Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#321
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Gratula!


  • Shoshi kedveli ezt

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#322
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Gratulálunk!

 

drj1NmK.gif


  • Shoshi kedveli ezt
__________________

#323
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Atuséknak cuppantás!
Óriás édibogyó kiscsaj!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#324
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Háát én tudok itt olyan embert aki még félbehasított belsővel megy, tervez átalakítani, vagy még nem győződött meg a belső nélküli rendszer előnyeiről.
Nekik szántam az összefoglalót, hátha kedvet kapnak.


Tudjuk 😉!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#325
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Szevasztok fitymaszaggatoook!
Az a nagy szituacio hogy penteken apuka lettem!
Júliánk ugy gondolta nem erdekli semmi es 3hettel korabban kibujik! 2620al es 48cmel szuletett, Kata is es Julcsi is jool vannak!

ez elég jó hír! gratulálunk a Kibuc ránk eső részéből! :)


  • Shoshi kedveli ezt

#326
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás
Szevasztok fitymaszaggatoook!
Az a nagy szituacio hogy penteken apuka lettem!
Júliánk ugy gondolta nem erdekli semmi es 3hettel korabban kibujik! 2620al es 48cmel szuletett, Kata is es Julcsi is jool vannak!
  • albertfish, Shoshi, tomidny és 4 további fórumtag kedveli ezt

#327
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

a tubeless topikba én is írtam. 

ésamúgy vettem dedicated tubeless tape-et a superstar-tól. vastag, jól tapad, és gondolom ugyan azt tudja, mint a gorilla. viszont a dt felnire nem tudtam úgy fölrakni a gumit, mint ahogy a maxxis-t sikerült a 26-os szettre.. kellett a gettókompresszor, hogy fölpattanjon a cucc. lötyivel két napja tartja a nyomást! és szerencsére forgásirányosan raktam föl :)



#328
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs
Háát én tudok itt olyan embert aki még félbehasított belsővel megy, tervez átalakítani, vagy még nem győződött meg a belső nélküli rendszer előnyeiről.
Nekik szántam az összefoglalót, hátha kedvet kapnak.
  • Shoshi kedveli ezt

#329
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Az új kedvenc tárgyam:

gorilla-mini-roll_700_700_150213114816.j

Sosem volt ilyen egyszerű a tubeless alakítás. Felejtsétek el a félbe hasított belsőt! Zsírkirály cucc és eddig ez is a legolcsóbb megoldás amit ismerek.

 

1, felniszalag le, zsírtalanít kerék

2, felragaszt 25mm széles Gorilla szalagot úgy, hogy ráfedjen a szelep lyukra (nekem pont ilyen széles volt a szalag is, nagyon faszán illeszkedik)

3, szelep lyuk kiéget csillag csavarhúzóval, hogy szép, egyenletes luk legyen

4, felrak külső, berak belső (!), felszerel, felfúj, állni hagy (szépen rásimítja a szalagot a felnire)

5, szétszerel

6, kiszedhető közepű szelepet körbevág egy régi, ócska belsőből (Conti,Schwalbe, etc.)

7, beken mindent lötyivel: külsőt alaposan, peremekre figyelve, felnit és a szelepet

8, berak szelep, jól ráhúz anyával

9, felszerel külső, kis mennyiségű lötyivel (forgásirány!)

10, felfúj (nekem van házi, paraszt-tubeless felfújó eszközöm, de kompresszor is jó lehet. ennél a pontnál kell kiszedni a szelep magját hogy gyorsabb legyen a légáramlás)

11, gumi perem, felni találkozásához érdemes pici anyagot elkenni

12, állni hagy, hogy összeérjenek az ízek (2,5-3bar) kb egy estén át (nem kell hűtőbe rakni, de néha nem baj megforgatni)

13, leereszt, szelep mag ki, beletölti a megfelelő mennyiségű lötyit (~60ml), felfúj

14, Profit.

 

Ez eddig a legegyszerűbb megoldás. A Speci külső is jól megvan a löttyel, nem szivárog, perem zseniálisan szigetel. Ha mégis defekt van, nem kell baszakodni a széthasított belsővel, csak kiszeded a szelepet és tolsz bele egy belsőt, oszt csá.

