Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60641
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Kokk mindjárt beírja hogy csak a 03-as boxxer wc nem törik:p
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#60642
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
ó hogy a szemetek áljon meg :D akkor veszek 1 átütõs tárcsás marzo merevvilát,
csak 25ezer és az atomot is túléli.

#60643
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
A Marzo törik! A Moszkitónak is eltörött, meg a Pedálba is vitt be egy csóka töröttpapucsost. Az nem jó teló. A Pike is törik, Ufo szerint fos. Tuti a Manitou is törik, csak azt jobban titkolják. Ez kezd olyan lenni, hogy ne egyél E101 tartalmú kaját...

Aktuális civil


#60644
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Bocs de a 303 használhatat mert nem forgáspontok vannak benne hanem az az izé, nem tudom mert nem értek hozzá de szar tutira!
A marzo nem törik csak kiesik a becsúszó magától(néha tényleg:D)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#60645
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Én is hallottam, sose veszek jetit. törik. meg fos.

Meg XC geoja van mindnek, még a 303nak is ;) A Marzocchi meg törik. Csak a Suntour nem, az mindent bír.

#60646
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
És nem is következményeket, hanem következtetéseket kellene levonni, de mindegy.

Zap, azt neked is mesélte? Én is hallottam, sose veszek jetit. törik. meg fos.

#60647
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nekem az egyik haveromnak a nagybátyjának az unokaüccsének a haverjának elrepedt egyszer egy Yeti váza. Tök szar, sose fogok olyat venni, szerintem biztos rosszul is mûködik, meg kinek kell ilyen törõs szar?

Aktuális civil


#60648
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Hello

Pike ügyre visszatérve szerintem ne, egyik haveromnak a nagyon szarakodott vissza küldték a bikernek és azt mondták hogy a telszkóp 80%-a belül szarrá volt "menve"-törve...Szóval szerintem inkánn z1f3 nekem az nagyon bejön és kb. asszem ugyanolyan árban vannak, ha veszek elót szerintem z1fr3at fogok...
u.i. Nem azért írtam ezt a pikra mert hogy szar meg enm fikázni akartam csak eémeséltem miket hallotam róla...


Miket? Ez csak egyetlen eset... ezek alapján könnyelmûség lenni levonni következményeket...

#60649
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

Még mindig nem veszi észre, hogy nekem nincs veszíteni valóm, és ezért teljesen más a "hozzáállásom" a dolgokhoz


Vagy lehet, hogy ez mûködik és a fõnökök csípik a beleszarós, nemgörcsölõs embereket. ;)

Mettyú: :D :D

Aktuális civil


#60650
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
Hello

Pike ügyre visszatérve szerintem ne, egyik haveromnak a nagyon szarakodott vissza küldték a bikernek és azt mondták hogy a telszkóp 80%-a belül szarrá volt "menve"-törve...Szóval szerintem inkánn z1f3 nekem az nagyon bejön és kb. asszem ugyanolyan árban vannak, ha veszek elót szerintem z1fr3at fogok...
u.i. Nem azért írtam ezt a pikra mert hogy szar meg enm fikázni akartam csak eémeséltem miket hallotam róla...

#60651
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Akkor április elsõ hétvégéjén lesz. Amelyik 2-a környékén van.

Tomi: lol! :D Küldd el!!!

Szarógép: privi!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60652
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Hehe Tomi! Ez baszott jó! :D


#60653
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ez jobb lenne? Hahaha Feltöltött kép
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60654
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Ki akartok nyírni, bazmeg? Kacsintós kék szmájli mehet, de a tejbevigyor zöldfejû szmájli az e'mehet a picsába! Mindig a Kokkra emlékeztet és az nem jó! Nagyon nem jó!


#60655
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Azért van természethiányod, mert vén csataló vagy, és a munka után csak fexel :D !

Vazze. Csütörtökön megyek Pestre. Mindezt egy 25 perces telefonbeszélgetésben alkudtam le a nagyfõnökkel 2 napos újabb turné helyett. Még mindig nem veszi észre, hogy nekem nincs veszíteni valóm, és ezért teljesen más a "hozzáállásom" a dolgokhoz (lehet, hogy olyanom már mincs is!)!

Na és most hazatekerek;)!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60656
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Mettyike mennyünk már haza!!! Írtam ma már vagy 3 ECR-t, amibõl az 1 ik felesleges volt, mert itt mindenki mindent tud.
Természethiányom van, meg hóhiányom, (nem hóhányóm).

Kokk akko mikko mekkünk PSZTL-ra?

#60657
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nekem az év összes hétvégéje jó, kivéve az elõzõket, mert azok már elmúltak.
Vááááááááááááááááááááá :D :D :D

Aktuális civil


#60658
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Nem tudom Kokk, de ha látod az utcátokban, nyugodtan belerúghatsz!


#60659
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Annyira leszarlak, hogy a szar mennyisége láttán elõrébb köszönnél, mint most! ;) :D :D

Mellesleg mióta van zöld déjvútok, vagy mitek?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60660
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Tele van :D a tököm a kibaszott jeleiddel :D Kokk :D!