Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#721
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Hey ppl, ki megy szombaton dm bejárásra, mert csatlakoznék valahol valakihez



én megyek.
valószínüleg berakom a bringát autó csomagtartójába és elgurulok visegrádig.


tegnap voltam egy 1,5 órás "terep" szemlén..fent pap rét - a K+ dzsuvás. nyakig sáros lettem...:) de nagyon élveztem..

úgy jártam mint Kmax mikor "beragadt" a keréknyomba... csak most sár is volt.

mindenki készüljön egy kis sárra. fõleg hogy most esik.

#722
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Sziasztok!

Mar a tobbi forumban is kerdezoskodtem a fent emlitett tipus irant. Ide iranyitottak :D
Erdeklodnek, hogy mi a velemynetek a 2005-os madmanrol es mennyire elfogadhato a 139 ezres ar erte.

Nem sok tapasztalatom van mtb ugyben, de ez igazan megteccett :)
Csak sima erdei utakra hasznalnam, de nem akarom rovid idon belul lecserelni.
Gondoltam jo valasztas lehet.

Velemenyetek?

Udv.
Zino

Szia 125-ért is lehet kapni még a Ridebike-ban!!!!!!!!
Nem mondom le, én ott leszek.
Köszi.
Kinozni?????What?????
Gondolkodnom kell?Emelkedõ is lessz?????
elemr????
Ne vezess,tekerj!!!!!

#723
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: írd meg a pükösdi topikba a neved mellé h maradnál-e 2 napra!

elemr: Nagyon ne készítsd ki magad mert meg akarlak kínozni szombaton és ha lemondod haragudni fogok! ...megcsináltam az info oldalad...

#724
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Azt hiszem holnap megprobálom a Gellért hegyet!!!

Már ma meg kellett volna ;)

#725
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Azt hiszem holnap megprobálom a Gellért hegyet!!!
Valaki jön??
Melóhegyek sajna!:(
Ne vezess,tekerj!!!!!

#726
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
sztem VV is megy, legalábbis úgy emlékszem h azt írta vmikor. de õ nem szereti az aszfaltot...

#727
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Szívesebben szervezném ismerõssel. Nem ismerõst találok majd ott is :).

#728
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Nekem az õseim paráztak mikor meglátták a canga árát.:)

De aztán rájöttek, hogy milyen frankó egy Deore váltó meg Hayes hidrofék...

Azóta azon agyalnak, hogy hogyan állatkodom a lefeléken.


Avus szerintem 73Kacsa megy valakikkel.

sz.tem nézz be a HHH topicba.

És ha hülyeséget mondtam legfeljebb rám hivatkozol:)

#729
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hey ppl, ki megy szombaton dm bejárásra, mert csatlakoznék valahol valakihez

#730
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Majd ha karcsúbb leszel vagy elviszed bringázni akkor egbékél vele.
Van hayes topik is...

#731
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Zino: Nézd meg a két linket az aláírásomban! A következõ kédésed az lesz h mikor lesz a következõ light túra h kiprbálhasd a madmant velünk :)


Tul jol nem jarnatok velem szerintem :)
Ulo munkat vegzek 8-12 oraban, ugyhogy a kondim az égõ, sot kicsit szerintem ugy fogok kinezni ezen a paripan, mint majom a koszorukovon :)
De hat el kell egyszer kezdeni.
Regen haverrel egesz nyarat vegigtekertuk, 1-2 180 km-es turat is vegignyomtunk, most szerintem a Mecsekre fel aztan le is eleg lenne, sot meg sok is azt hiszem.
De kezdek egyre lelkesebb lenni itt a beirasaitoktol. A vegen tenyleg megveszem a cangat ami lehet csaladi perpatvarba vegzodik majd.
Anyus valszeg nehezmenyezni fogja, hogy a nehezkesen megtakaritott penzunket nem mas hasznosabb dologba "olom" bele.

#732
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Igerem, ha osszekaparom ra a zset es nem viszik el elolem, akkor be fogok szamolni az elmenyeimrol.
Egy biztis megmaszni a hegyet nehezebb lesz, mint "lecsoroni" rola :D
Sajnos elso idoszakban szegyenletes modon rehabilitacios feladatokat fog ellatni, mert a terdem kapott egyet focizas kozben aztan majd 2 honap alatt nem jott teljesen rendbe, de ugy erzem mar elkerekzni tudnek vele a varosban, aztan remelhetoleg bejarodik annyira, hogy a "hegyre" is felkapaszkodhatok vele. Persze lesz abban jo sok tolas is :D


Nagyon helyes...:)

Ha meg már nem lesz akkor idei salamander...------imádom

Sok foglalkozást nem igényel csak ne folyass rá olajat lehetõleg.

