Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#1761
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hát ez? Van engedélye???
http://www.inkedmag....ie-marazzo-2/8/
  • mof kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1762
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Rettenet mi jött velem szembe Pécsváradról visszafelé a hatoson. Hátsó ablakon egyáltalán nem láttam ki, a törlőket fullba nyomtam és 80-nal kellett menni. És lesz még haddelhadd.

Comedy Central Roast-ok jók, néha kurvajók.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1763
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

azt hittem hogy a mai napom a 300forinton szarakodó hátsóagyas fiu lesz ,de nem! 

 

Code fékért csak kp kérsz? Mert lenne :

 

szia vannak bringás cucaim , pl  xt dore hajtásom első ,- 9 es  dore fogaskoszorum 9 es láncom,- duálkamrás airos  160mm levegős kőzépső rugostagom  1pár kevláros gumim hajtogatos vredeistein,- bike positiv monoblokom ujj,- xt használt monoblokom  gepida nyeregcsővem ezek a bringás cucaim ......... akkor most olvass litániát .van teraszajtom thermo nyíló bukó duplaszárnyas, tokal eggyűtt 212x 174 cm es , van sony hiffi tornyom 3az 1 ben eqwalézer tuner erősítő middi kőzepes szobai midi torony ,van starker lánc fűrészem uj oregon lapal láncal van hungswarna fűkaszám középmotoros adagolos fejjel egyenesszárú,- lamborghinni ujj szívatyúm , bloww motoros komoly bőruhám , agv  és motovel bukosísakok és robogosísak,-  aeg pórszívom,- saeco digitális kávéfőzőm,- pionerr  alpine autó hiffik subládák erősítők komoly minőségi  és teljesítményűek ,- hangszórok is ujjak is , audi ww levehető vónóhorog  g60 merci vagy patrol gallytöröreács  ,- kőrbeszoknyák spoilerek ujjak 15-16-17 colos autogumik, 16 c sek  s 1 pár terepjáró gumik,- pirellik michelin good yeear stb. 17 colos ujj alufelnik pirelli 80% os pirelli p 6000 es gumikal  p4 es komplett számítógépem ,-terráriumom,-snoawboard deszkám síléceim  komoly tenisz és tollasűtők ahead fisher stb,-sony play station 2 es 3 gt filmel dupla karral 64 bites kártyával,-amcsí és német őntőző berendezések,- vízszűrők vízlágyítok ujjak ,- komoly nagyakvárium komplett berendezések,nike  amcsi erdeti oregon edzőcípő női csízma 37.,-38 as női  olaszcsizma ujjak ruhák ígényes minőségi táskák gucci espirit adidas ,-esetleg a barátnődnek ,- 

 

Valakinek nem kell belőle valami? :) Elbizniszelhetnénk..


  • Shoshi, mof és bucibeka kedveli ezt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1764
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

http://www.everbuyin...mpaign=FB_87765

 

merjek ilyet, innen rendelni?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1765
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Ha esetleg valaki bájkkomponenc ju nó... Ne felejtsen el!!!!

https://www.bike-com...odell-2014.html

Danke!

 


...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1766
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

A kibaszott Aphex Twin-től is hallom, ahogy egy öregúr ordít. Ránézésre boldog is lehetne az utolsó fél órája, de itt bassza a rezet. People = Shit.

 

Én szív fejhallgató.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1767
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

volt rajtam egy gopro: 

köszi Toronte ;)


  • albertfish kedveli ezt

#1768
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Maradtál volna a fülkében, pár tantuszért, még szórakozhattál is volna ;)

Itt meg már 2 kis vizsla van, de végre nyugalom is. A tesók jól megvannak egymással, már nincs hiszti...legalábbis remélem nem lesz éjszaka dupla hiszti :D

 

Itt is néztünk csak, hogy mi ez a nagy eső. Néztem a radarképet, látom szép zivatarlánc van Pécstől Pozsonyig. De mondom, majd szépen elmegy keletre. Aztán lófaszt. Itt ragadt durván, és amikor elkezdett a mogyoró nagyságú jég is esni, akkor a kiskutyát is inkább behoztuk. Amikor végre elállt az eső, csak akkor mentünk a tesóért.

