Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyíregyháza itt is jelen! #2

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
869 hozzászólás a témában

#21
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
holnap 11óra körül nem jön el kálmánháza felé? és mennék vele nyiregyre vissza?

#22
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
heló Demon.
gondolom neked Hajdúnánás az messze van?!
amugy itt van 2pálya, az egyiket tavaly nyáron csináltuk "kézzel" , a másikat meg ismerõsök kis markolóval.... Mind a két pálya jó, a kézzel készitett az inkább a kezdõknek ajánlott, a másik viszont a profibbaknak:)
amugy sok kerós banda van itt, de gondolom nyiregyen is

#23
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Hali!
Keresek társaságot és pályát elsõsorban Dirt-re
Ha vki tud vmi jó helyet kérem jelezze!
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#24
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
ma valaki Kálmánházáig nem jön át fél6 körülre?Én ma csak addig megyek s ötkor indulok, de szívesen találkoznék valakivel aki éppen arra jár

#25
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
Akkor ki fog itt engem kitörölni a trafipax képek közül? :P
Kár, hogy el kell költöznöd, de remélem jól fogod ott érezni magad :)
Azért még egy közös tekerést megejtünk. Sok sikert elõre is a munkádhoz!
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#26
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás

Norbi! Remélem "kerékpáros rendõr" leszel! Na jó csak vicc volt! Sok sikert, remélem jó lesz a meló!


Köszönöm! Ha kerékpáros rendõr nem is leszek, de azért a bringázást ott is folytatom majd, egy párszor már tekertem arra úgy, hogy nagyjából ismerem a környéket.

#27
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Jó volt a CM csak volt pár hülyegyerek aki egykerózott meg manualozott. És szerintem jó sokan is voltunk:)


Szép számmal összegyûltünk a felvonulásra, legközelebb majd még több bringás jön el!
Egykerekezõk és társaik...gyerekek Majd kinövik!
A szervezéssel azért akadtak problémák de összességében jól zajlott! Jó volt ennyi bringást látni egyszerre Nyíregyházán!

Norbi! Remélem "kerékpáros rendõr" leszel! Na jó csak vicc volt! Sok sikert, remélem jó lesz a meló!

#28
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

lehet hogy sokaknak egyszerûbb az egyéni tekerés, de élvezetesebb a mással való tekerés-szerintem. nem baj, te pl hogyan szeretsz jobban tekerni? másokkal vagy egyedül...?


Egyértelmû, hogy csoportosan(esetleg ketten) élvezetes a tekerés! Csak nem mindíg egyeztethetõ össze! Valaki kifejezetten egyedül nyomja! Én szoktam így is-úgy is! Sokszor van úgy az ember, hogy nem akar mástól függni és a neki megfelelõ tempót akarja tekerni. Ilyenkor jó magányosan...

#29
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás

ugy látom hogy itt sajna nagy pangás van. Arra gondoltam hogy valahogy fel kéne dobni ezt a topikot is. Vagyunk legalább 4en 5en akik ide irosgatnak néha, lehet hogy összefoghatnánk, tekernénk eggyütt a környéken...és ugy máris megindulna itt a fórumos élet-vagyis remélem

Lassan már én sem tudok majd Nyíregyházán tekerni. Szentendrén fogok dolgozni. Úgy, hogy 3 hét múlva költözök. Persze, ha addig lesz valami tekerés akkor megyek.

#30
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
Jaja jó volt a CM, csak mire végett ért kiordítottam a tüdõmet is, hogy "1 sáv van!" :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#31
Szondos

Szondos

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Jó volt a CM csak volt pár hülyegyerek aki egykerózott meg manualozott. És szerintem jó sokan is voltunk:)

#32
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
lehet hogy sokaknak egyszerûbb az egyéni tekerés, de élvezetesebb a mással való tekerés-szerintem. nem baj, te pl hogyan szeretsz jobban tekerni? másokkal vagy egyedül...?

#33
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

ugy látom hogy itt sajna nagy pangás van. Arra gondoltam hogy valahogy fel kéne dobni ezt a topikot is. Vagyunk legalább 4en 5en akik ide irosgatnak néha, lehet hogy összefoghatnánk, tekernénk eggyütt a környéken...és ugy máris megindulna itt a fórumos élet-vagyis remélem


Szoktunk tekerni páran de mindenkinek más igényei vannak és az idõbeosztások is különböznek! Valaki országutival, valaki montival! Ki így-ki úgy! Mindenkinek más igényei vannak és úgy gondolom egyénileg a legjobb a megvalósítás! Szerintem!
De holnap várunk a bringás felvonulásra!!!! És mindenkit aki szeret bringázni!

#34
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

Nincs itt Nyíregyen olyan bringás aki jönne mostanában délutánonként egykerekezgetni?:chin:


egykerekezni nem, de tekerni igen:)

#35
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
ugy látom hogy itt sajna nagy pangás van. Arra gondoltam hogy valahogy fel kéne dobni ezt a topikot is. Vagyunk legalább 4en 5en akik ide irosgatnak néha, lehet hogy összefoghatnánk, tekernénk eggyütt a környéken...és ugy máris megindulna itt a fórumos élet-vagyis remélem

#36
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
A Robinson kupa Május 16.-án lesz!

#37
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Tegnap volt Robinson kupa?

#38
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Úgy néz ki nálunk is lesz valami, ezt találtam:

ápril 22 Nyíregyháza - CriticalMass - Föld Napja

2009 április 22 Nyíregyháza - szervezõdik a CriticalMass
találkozzunk legkésõbb 16:00 kor a Kossuth téren. Amúgy egész nap várunk mindenkit a Föld Napján.
Az útvonal a tavalyihoz hasonló lesz. 17:00 -tól Kowalskymegavega koncert a téren... a kéz a kézben - mindenki napja jóvoltából... tehát nagy nap lesz gyertek minnél többen.

üdv
Tömöri Laci
tomoril@e-misszio.hu

#39
Szondos

Szondos

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Menj be a Dózsa György utcai kerékpárboltba és ott több infót kapsz róla.;)

#40
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
a NYKSC-rõl tudna vki engem informálni kicsit? ebbe lehet e csatlakozni, vagy megéri e, milyennek kell lennem hogy tudjak csatlakozni...?