Évi egy légtelenítés.

És szerintem jobbak egy sima Vf-éknél fõleg nagyobb súly esetén.

#733
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Tenyleg ha mar itt tarunk ezek a heyes fele hidraulikus tarcsakfekek amik ezen dolgoznak mennyire nyugos teremtesek? Szokott sok baj lenni veluk, vagy tuti megbizhatok?
Elotte egy sima v fekem volt. Osszhasonlitasi alapom nincs.
Gondolom azert komolyabb fekhatasra kepesek es talan nem is fog gorcsbe randulni a kezem mire lejutok egy szamomra techniksabbnak nevezheto lejton :)

#734
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Zino: Nézd meg a két linket az aláírásomban! A következõ kédésed az lesz h mikor lesz a következõ light túra h kiprbálhasd a madmant velünk :)

#735
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

AMúgy elhiheted ezzel nem csorogni fogsz lefelé:)

Elkap a sebesség aztán 60-nál kezdenek egybefolyni a dolgok...


Igerem, ha osszekaparom ra a zset es nem viszik el elolem, akkor be fogok szamolni az elmenyeimrol.
Egy biztis megmaszni a hegyet nehezebb lesz, mint "lecsoroni" rola :D
Sajnos elso idoszakban szegyenletes modon rehabilitacios feladatokat fog ellatni, mert a terdem kapott egyet focizas kozben aztan majd 2 honap alatt nem jott teljesen rendbe, de ugy erzem mar elkerekzni tudnek vele a varosban, aztan remelhetoleg bejarodik annyira, hogy a "hegyre" is felkapaszkodhatok vele. Persze lesz abban jo sok tolas is :D

#736
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Annal jobb, majd betolom az extrem sportot azt megtanulok bakflippet, meg egy 720-ast
Na jo, ez vicc, eleg beszari vagyok, nekem az is eleg, ha egyben le tudok csorogni vele a Mecsekrol
Tudom minek ehhez ilyen gep, de hat nem 1 evre veszem, hanam 5-6 evre. Addigra meg lesz gyerek es majd veszek egy tandemet azt azzal tolom a betonon :D


AMúgy elhiheted ezzel nem csorogni fogsz lefelé:)

Elkap a sebesség aztán 60-nál kezdenek egybefolyni a dolgok...

#737
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Szia!

Nem használtam, de abban biztos lehetsz, hogy egyszerû erdei utaknál azért többet bír..


Annal jobb, majd betolom az extrem sportot azt megtanulok bakflippet, meg egy 720-ast :)
Na jo, ez vicc, eleg beszari vagyok, nekem az is eleg, ha egyben le tudok csorogni vele a Mecsekrol :)
Tudom minek ehhez ilyen gep, de hat nem 1 evre veszem, hanam 5-6 evre. Addigra meg lesz gyerek es majd veszek egy tandemet azt azzal tolom a betonon :D

#738
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Igen, ezt szemermesen elhallgattam :)
Celom a versenysulyom visszaszerzese, ami 95 kilo volt.
Vadulashoz meg mar oreg vagyok, en a termeszett imadom es szeretnem, ha ugy mehetnek el biciklizni, hogy ne kelljen azon agyalnom, hogy birja e majd a gep vagy kirogy alolam :)


Én is túlsúlyos vagyok, és a Salamander elbír. Bár nem durvulok.
(mostanában már mondjuk járni sem járok vele, lassan vitrinbringás lesz belõlem. :( )

#739
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Igen, ezt szemermesen elhallgattam :)
Celom a versenysulyom visszaszerzese, ami 95 kilo volt.
Vadulashoz meg mar oreg vagyok, en a termeszett imadom es szeretnem, ha ugy mehetnek el biciklizni, hogy ne kelljen azon agyalnom, hogy birja e majd a gep vagy kirogy alolam :)


Nem izgulj a madman nem az a gyenge canga,---már csak neve miatt se:)

Ténylegjóválasztás...

#740
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Azt itt is és a másik kelly's topikban sem említetted h 110 kg vagy. A Madman bírni fog és ha nem ugrálsz vadul akkor a telóval sem lesz gond sztem.


Igen, ezt szemermesen elhallgattam :)
Celom a versenysulyom visszaszerzese, ami 95 kilo volt.
Vadulashoz meg mar oreg vagyok, en a termeszett imadom es szeretnem, ha ugy mehetnek el biciklizni, hogy ne kelljen azon agyalnom, hogy birja e majd a gep vagy kirogy alolam :)