Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#2181
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

superstartól rendelnék majd fékbetétet, ha kell valakinek valami akkor szóljatok. Márinnyó? szinteres betét?



#2182
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

ezek között eléggé nagy a szórás ár tekintetében. találd ki mire kell. tekerni? akkor szerintem a giro. a többi nem hiszem, hogy annyival tudna többet, mint amennyibe kerül. amúgy kurvára tetszik a bell, de ennyiért baszki.. szóval a dekásat kizárnám, fassetudja hogy szellőzik. de hátha majd megmondja valaki más is a tutit;)

 

jameg ha esetleg nagybukó, akkor ott van a crc-s urge 123 euróért. Mettyúnak meg nekem is ez van, nagyon fasza.

van egy ixs fullfacem ha netán valaha hordanám, legalább 8x volt már rajtam :D 

 

bell az álom.. vagy a régi giro ami Gabesznak is volt..

 

mire kell..tekerni aztán le.) 

 

valami kell mert a mostaninál egy punk gyerek mosatlan haján a zsír többet véd,mint ez a 10éves dirt bukesz


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2183
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Egy Nissan GT-R, a szívem bütyke, kóricál a városban. A megtestesült gyönyör négy keréken.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2184
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

ezek között eléggé nagy a szórás ár tekintetében. találd ki mire kell. tekerni? akkor szerintem a giro. a többi nem hiszem, hogy annyival tudna többet, mint amennyibe kerül. amúgy kurvára tetszik a bell, de ennyiért baszki.. szóval a dekásat kizárnám, fassetudja hogy szellőzik. de hátha majd megmondja valaki más is a tutit;)

 

jameg ha esetleg nagybukó, akkor ott van a crc-s urge 123 euróért. Mettyúnak meg nekem is ez van, nagyon fasza.



#2185
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás
Catlike leaf lett. Csaszinal viszont vannnak Speckok szerintem vallalhato aron! Ezt a btwint nem mernem 30fokban beprobalni?! A kesztyujuk viszont jo.

Napkin 001 módosította - 2014. június 04. - 00:29


#2186
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

jah, olyan 57-59et mértem........

 

milyen bukesz érdemes venni ami OLCSÓ és nem ilyen kobak-cc ?! dekatlonos merjem próbálni? 

http://www.decathlon...ukosisak-1.html eztet

 

 

http://apro.bikemag....ak-l231146.html

http://apro.bikemag....o-l225526.html 

ezek drágák

 

akkor már inkább a TLD open face


albertfish módosította - 2014. június 04. - 00:18

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2187
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás
Sztem az neked kicsi?! 54-56os.

#2188
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

milyen bukesz? kéne nekem is venni valamit, a mostani majd 10éves..

Régid nem eladó?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2189
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

88vrTG5l1.gif


  • deathcode kedveli ezt
__________________

#2190
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás
Uj sisak arrived! Most mar csak ido kene a tesztelesre!:)

#2191
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

megvédtük, kaptunk ötöst, szóval jóvan. hátra van még két vizsga, plusz az államvizsga. aztán megyek cigánytanítónak.



#2192
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

szerintem meg azért volt ez a nagy felhajtás, mert tudják, hogy máshonnan már nem fog elballagni:

 

http://www.kiskegyed...l-vartak-129773


__________________

#2193
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás

Jöjjön már a nyár!

bikigirls23.jpg

Szúnyog ellen kéne még repcsi!


Napkin 001 módosította - 2014. június 02. - 20:26

  • Magoo kedveli ezt

#2194
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

ehh, szarakszik a térdem felfelé, ebből doki lesz.  és még mindig sok a szúnyog!

 

Tomi szarjad le az ilyet, neked is jobb lesz.

 

ennek a hülyegyereknek meg a fejére is rá kellett volna menni:

 

http://belsoseg.blog...mpaign=totalcar

 

 


__________________

#2195
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás
A múlt hetet végig bűnöztem. A tegnap esti vacsora babgulyás füstölt oldalassal és lángos nem könnyítette meg a helyzetem! Masszivan fingok. :o
U.i.: Ákos várlak.:)

#2196
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Hasonló jelenségek játszódnak le nálam is, és ma azt hittem elhalálozok felfelé, annyira nincs még erő.

 

Mondjuk elment az erőm attól is, hogy a Tette utcán megint ordítanom kellett egy autósra, aki úgy gondolta, hogy rá nem vonatkozik az egyirányú utca...


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2197
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Masodik napja csuszkalnak ki belolem a penetrans budos u-bootok. Gondolom a lagzin elfogyasztott tobb kilonyi vadhus es sutemeny dolgozik. Megkonnyezem minden percet.

#2198
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

olyan van ráírva hogy :samsung 1gb pc2 5300s 667mhz 2x


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2199
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Jaja, nem volna rossz. Vágod pontosan a gigát, mhz-et?


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2200
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

1959338_615388751889916_4344850689785705

 

ahogy ő is :)

ram kell még?


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!