Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #3)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
43589 hozzászólás a témában

#101
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
oan blutuszos fulest vettel amugy roberto? en meg azota se vettem semmit, rajottem hogy a CD-rol rippelt mp3 nem annyira halk, igy jo a gyari fules is. persze jo lenne ha tudnam taviranyitani is, de hat na.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#102
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

a legtöbb ipod 3.5-es...


Ipodban nem vagyok otthon, de tuti 2,5es, mert barátnõmnek is olyan van;)

#103
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Tig,mi lesz a tálas helyett?:)
Leslie, mész Orfûre msjdan?


Méris? milyen konci lesz vagy mi...

Pécsett bezzeg ingyenes volt :)

hát mer azér na.. érzed.


namost a fehér headsethez randán néz ki a fekete füles.

komolyan irigylem a problémád ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#104
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a legtöbb ipod 3.5-es...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#105
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

hol találkoztál azzal a kétésfeles fehér sennheiserrel? weblap nem hozza....


ipodban vonalbuszon. szerintem egy óra alatt eléggé fel tudom mérni a dolgot:D és nem átalakítóval volt

#106
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Vihetem vissza a kutyát a dokihoz :(

Kimentem a koncertre, hát nem volt meg a pesti létszám... :)

#107
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Rob: edigitalban van átalakító, igaz nem szép(drótos és fehér), de tudsz bele normális fülest rakni;) amúgy sennheiserbõl én találkoztam 2,5es fehérrel. vagy erõszak volt az ipodon:D

hol találkoztál azzal a kétésfeles fehér sennheiserrel? weblap nem hozza....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#108
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Rob neked gyárilag mekkora memóriával jött? állítólag az E51 130-al jön.. Milyen áron mozognak az SD kártyáka Nokiákba? Zenehallgatásra használhatóak?( füles normálisan szól ill. használható a menü? )

én vettem egyet azonnal 2 ezerért, egy egygigás kingstont.
amugy igen, 128-as kártyával jön.
zenehallgatásra használom, és jó. legalábbis szeretem. menü használható, egész korrekt tudása van. tud számlistát csinálni, tudja rendezni lejátszás száma alapján, meg a fene tudja. olvasd el a mobilarena tesztet.
a gyári füles szar, legalábbis amit elsõ körben kapsz, az egy valag bélsár. és nem távirányitja a zenét. ezért vettem az ad4-est.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#109
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

micros sd kell bele....jah nem regeltem, mert elég használhatónak tûnt a terminal fórum.


én a héten vettem egy gigás kingston microt 1800ért. boltban. bruttó. kicsit lementek az árak...

Rob: edigitalban van átalakító, igaz nem szép(drótos és fehér), de tudsz bele normális fülest rakni;) amúgy sennheiserbõl én találkoztam 2,5es fehérrel. vagy erõszak volt az ipodon:D

#110
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nekem van egy 1G-s microSD-m. Nem tudom milyen márka.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#111
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
micros sd kell bele....jah nem regeltem, mert elég használhatónak tûnt a terminal fórum.

#112
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Nobby nic-et nem vámolnak? Ugyanis egy bót megvette az összeset :)
Holnap veszek lottót,hátha lesz rp 23-mam :)
Kela,melyik telcsi használ sd kártyát?
Micro v mini,nem? minim lesz eladó.
Nem regeltél oda

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#113
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Rob neked gyárilag mekkora memóriával jött? állítólag az E51 130-al jön.. Milyen áron mozognak az SD kártyáka Nokiákba? Zenehallgatásra használhatóak?( füles normálisan szól ill. használható a menü? )

#114
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
zo

mennyi uzenet :) meg email meg sms. 0.00-kor kaptam az elsot :)

koszonom szepen

(K)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#115
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
tigger: vámolják a tagod ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#116
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Végy egy guriga fehér szigszalagot..:D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#117
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

sztem csak szerzett olcsóst, a talast meg eladja jó pízért
de majd megcáfol, ha nem akarja, hogy ez a vélekedés elterjedjen :)

olasmi

ha marad majd a stumpi akkor abba nem kell a talas, mert mindig 120-on volt.igazából 120-as fox menne bele de arra most nem fussa. igy lesz benne revel, és marad pénzem. ha meg dawg abba meg lehet kéne a talas, de darbig jó lesz 130as revel lel is....szal majd kiderül, az se biztos elviszik normál áron, szarér hugyért meg nem adom.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#118
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Megnézzem neked van e fehér átalakító valahol? Sok hangtechnikus ismerõsöm van. És akkor vennél egy olyan Panasonicot, mint az enyém.
Mert annak alapból kicsit rövidebb vezetéke van, azért adnak hozzá hosszabbítót.
Holnap körbejárok neked ha gondolod.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#119
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szóval nem mondtam, hogy ipodom van.
nokia 6500slide-om van, nokia ad44 távirányitós headsettel. ami fehér.
namost a fehér headsethez randán néz ki a fekete füles.
és a nyomorék táv persze 2.5-es, nem 3.5-es
amikor vettem, kaptam a fülest hozzá, nyilván ahol vettem valaki kicserélte az apple fülesét a nokiára, merthogy a nokia ad a hs44-hez agybadugós 2.5-es fehér fülest, de az sz*rt sem ér. (ilyen szempontból jobb hogy az apple fülest kaptam)
namost kellene valami rendes.

ebay lesz a vége ennek.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#120
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
cx szériából nincs?
pl a 400as fehér
http://www.sennheise...nsf/root/500937

nekem 300as van, de bot fülem is;)

u.i.: a 400as az 3,5es, most akkor milyen is kell?