Pár hónap és lehet kutyával futni menni ;)

Aztán majd bringázni is!


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1769
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Kishajmás-Hertelend karika volt... Orfűi elágtól esett, Bodolyabérnél szakadt, úgyhogy beültem a telefonfülkébe... Kicsit vártam, aztán elindultam, de végig esett.

WP_20140803_002.jpg

A telefonomnak akartam kérni egy zacskót a büfénél Orfűn, de le sem szartak, szóval hajtogattam egyet egy Orfű katalógusból, hogy valahogy kibírja hazáig... Aztán szépen esett végig.

Az Ürögi út nagyon durva volt... állt a forgalom, autók tengelyig a vízben, a víz majdnem kimosta alólam a bringát. A dinnyést elvitte, és tele volt az út mindennel, fel is ütöttem valamiben, úgyhogy Újmecseken még defektet is szereltem :)

A kemény a Komarovnál volt, mindenki visszafordult, de egy papa persze megpróbált átmenni a vízen, ajtóközépig állt a Thalia a tengerben. A Mártírokon sem lehetett menni, kerülnöm kellett a Köztér felé :) !


  • tomidny és Napkin 001 kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1770
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Hát ez jó volt! Kicsit romlott az átlagom az Ürögin, meg a Mártírokon :) :) !

Hogy esett a zuhany Mof :) ?

hehe, fasza volt :) kistigrises kollégával ezt jártuk végig: http://www.teljesitm...hu/tura?id=5108

az utolsó szakaszon, Remete alatt kapott el minket, a piros kereszten levágtáztunk az ürögire, onnan följebb sétáltunk picit, majd be balra, ahonnan csak Tecához kellett lecsónakázni. iszonyat mennyiségű anyagot lehordott a víz. a végén már páros lábbal ugráltam a tócsákba. jeget szerencsére nem kaptunk, nem is hiányzott... amúgy a szervezés éppen nem botrányos, szalagként szemeteszsákokat daraboltak szét.. szerencsére akadt némi helyismerete mindkettőnknek, így azé' sikerült befutni a célba. elfáradtam. na. és te mekkorát mentél? nem irigyeltelek annyira :D



#1771
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Azazazaz!!!!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1772
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Hát ez jó volt! Kicsit romlott az átlagom az Ürögin, meg a Mártírokon :) :) !

Hogy esett a zuhany Mof :) ?


Shoshi módosította - 2014. augusztus 03. - 15:09

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1773
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

jaja agy jön idefelé..

viszlát saint .. :(

 

https://sram-cdn-pul...ion_control.pdf no ez, nem? 

 

Meg egy kormánycsapágy kurvakupakot nem tudok szétrántani


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1774
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Rock Shox Lyrik RC2L DPA villa beállításra valami ötlet valakinek? Az ok hogy annyi levegő bele ami a lábon van írva, de kicsit sok a tekerő rajta :D

annyi levegővel jellemzően merev villa lesz. bár pont liriken nem volt még, de az összes többinél eddig így volt.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1775
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Kurvaélet. Bassza szétfele a jég az ótómat.

yll.gif



#1776
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
20% beules, elso korben minden teerot vegallasba/leggyorsabbra, aztan majd szepen adagolni ra a tekeroket. Jo lesz az. Agy van?

#1777
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
Mondjuk nem nagyon lelem most én se...;-)

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1778
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás
A sram oldalán van egy alapbeállításos ajánlás!

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1779
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Rock Shox Lyrik RC2L DPA villa beállításra valami ötlet valakinek? Az ok hogy annyi levegő bele ami a lábon van írva, de kicsit sok a tekerő rajta :D


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1780
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Irány a hegy, jó hűvösbe tekercs! :)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien: