Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#741
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Sziasztok!

Mar a tobbi forumban is kerdezoskodtem a fent emlitett tipus irant. Ide iranyitottak :D
Erdeklodnek, hogy mi a velemynetek a 2005-os madmanrol es mennyire elfogadhato a 139 ezres ar erte.

Nem sok tapasztalatom van mtb ugyben, de ez igazan megteccett :)
Csak sima erdei utakra hasznalnam, de nem akarom rovid idon belul lecserelni.
Gondoltam jo valasztas lehet.

Velemenyetek?

Udv.
Zino

Szia!

Nem használtam, de abban biztos lehetsz, hogy egyszerû erdei utaknál azért többet bír..

#742
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Azt itt is és a másik kelly's topikban sem említetted h 110 kg vagy. A Madman bírni fog és ha nem ugrálsz vadul akkor a telóval sem lesz gond sztem.

#743
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Sziasztok!

Mar a tobbi forumban is kerdezoskodtem a fent emlitett tipus irant. Ide iranyitottak :D
Erdeklodnek, hogy mi a velemynetek a 2005-os madmanrol es mennyire elfogadhato a 139 ezres ar erte.

Nem sok tapasztalatom van mtb ugyben, de ez igazan megteccett :)
Csak sima erdei utakra hasznalnam, de nem akarom rovid idon belul lecserelni.
Gondoltam jo valasztas lehet.

Velemenyetek?

Udv.
Zino

#744
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Persze, de nem örülnék ha aznap mondaná le vki! Meg úgy egyáltalán ne modja már le senki!

#745
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
A Kona tetszik jobban:)

K:5 S:2 M:1

#746
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Én gyalog megyek :P
www.montalk.net :matrix:

#747
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Tin nem jön szombaton, így már csak 3+1?-en vagyunk a túrára. Ha vki még nem tud jönni most írjon mert holnap este nem leszek itthon...

Balika: láttalak 6 elõtt a gellért térnél a buszból... te nem jössz szombaton tekerni? közel sem lesz olyan nehézségû mint a múltkori közös túránk amin lazán végigjöttél...

Voltam a zöld.-ban de 3500ért akarták adni a mezt. :( meg szûk is volt kicsit...

:( bakker, remélem azért tekerünk egy kicsit????
Ne vezess,tekerj!!!!!

#748
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tin nem jön szombaton, így már csak 3+1?-en vagyunk a túrára. Ha vki még nem tud jönni most írjon mert holnap este nem leszek itthon...

Balika: láttalak 6 elõtt a gellért térnél a buszból... te nem jössz szombaton tekerni? közel sem lesz olyan nehézségû mint a múltkori közös túránk amin lazán végigjöttél...

Voltam a zöld.-ban de 3500ért akarták adni a mezt. :( meg szûk is volt kicsit...

#749
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
http://bikeexpress.h...n&productID=123

szóval K:4 S:2 M:1 én a matára szavazok :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#750
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

én a speckóra szavazok, nekem igen ellenszenvesek lettek a konák, a pestivagánycsávó konás attitûd miatt
linkeljem be a képet, amit anno az msn-en?

akkor 4:2
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#751
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

sztem jobban jártál, ha az összes felszereltséget nézem. kona olyan, mint a sony vagy hp, hogy már a névért is fizetsz vagy 10-20%-ot.

ez 1ébként az összes nagy márkára igaz.....szal én pl scottot, speckot, konát, treket, stb csakis vázat vennék......konába az a jó hogy azt nagyjából mindet meg lehet venni vázként, a többiek nem ennyire rugalmasak általában....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#752
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
én a speckóra szavazok, nekem igen ellenszenvesek lettek a konák, a pestivagánycsávó konás attitûd miatt
linkeljem be a képet, amit anno az msn-en?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#753
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én is megyek, majd lehet h talizunk :)

#754
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Tailor: csalódok benned, Blacky cuccok vannak a Zöld Pontban is ;). Igaz ott nem nagy a választék.


:D Tuuudoooom. De kevés a választék, ruhát meg a Hunyadiban szoktam vásárolni. Viszont azt nem tudtam, hogy Blacky mezt fogok venni, de szép volt meg nagyon olcsó.
De nem vagyok hûtlen, ma ismét megyek a ZP-ba, recseg a racsnim mint állat.....

Rain:

Bringával ,budai bringaút, Lánc-hid alatt fel a CLark Ádám térre, majd fel a vár felé. Busszal.......talán a 105-ös.........meg valami még jár ott....

#755
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Tudtok a hunyadihoz hasonló boltot ahol nagy a ruházati választék?

Bringavilág, az Arany János utcánál. Csak nekem drágának tûntek. Relatíve sok rongy van még a récseis Ride Bike-ban.

Tailor: csalódok benned, Blacky cuccok vannak a Zöld Pontban is ;). Igaz ott nem nagy a választék.

#756
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem hiába vannak minden évszakra bringás ruhák. Ha nem szellõzik, s tartja a hõt akkor ne nyáron hord! Ennyi...

...amúgy meg köszi, mert suli után mentem vna a mexikóira mert csak pár megálló innen. Hogy jutok az alagútnál lévõ bolthoz? A weblapot megtaláltam, de annyi van h megszûnt. Az ottani tuti h van még?

Tudtok a hunyadihoz hasonló boltot ahol nagy a ruházati választék?

#757
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

:D
nem csak bizalom, engem már akkor szorított combban a Blacky nadrág, amikor elkezdtem bringázni.Azóta meg...


Amennyiért vettem a mezt, szerintem nem rossz. Viszont az anyaga, kicsit mintha vastagabb lenne mint más mezeké.:)

#758
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
:D
nem csak bizalom, engem már akkor szorított combban a Blacky nadrág, amikor elkezdtem bringázni.Azóta meg...

#759
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Tailor: az van a maxikói út felé,meg az alagútnál?


Csak az alagútnál van már, ott is tulaj váltás volt. Nincs is sok minden még/már .

#760
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sokan nem küldtek még képet de infókat már igen...

Tailor: az van a maxikói út felé,meg az alagútnál?

Csináltam szigetes topikot a ligetes mellé, kiváncsi leszek h össze lehet-e hozni egy társaságot vmelyikre. Nekem mindegy mert mindkettõ közel van, bár a ligetet jobban szeretem.