. És a Kona a sokkal olcsóbb vázaira (pl. Caldera) sem tesz tüskét.


van rajtuk, egyedül a 2003 as calderán nem volt, csak az enyémbe, nincs becsavarva a tüske.....az easton csöves kulán nincs, de ott az easton tecno nem engedi ha jól tom....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#770
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ne gondolkodj! szombatra egyrész még szép idõt mondanak, másrészt mindenki azt várja h versenyezzél már és mutasd meg mit tudsz!! Max vasárnap megint kimarad vöröskõ.

Tailor: írd meg h hol vetted a blacky mezed!! Vki tudja h hol lehet kapni?

Errõl jut eszembe h voltam a dech.-ben és megnéztem a táskákat, hát elég gyengének tûnt az az itató. De végül ocso naci lett meg ocso kicsi táska mint ami a scott-os srácon volt vasárnap. A pánt része elég hosszú de majd ha meglesz a megfelelõ méret akkor a lelógó részt levágom.

#771
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

A szombati light nem lesz megterhelõ, sztem te is bírni fogod ha eljössz! :D

A dm-bejárásra gondoltam :)

#772
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A szombati light nem lesz megterhelõ, sztem te is bírni fogod ha eljössz! :D

#773
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ez még azért képlékeny, mert vívódok a szombaton. De végülis sztem ígyis úgyis elmegyek vasárnap is.

#774
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor pap réten meglátjuk ki hogy bírja és msx szétválik a csapat.

Indulás 10kor!!! ígyis úgyis késel :P

Szerk: fent van az oldalon a hétvégi program már! Jelentkezõk írjanak akik még nincsenek a listákon!!

#775
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na mivel nem írt senki sem útvonalat és gond volt h szerdán még nincs túra terv, így most itt az én utitervem:

Hõsök-uvh-sztendre-kö hegy lába-3 patak-dömör kapu-kicsi rigó-papp rét-sztendre vagy ha még bírjuk vagy aki bírja megnézi ami most kimaradt vörös kõ vagy urak asztala....

szombatra a társaság miatt jöhetnének akik többet is bírnának, de nincs semmi progijuk...

Urak asztala IS, Vörös-kõ IS :)

#776
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Útvonal: 1787#

...hát még azoknak milyen jó lesz akik nem online-ok és a sok oldalt végig kell olvasni amit ma teleíertunk. :)

Újoncok: Nem csak kelly's-ekrõl társalgunk azért ám... És érdemes sokat visszaolvasni a kelly's topikokban mert sok fontos kérdés felmerült és válaszok is vannak bõven.

#777
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

gyömrõi: ez volt a másik ok amiért nem azt vettem...

buddha: ha lenne pénzem és kerékpárra akarnám küölteni tuti V-set vennék. Megfogalmazódott bennem h minek a tárcsa? A túrák nagy részén én vok egyedül tárcsával és mindenki végigjött mindenhol, még a havas túrákon is... Meg kezdem elhinni h a nehézsége miatt nem tok rendesen mászni, amiben biztos van igazság, csak kérdés mennyivel menne jobban tárcsa nélkül.

az biztos, hogy a tárcsafék plusz súly, de nekem elõtte v-fék volt és sztem fékhatásban nem lehet a kettõt összehasonlítani. a mászásnál meg csak jobban edz az a kb. 1kiló(?) többlet.
www.montalk.net :matrix:

#778
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na árakat eddig nem tudtam, de ha enyi akkor Tigger képéhez hasonlóan én is fellógatnám, csak kicsit más pózban és szobám falára. Egyrészt mert szép a váz, másrész nem lenne szívem besarazni, megzúzni, meg a bowdennel csiszolni stb... jaj még belegondoltni is rossz...

...vasárnapra esõt mondott most a srác az rtl-en. Amúgy avus, legalább te aki nem titkolja h online írnád meg h jó lesz-e a túra amit írtam!!!

Ööö, kicsit el vagyok veszve :). Hova írtad le?

Amúgy jobban megnézve, a váz, amit a gyári oldalról betettem, nem teljesen azonos tiggerével, más a támvilla, de azért nagyjából ugyanaz...

#779
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
gyömrõi: ez volt a másik ok amiért nem azt vettem...

buddha: ha lenne pénzem és kerékpárra akarnám küölteni tuti V-set vennék. Megfogalmazódott bennem h minek a tárcsa? A túrák nagy részén én vok egyedül tárcsával és mindenki végigjött mindenhol, még a havas túrákon is... Meg kezdem elhinni h a nehézsége miatt nem tok rendesen mászni, amiben biztos van igazság, csak kérdés mennyivel menne jobban tárcsa nélkül.

#780
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

gyömrõi: fire montaint akartam venni ami árban kb uannyi mint a salamander, csak shimano mech, fék van rajta de ha jól emlékszem akkor rs villa...

sztem jobban jártál, ha az összes felszereltséget nézem. kona olyan, mint a sony vagy hp, hogy már a névért is fizetsz vagy 10-20%-ot.
www.montalk.net :matrix: