Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#2081
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

20392_b86dc84abf0d3ecd036feb97c127add51c


  • kölyök8 kedveli ezt
__________________

#2082
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Jah, aszittem akut és bringázni kell valami... Vagy mittomén mit hittem :) !


Shoshi módosította - 2014. június 16. - 20:10

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2083
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

új régiiskolás hiphopkodás

 

és végre újra meló..hiányzott már, de ugrottak a napközbeni tekerések :)

 

Monitorból mit érdemes venni? Használtan keresek valamit  20" környékén. 

Ezen morfodnírozok, egy régebbi cinemad. ez még a kezelhető méret, a többi hatalmas.. Ezt tudja hogy, kb 40 körül mérik már használtan :

Apple Cinema Display 20”
Aluminum (DVI) - M9177LL/A - A1081

Felbontás: 1680X1050
Csatlakozók: DVI, 2 db USB, 2 db firewire 400

 

Vagy más ötlet? 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2084
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Jah, új kell, de kösz (egyébként 43as minden cipőm). Szerintem rendelek egyet neten.

 

Úgy néz ki végre megoldást találtam az XT fék légtelenítésére, a régi hfx9-hez való készlettel megoldható, és akkor nem kell megvenni a buzi drága shimano műanyag tartályt!


__________________

#2085
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Ok!

Van egy 42-es Globe-om, bringáztam benne, de még használható... a talpát asszem megmarta kicsit a pedál, mert még taposóval használtam.


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2086
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Utcára, aztán pár év múlva befogom bringázni.
__________________

#2087
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Bringázni kell a cipő Magoo?


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2088
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
DC-t ne! Enyém szétment...

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2089
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

nekem ma elég össze-vissza napom volt, de végül lett egy órám tekerni, úgyhogy legalább egy tornyot nyomtam ma.

 

akarok cipőt, de egyszerűen Pécsen nincs rendes deszkás cipő. Kb. csak az Offshop-ba van az árkádban, de ott csak főleg DC, és abból is a csúnyábbak. Nekem meg inkább a Globe, vagy az Etnies jönne be...Szerintem ha járok Pesten, ott kell megoldanom.


__________________

#2090
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.151 hozzászólás

hát megjártam a schöckl-t, arra jó volt hogy szembesüljek azzal, hogy nem itt kellett volna felrakni először az spd-t. le is vettem az első kör után. amúgy durva a downhill része, volt ahol spd -vel le se mertem menni, annyira meredek és beláthatatlan és sziklás volt.

a harmadik körre már jó lett a tempó, hoztam a többieket nagyjából - nem kellett szégyenkeznem ennyi kihagyás után sem.

viszont rájöttem, hogy ez már nem az én sportom. se időm rá, se energiám. a pénz is tényező lett, úgyhogy megválok a nagyvastól.

lehet hogy építek én is egy am-endurót, de majd csak jövőre. addig kisbringa.

hát ez van.

video is van, btw. majd felrakom este

 


I don't care how it pedals

#2091
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Le Mans-i verseny kibaszott jó volt.


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#2092
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Nekem csak 4 körül. ..

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2093
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Részemről vagy egy panoráma, vagy országút ebéd után, úgy kb. 13:30-tól...


"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#2094
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

balaton jó, azt nem is mondom, sörös cégnél melózni, úgy hogy nem vagyok nagy sörös meg vicces :D

 

78Km/h hogy jött össze?? o_O 

 

10464215_623352464426878_769087022852719

 

város semmi extra, amper házibuliba ment (csak mi voltunk) nappaliban hajnalban nagyon fincsi bakelitről jazz-funk-hiphop ment most meg ennyi

 

kéne egy kisebb tányér? vagy gecire elkezdeni guggolni :)

van nálam ilyen céges ipad, hát nagyon raj szarás közben arról netezni :D


albertfish módosította - 2014. június 15. - 10:13

  • Chicken és mof kedveli ezt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2095
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Jó lett volna a tekerős túra! :)
De Szekszárd, Bodri borok sem voltak kutyák! :)
Ma valami, valaki délután! ?
:)

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#2096
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Hát nagyon megindultunk az elején, aztán ahol bírtam tekertem, meg toltam ahol már nem ment a tekerés. Meg is lepődtem, hogy fél óra alatt a toronynál voltunk. Nekem az elején a szintidőbe való beférés volt a cél, de ezután úgy gondoltam, hogy megyek amennyire csak bírok, aztán meglátjuk. Felfelé azért mentek el mellettem, de lefelé már nem ;)

