Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#681
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

fu nem tom hogy rá lehet e látni dob körõl...

Nekem úgy rémlik, hogy elég magas, Dobogókõrõl nézve szinte egymagasnak tûnik, és eltakarja a Dunakanyar egy részét. Merre kell oda menni, mert az én (nem túrista) térképem nem sok utat jelöl arrafelé.

#682
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Benne vagyok. Ez az, ami eltakarja a kilátás egy részét Dobogókõrõl nézve? Mert azt már Dobogókõn eldöntöttem, hogy oda mielõbb fel kell menni.

bodr: kicsit furcsán szögletes a mosolyod ;)

fu nem tom hogy rá lehet e látni dob körõl...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#683
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
3 kérésem lenne szépen:
ne hajtsatok nagyok vadul
együnk lángost
ha olyan van, néha álljunk meg fotózni, legalább közös fotóra vagy valami ilyesmi, nálam lesz gép
:)

#684
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

A Zöldpont, sokaka kedvence ott van a Gellért térnél, de sztem nagy szar, mert nem is foglalkoztak velem meg választék sincs meg semmi. (drága volt a blacky mez :) )

Ha már ekkora uatakat teszel csepelrõl egy szervízért akkor irány a III. ker és ott a tûzoltósággal szemben a Berguson. Van náluk olcsóbb is de úgy kaptam vissza a teljes generálról a bringát mintha újat kaptam vna! alaposan és minõségi cuccokkal dolgoznak! Eddig mindig ráfáztam párszáz huf sporoláson ha máshova vittem. ocso húsnak...

Van egy topik a bringa boltokról, nézz be oda is azért...

Nem úgy van ám az. Tény hogy kicsik, összvissz ketten vannak, és mivel baromi népszerûek, ezért már csak júniusi határidõre vesznek át bringát :(. Anno, amikor sokkal amatõrebb voltam szerelés terén, mint most, ragadt a hátsó fékem. Elvittem a Speed Metalba. Megállapította a szerelõ, hogy fékcsere, ráadásul elõl-hátul, szumma 8 rugó. Megköszöntem, elvittem a Zöld Pontba, a fõnök megállapította, hogy elég a bovdencsere, lemérte a bovdent meg a házat, lehúzott 250 forintra, és mehettem Isten hírével, és gazdagabb maradtam 7750 ft-tal.

Szóval elmer, hallgass a többségre, pink, Tailor és én is zöldpont-hívõk vagyunk :D

Szerk: persze a szervizt most felejtsd el náluk, kicsit kitolódott a határidejük.

#685
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Jól hangzik.
A végén még tömeg leszünk!!!!:)
"hallgass a többségre, pink, Tailor és én is zöldpont-hívõk vagyunk".
Egyszer majd valamelyikötökkel elmennék, ha arra jár.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#686
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

na ja......holnap egy lájtos prédikálószék ? az majdnem végig aszfalt, aztán egy kb 1km jó minõségû széles sotter út, és utána ösvény de rövid az már tolható is, a kevésbé bevállalósoknak....kilátás meg a hely meg gyönyörû......

Benne vagyok. Ez az, ami eltakarja a kilátás egy részét Dobogókõrõl nézve? Mert azt már Dobogókõn eldöntöttem, hogy oda mielõbb fel kell menni.

bodr: kicsit furcsán szögletes a mosolyod ;)

#687
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Ha reggel arra ébredek, hogy zuhog az esõ, akkor nem szeretnék menni :[
Bármi egyéb idõ esetén 10.00 ;]
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#688
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
bringáim darabban azt se tudom emlyik melyik:D nyakg olajos vagyok és a láncoldót is megittam:D úgyhogy bánatomban én is lehet megyek light túrára megaztán úzöm majd petit fel a hegyeknek:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#689
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Én is így vagyok ezzel :(. Lehet h holnap án is megyek a túra lightra, max itt-ott elkanyarodgatok.

na ja......holnap egy lájtos prédikálószék ? az majdnem végig aszfalt, aztán egy kb 1km jó minõségû széles sotter út, és utána ösvény de rövid az már tolható is, a kevésbé bevállalósoknak....kilátás meg a hely meg gyönyörû......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#690
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

bocs ritkán van netem mostanság, holnap merre lesz ?...../vhogy nincs kedvem asszem, duna marci pálya dagonyához/

Én is így vagyok ezzel :(. Lehet h holnap án is megyek a túra lightra, max itt-ott elkanyarodgatok.

