Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#2241
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Holnap fél5-5 után talán nekem is jó, majd figyelem az üzenetváltásokat.

#2242
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
tesóm örülne ha én is ilyen házias lennék:D

de max a fõzést szeretem, nameg az evést:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2243
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
de, mennék mint EZER de este jön az asszonynép és már megint nincs mit enni ergo rántott husi, töccséges krumpleee, erõleves project no meg a fürdõszoba kitakarítása és a mosás van elõtérben
de holnap jóóóóóóóó :)

#2244
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
ma nem akar valaki valamerre menni?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2245
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts

Te a Kala bringájára gondolsz aminek a fejcsöve "átlátszó", Rain látott valami szétfúrt cuccot a cm-en, Kala meg én pedig sztem egy kiállítisi darabra gondoltunk ani titán volt és ha jól emlékeszem Titus gyártmány.....arra írtam hogy az mint kiderült még kitöltõdik karbonnal.....


akkor én értettem valamit félre, csak Kala várzáról is szó esett, illetve képpel lett illusztrálva, és én arra gonoltam.... na mindegy....:argue: <----:D

#2246
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

tigger ha megnézed azt a képet amit kalaius belinkelt, azon talán látni, hogy itt nincs kitöltve... neki ugyanilyen a bringája, csak egészben:D

Te a Kala bringájára gondolsz aminek a fejcsöve "átlátszó", Rain látott valami szétfúrt cuccot a cm-en, Kala meg én pedig sztem egy kiállítisi darabra gondoltunk ani titán volt és ha jól emlékeszem Titus gyártmány.....arra írtam hogy az mint kiderült még kitöltõdik karbonnal.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2247
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Nagyon pörög ez a topik, bocs de képtelen vagyok visszaolvasni mindet.

A lényegrõl nem maradtam le: Raycoon gratulálok!!! :)

#2248
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Igen a neve már régen kitaláltuk, és perszer reménykedtünk, hogy tényleg lány lesz, mert fiú nevünk nem volt.. :)
Szóval két neve lett, Laura Hanna..


Még egyszer gratula!
Ez a név dolog nálunk mindháromszor így volt, és néha úgy éreztem, az hogy csak az egyik nemnek megfelelõ névben tudtunk megállapodni, valami megérzés volt.
Sokszor álmodtam a terhességek alatt, hogy szülök, és az is bejött, mikor a fiúval voltam terhes, akkor azt álmodtam, hogy fiút szülök, mikor a lányokkal, akkor lányt szültem álmomban. :)
Mind a két név szép, amit választottatok, és együtt is tök jól hangzik.

#2249
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
tigger ha megnézed azt a képet amit kalaius belinkelt, azon talán látni, hogy itt nincs kitöltve... neki ugyanilyen a bringája, csak egészben:D

#2250
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

MÁrmint a lukakat? Én full átláttam a bringán!

sztem nem egyre gondolunk
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2251
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
MÁrmint a lukakat? Én full átláttam a bringán!

#2252
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

:)

mondjuk amire rain gondol az még durvább, titán váz és az alsócsõ és felsõcsõ közepe olyan mint azok a papírlapok, amiket négyfelé hajtanak majd szép mintákat vágnak beléjük... Hát no, a csõ közepe nem sok terhelést kap, de azért nem örülnék neki, ha egy zacskónyi ropit át tudnék dugni a vázamon :-)


elvileg nem tudsz, mert ha egyre gondolunk akkor azon a titán cuccon azokat a sormintákat kitöltik karbonnal a gyártási folyamat végén......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2253
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
óóóóóóóóóóóóóó
csütörtök hajnalban is született egy Laura!! csak õ két centivel rövidebb volt... minden Laura tündér :)

tényleg, csütörtök du,ha jó idõ lesz, megyünk 1et az asszonykával örömbringázni, érdekelt ilyesmiben valaki?

#2254
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Igen a neve már régen kitaláltuk, és perszer reménykedtünk, hogy tényleg lány lesz, mert fiú nevünk nem volt.. :)
Szóval két neve lett, Laura Hanna..

#2255
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Üdvözöljük a kislányt! Mi a keresztneve, lehet már tudni?

Az a darab egy nálam kissé súlyosabb ember gépébõl való, aki lépcsõket ugrált a vázzal, és nyekk.
Bár annyira rossz megoldás nem lehet, ha a Scott High Octane is ilyen, meg egyes Nitrousok :)

#2256
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Köszönöm mindenkinek a biztatást és a gratulációt!

És akkor egy-két bõvebb infó, ami nem olyan sok, hogy az "elõbb" nem írhattam volna le, de higgyétek el, nem volt hozzá erõm.. :)

Szóval papás szülés volt és ahhoz képest, hogy azt gondoltam, hogy a "lenti" dolgokból úgysem látok semmit, ott kellett rádöbbenem ama nagyon egyszerû dologra, hogy az ember felsõteste nem nagyon lehet több egy méternél, ami aztán egyáltalán nem segíti elõ a "távolmaradást". Így teljes mértékig eggyé váltam a folyamattal.. Borzalmas-gyönyõrûség volt.. Hogy ez ellentmondás? Aki bent volt tudja, hogy nem az..

De nem húzom a dolgot. A lényeg, hogy a csemete egybõl két topik tiszteletbeli tagja is lett. Ebbõl ugyan kitalálható, hogy mi lett a pici neme, de azért szerepeljen itt, hogy tündéri kislány, aki 3120 grammal és 54 centivel született (mostmár) tegnap reggel 7.20-kor.

Most azt hiszem alszok egy kicsit.. :)

#2257
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
kala, anyádnak igaza volt! Nem kérdeznéd meg tõle a jövõ heti lottószámokat a kedvemért? Aztán küldd el priviben!:)

ááá, sport szelet az terhelésirányban ovalizált, jobb a kókuszos szelet, az kör keresztmetszetû
Feltöltött kép
Gariról jut eszembe, Maliban rosszul voltak, mikor ezt lóbálva jöttem be, azt hitték, gariba szeretném cseréltetni :)



#2258
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na ezt még ma elolvasom alvás után párszor mert most nagyoin nem értem. Az a csonk egy pótalkatrész? na jó totál kész vagyok ez most betett nekem...

#2259
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Nem én törtem el, ez pótalkatrész, ennek a betétjével folynak a kísérletek, hogyan alakítható át a legbiztonságosabban a félintegrált csapágyas rendszer hagyományossá :)
Illetve ennek a váznak a lengõkara van beépítve a sajátomba, mert kicsit okosabb, mint az eredetim.
Amúgy akár Scott fejcsõ is lehetne, mert szinte az is szinte tök ugyanilyen, csak ott csavarok szoríjják össze még a fejcsövet a bélés körül.

Vázat még sosem törtem, max repesztettem, de az is meg lett csinálva, pedig egy 10 éves aluváz.

#2260
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ez most mi? 3 nap alatt eltörted vagy ez már a 2. vázad volt szmbaton? hogy törted el?