Kevesebb, mint másfél óra alatt lent voltunk Orfűn, de minden finomkodás nélkül. Tubesről a dózerúton, Vágotpusztától is a dózeren. Kicsit persze így "száraz" volt a tekerés, de egy patakmeder azért túl sokat kivett volna belőlem, és próbáltam beosztani az erőmet. Meg aztán nem is az volt kijelölve ;)

Orfűről visszafelé mondtam, na ezt a tempót kell tartani, és ha ugyanennyi alatt visszaérünk, akkor 3 órán belül lesz az idő és az kurvajó.

Azért Vásáros úton fölfelé nem volt őszinte a mosolyom, utána Petőc aknától elég sokat toltam felfelé. Akkor jöttem rá, hogy kéne rátekerni kicsit rugóstagra, hogy könnyebben tudjak tekerni, és utána kicsit jobb is lett. De persze Jakab-hegyen elfelejtettem visszaállítani, és elég rázós volt úgy lefelé (főleg, hogy a gumik is jó keményre voltak fújva).

De ezek a speciális emberek mentek előttem, és tartani kellett a tempót, mert hát na. Mondjuk brutálisan köves most így eső után az Éger-tetőre vezető út.

És amikor megláttam Tecánál, hogy ráírták a papíromra, hogy beérkezés 11:48, na akkor eléggé meglepődtem :D

Amúgy jó volt, meg szép minden. Rendesen jelezve az útvonal, Orfűn pl. banán, célban zokni (vagy kulacs), csoki, kitűző.


  • Chicken és mozsafsik kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2097
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

jja, fasza volt! panorámán szerintem egész faszán mentem, de legalábbis kurvára élveztem! noés a TT-sek? jöhet az élménybeszámoló! sajnálom kicsit, hogy nem mentem, de azért így is eléggé tetszett a nap.


  • Chicken kedveli ezt

#2098
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

mi egy olyat voltunk, hogy lapis-vágottpuszta-orfű-szuadó-patacsi mező-petőc akna-jakbhegy-panoráma-vörösferi.

 

az igazi szopás pedig még a panoráma előtti kövesen kezdődött: felütöttem az első gummát, gyorsan elő is kaptam a pótbelsőt, amit előzőleg már megfoltoztam a Csaszi által istenített topeak matricával. pár száz méter után leeresztett. belső ki, ez bizony a foltnál ereszt, de arra gondoltunk, hogy hátha nem volt megfelelően megcsiszolva a belső, úgyhogy a másik belsőmet is megragasztottam vele. már éppen akartam visszarakni a kereket, amikor hirtelen leeresztett. igen, megint a foltnál engedte el. jóvan, akkor Mof előkapta a tip-top készletet, megragasztottuk, összeraktuk, és pumpálás alatt ez is elengedett...mivel előzőleg a topeak folt már összegecizte a felnit, ezért a tip-top ragasztó nem akarta összevulkanizálni...úgyhogy rommá csiszoltuk a belsőt, és megragasztottuk, és ekkor végre jó lett. csak egy másfél órát basztunk el vele kb...közben Mettyú a másik belsőmben 2db kábelkötözővel elzárta a levegő útját. gondoltuk ZS tervnek jó lesz. egyébként felfújtuk és jónak tűnt, szerintem hazaértem volna vele :-)

 

ezt leszámítva jó volt a mai menet! (panorámát ismét nem tudtam megszeretni)


__________________

#2099
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Mivel méred a heart-rate-et? Pont nézegettem ilyeneket de nem tudom mit érdemes. Ehhez prémium endomondó kell amúgy?

Ilyen van összepárosítva a telefonnal

Prémium nem kell még hozzá, de ahhoz hogy a zónákat rendesen kijelezze már kéne. De nekem most egyenlőre jó ez így is. Mondjuk nekem Pro van (fizettem érte), de lehet egyszer beruházok a prémiumra is.


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#2100
butcher51

butcher51

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

 

Mivel méred a heart-rate-et? Pont nézegettem ilyeneket de nem tudom mit érdemes. Ehhez prémium endomondó kell amúgy?


butcher51 módosította - 2014. június 14. - 21:00