Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyõr-Moson-Sopron megyei rájderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2481 hozzászólás a témában

#2441
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

Itt vagyok én is.
Egy egynapos kiruccanásba benne lennék én is .


Én is itt leselkedek, szépen és csendben!
Üdv: Emil

#2442
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Nekem 85 km-ig bezárolag minden jó...

#2443
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Mole küldtem mailt.


Ja, megkaptam, de aztán most hogy kezdünk egyre többen lenni ezen a topikon, talán mégis maradhatunk itt.

A túrahelyszínnel kapcsolatban én azt javasolnám, hogy Pannonhalma vagy Gyõrújbarát felé menjünk, mert ott legalább van némi domborzat. :) De persze vevõ vagyok bármi más ötletre is.
Viszont mielõtt továbblépnénk, szerintem meg kéne beszélni, hogy ki milyen hosszú túrára gondolt, mert amíg ez nincs meg, addig nem igazán lehet útvonalterveket készíteni. Szóval kérem tegyék meg tétjeiket! :)
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2444
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Mole küldtem mailt.

#2445
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Itt vagyok én is.
Egy egynapos kiruccanásba benne lennék én is .


Hogy állsz aTrek-eddel?

Szeva Peugeot!!!---tõled hangos az erdõ:clap:

#2446
Peugeotbiker

Peugeotbiker

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szevasztok

kela14 haverja vagyok.
országuti retrobiciklim van

#2447
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Itt vagyok én is.
Egy egynapos kiruccanásba benne lennék én is .


Na, még a végén kezd alakulni! :)

Hát akkor ezennel üdv a csapatban! :cheers:
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2448
987

987

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Itt vagyok én is.
Egy egynapos kiruccanásba benne lennék én is .

#2449
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Szerintem innen folytassuk inkább magánban, mert ahogy nézem úgyis csak mi ketten vagyunk itt az egész környékrõl... :(
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2450
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Ok én elöször 1 1napos ismerkedösre gondoltam.

#2451
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Ezzel 1 probléma van...

15 vagyok...

Felettes szerv:(


Öööö.... Na igen, ezt nem figyeltem... Így mondjuk egy kicsit más a helyzet. :chin:

Akkor tehát kezdjük elõlrõl! Ötleteljünk! :)
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2452
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Ezzel 1 probléma van...

15 vagyok...

Felettes szerv:(

#2453
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Ötleteljünk!!!:)


Oké, akkor ötleteljünk!

Ha már így, ilyen komolyan , ennyivel elõre tervezünk, akkor én mindenképpen javasolnék egy többnapos túrát. Már csak azért is, mert egynapos kiruccanást szinte bármikor csinálhatunk, de azért az igazi "fíling" a komolyabb túrákban van! Ja és nem mellékesen, ehhez talán többen is csatlakoznának!

Na szóval, a következõ dolog ami június közepérõl eszembe jutott, az a 16-17-18.-án megrendezésre kerülõ Kona Találkozó a Balcsin. És ha ezeket a dolgokat összegyúrom, akkor valami ilyesmi jön ki belõle:

16.-án letekerünk a Bakonyon keresztül a Balcsira (kb 110km)
17.-én ott hepajkodunk, meg bicózunk a környéken. (vagy adott esetben akár meg is kerülhetjük a tavat, de az több mint 200 kilcsi ;) )
18.-án állapotunktól (értsd: elõzõ napokon elfogyasztott sörök számától) függõen vagy visszatekerönk Gyõrbe, vagy feltekerünk Veszprémbe, aztán onnan vonattal haza.

Na de ez csak egy most hirtelen rámtörõ ötletroham volt, ha esetleg nagyon rossz felé kapizsgálnék, akkor szólj! Meg persze jöhetnek a Te ötleteid is!
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2454
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Mind1.

A többiek, hogy viszonyulnak egy június közepe táján megrendezendõ túrához?

Ötleteljünk!!!:)

#2455
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
A helyzet az, hogy én elég össze-vissza dolgozok, úgyhogy így elõre most nem tudom megmondani, hogy mikor fogok ráérni, de ha majd itt lesz az idõ, akkor mindenképpen összehozzuk!

A fórumos dologról meg annyit, hogy van ugyan pár haverom, akikkel szoktam néha tekerni, de egyiknek sincs internetje. (2006, Magyarország, Európa... :()
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2456
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Hogy lenne-e kedvem bicózni? Hm, szerinted? ;)
Én benne vagyok minden jóban! :cool2:

És konkrétan milyen túrára gondoltál? Környékbeli vagy vonatos? Terep vagy aszfalt? Vagymi? :)
Bár ez igazából lényegtelen is, a kérdés inkább az, hogy mindez mikor lenne aktuális? Én általában hétvégén érek rá, persze kivéve amikor nem.


Én egy környékbeli földutasra gondoltam...

Sz.tem június közepe körül addig még van 1-2 verseny + jó lenne még a néhány környékbelit rávenni erre a fórumos dologra...

Szerinted, neked jó?

#2457
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Hogy lenne-e kedvem bicózni? Hm, szerinted? ;)
Én benne vagyok minden jóban! :cool2:

És konkrétan milyen túrára gondoltál? Környékbeli vagy vonatos? Terep vagy aszfalt? Vagymi? :)
Bár ez igazából lényegtelen is, a kérdés inkább az, hogy mindez mikor lenne aktuális? Én általában hétvégén érek rá, persze kivéve amikor nem.
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2458
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Na igen, tényleg az lenne jó, ha minél többen lennénk itt. Majd megpróbálok én is emberkéket toborozni!

Kõszeg maratont még nem tudom, ugyanis elõtte héten lesz a szilvásváradi, amin mindenképpen indulok. Ettõl függetlenül persze még lehet, hogy összejön, de ez majd csak az utolsó napokban derül ki szerintem. Tényleg, te Szilvásra nem jössz? ;)


Sajna nem...

Nekem most a program elég sûrû...

De Kõszeg biztos...

De jó lenne v.mikor v.mi túrát is csinálnunk. Kedved lenne hozzá?

#2459
DarkMole

DarkMole

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Örülnék ha te is próbálnál minél több embert a klubba csábítani...

Amúgy jössz a Kõszeg marcira?


Na igen, tényleg az lenne jó, ha minél többen lennénk itt. Majd megpróbálok én is emberkéket toborozni!

Kõszeg maratont még nem tudom, ugyanis elõtte héten lesz a szilvásváradi, amin mindenképpen indulok. Ettõl függetlenül persze még lehet, hogy összejön, de ez majd csak az utolsó napokban derül ki szerintem. Tényleg, te Szilvásra nem jössz? ;)
We don't block the traffic, we ARE the traffic!

#2460
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

No hát amennyiben ez a topik azzal a céllal indult, hogy a környékbeli bringások egymásra találjanak, akkor ezennel jelezném, hogy mától én is itt vagyok. Enesei vagyok (Gyõr mellett), 6 éve bringázok komolyabban, eleinte inkább csak túráztam, de 2 éve már MTB maratonokon is részt veszek. Röviden ennyi...


Köszöntelek a klubban!!!

Én Enesétõl 13 km-re lakom...

Örülnék ha te is próbálnál minél több embert a klubba csábítani...

Amúgy jössz a Kõszeg marcira?