#691
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Na lezsíroztam bodrival elõtte egy találkozót, úgyhogy tuti megyünk mindketten. Bár õ szereti lemondani a találkozókat, de ez szerintem most sok százalékos zsír. :)

#692
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Ó, érdekelne, hogyne érdekelne!!! :) Egyszer mondjuk már beinvitáltak a fülkébe, mert olyan vigyorogva álltam ott az ajtónál, hogy majd meg nyaltam az üveget. Ki tudja, lehet, hogy pont te voltál, mert akkor ezek szerint mozdonyvezetõ vagy! :) Hurrá!

Sajnos nem vagyok az, csak "örömvasutas" ahogy a hivatásosok mondják.
Akkor ezt majd megbeszéljük személyesen.
Tutyikirály.:)
Na a tv2 lezúzta a holnapi yóidõt.pffffff
Ne vezess,tekerj!!!!!

#693
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Ha szeretnél igazi élményt, szivesen elviszlek mozdonyt vezetni, ha érdekel!!!
Bike:Szentendréig sikon, útána ami belefér.
De Rain a vezér!!!!

Ó, érdekelne, hogyne érdekelne!!! :) Egyszer mondjuk már beinvitáltak a fülkébe, mert olyan vigyorogva álltam ott az ajtónál, hogy majd meg nyaltam az üveget. Ki tudja, lehet, hogy pont te voltál, mert akkor ezek szerint mozdonyvezetõ vagy! :) Hurrá!

#694
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

:) Igen nagyon tetszik a desiro, és azzal jártam nap, mint nap suliba, szeretem. Piros is. Nem zötyög, ami egyszerre hátrány és elõny. Elõny, mert lehet rajta tanulni, hátrány, mert nekem a vonatélményhez hozzátartozik a tattattata.

Ha szeretnél igazi élményt, szivesen elviszlek mozdonyt vezetni, ha érdekel!!!
Bike:Szentendréig sikon, útána ami belefér.
De Rain a vezér!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#695
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
bocs ritkán van netem mostanság, holnap merre lesz ?...../vhogy nincs kedvem asszem, duna marci pálya dagonyához/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#696
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
:) Igen nagyon tetszik a desiro, és azzal jártam nap, mint nap suliba, szeretem. Piros is. Nem zötyög, ami egyszerre hátrány és elõny. Elõny, mert lehet rajta tanulni, hátrány, mert nekem a vonatélményhez hozzátartozik a tattattata.

#697
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Köszönöm az uvh-ás meg a találkozós válaszokat. Akkor hõsökre megyek, mindjárt felhívom bodrit, és megkérem jöjjön elém a mi találkahelyünkre vagy valami. Akkor ott 10-kor. Azon a hídon még csak vonattal mentem át, de izgalmas lesz átgurulni rajta. :) Jó lenne, ha épp jönne egy desiro. :)
Szerintem holnap 9 után még felcsöröglek, rainman, aztán akkor 10-kor tali a hõsökön. :)

bye

Szia Teo.
Tetszik a Desiro?
Ne vezess,tekerj!!!!!

#698
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
az a legtutibb ha csörögsz! az uvh meg nem izgi mert sok a gyalogos 7végén.

#699
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Köszönöm az uvh-ás meg a találkozós válaszokat. Akkor hõsökre megyek, mindjárt felhívom bodrit, és megkérem jöjjön elém a mi találkahelyünkre vagy valami. Akkor ott 10-kor. Azon a hídon még csak vonattal mentem át, de izgalmas lesz átgurulni rajta. :) Jó lenne, ha épp jönne egy desiro. :)
Szerintem holnap 9 után még felcsöröglek, rainman, aztán akkor 10-kor tali a hõsökön. :)

bye

#700
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A Zöldpont, sokaka kedvence ott van a Gellért térnél, de sztem nagy szar, mert nem is foglalkoztak velem meg választék sincs meg semmi. (drága volt a blacky mez :) )

Ha már ekkora uatakat teszel csepelrõl egy szervízért akkor irány a III. ker és ott a tûzoltósággal szemben a Berguson. Van náluk olcsóbb is de úgy kaptam vissza a teljes generálról a bringát mintha újat kaptam vna! alaposan és minõségi cuccokkal dolgoznak! Eddig mindig ráfáztam párszáz huf sporoláson ha máshova vittem. ocso húsnak...

Van egy topik a bringa boltokról, nézz be oda is azért...