 

Boldogság. 1x10 (30/42 OneUp), X0 hajtás, tubeless megvan. Már csak a Reverb kell bele (holnap) és Rock n Roll.

 

(By the way baszakodott a Reverb, visszaküldtem a náciknak és kaptam egy zsír újat. Úgyhogy most van egy extra szett mindenem Reverbhez ha valakinek hiánya lenne)

 

Tudjuk :) .


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#330
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Az új kedvenc tárgyam:

gorilla-mini-roll_700_700_150213114816.j

Sosem volt ilyen egyszerű a tubeless alakítás. Felejtsétek el a félbe hasított belsőt! Zsírkirály cucc és eddig ez is a legolcsóbb megoldás amit ismerek.

 

1, felniszalag le, zsírtalanít kerék

2, felragaszt 25mm széles Gorilla szalagot úgy, hogy ráfedjen a szelep lyukra (nekem pont ilyen széles volt a szalag is, nagyon faszán illeszkedik)

3, szelep lyuk kiéget csillag csavarhúzóval, hogy szép, egyenletes luk legyen

4, felrak külső, berak belső (!), felszerel, felfúj, állni hagy (szépen rásimítja a szalagot a felnire)

5, szétszerel

6, kiszedhető közepű szelepet körbevág egy régi, ócska belsőből (Conti,Schwalbe, etc.)

7, beken mindent lötyivel: külsőt alaposan, peremekre figyelve, felnit és a szelepet

8, berak szelep, jól ráhúz anyával

9, felszerel külső, kis mennyiségű lötyivel (forgásirány!)

10, felfúj (nekem van házi, paraszt-tubeless felfújó eszközöm, de kompresszor is jó lehet. ennél a pontnál kell kiszedni a szelep magját hogy gyorsabb legyen a légáramlás)

11, gumi perem, felni találkozásához érdemes pici anyagot elkenni

12, állni hagy, hogy összeérjenek az ízek (2,5-3bar) kb egy estén át (nem kell hűtőbe rakni, de néha nem baj megforgatni)

13, leereszt, szelep mag ki, beletölti a megfelelő mennyiségű lötyit (~60ml), felfúj

14, Profit.

 

Ez eddig a legegyszerűbb megoldás. A Speci külső is jól megvan a löttyel, nem szivárog, perem zseniálisan szigetel. Ha mégis defekt van, nem kell baszakodni a széthasított belsővel, csak kiszeded a szelepet és tolsz bele egy belsőt, oszt csá.

 

Boldogság. 1x10 (30/42 OneUp), X0 hajtás, tubeless megvan. Már csak a Reverb kell bele (holnap) és Rock n Roll.

 

(By the way baszakodott a Reverb, visszaküldtem a náciknak és kaptam egy zsír újat. Úgyhogy most van egy extra szett mindenem Reverbhez ha valakinek hiánya lenne)


  • albertfish és mof kedveli ezt

#331
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

kell rendelnem kcs-t, meg középcsapágyat, szóval ha valaki még betársulna, szóljon. mondjuk minél hamarabb.



#332
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

11295558_984326254924925_261184134562511


  • Shoshi, Chicken és mof kedveli ezt
__________________

#333
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
Egy ügyfél kérelmét azért kellett elutasítanom, mert mint kiderült egy ügyintéző az önkormányzatnál (valszeg egy egész hónapon át) rossz dátumot bélyegzett a papírokra... Kurvára wow.
  • Shoshi kedveli ezt

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#334
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

holnap?

lol

 

az előbb volt. szinkronosan NO WAY.

 

és azt kell mondjam, E P I C

még most is dobolnak a fejemben.



#335
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
Fjúriród kurva jó

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#336
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

ma 22.30 Mad Max? szinemafostossziti, felirattal. Gabival romantikázunk, de feel free to join.

holnap?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#337
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

ma 22.30 Mad Max? szinemafostossziti, felirattal. Gabival romantikázunk, de feel free to join.



#338
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Mehhehe! Nem úgy néz ki, mintha a jobb oldalon el kellene akadnia???


Na baz, a kis hülye biztos valamit elszámolt!
  • Shoshi kedveli ezt

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#339
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ahha, hát ez eléggé ratata.

Én meg ma körbefutottam a Velencei-tavat...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#340
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

b+


  • mozsafsik kedveli ezt