Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#1741
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

10420010_923290627697706_286746092455681


  • bucibeka kedveli ezt

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1742
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Robin Williams öngyilkos lett :(((((

 

ez a kép után lehet h én is...


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1743
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás
Robin Williams öngyilkos lett :(((((

You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1744
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

erotic-boobs-butt-gif-1447464.jpeg


__________________

#1745
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

kW6Ov.jpg


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1746
deathcode

deathcode

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.220 hozzászólás

Angliába szakadt ős-triálos már épp lemondott volna a bringázásról, mikor valami közeli triálos rendezvényen összefutott "néhány" világbajnokkal és a fék nélküli Flipp-pel, majd később velük bringázott városszerte. Ilyeneket ír:

"Vicces volt látni, ahogy Vincent elökörködött egy egyszerű ugrást, és egy N betű alakú akadályon beesett az N felső V alakjába, és úgy bukdácsolt ki belőle... Az első dolga az volt, hogy sietett oda Abelhez, és mesélte neki, meg mutogatta milyet zakózott. Nem tudom hány VB címet nyertek össze, de emberileg ugyan olyanok mint mi. :D "

 

Faszom...! Nekem meg úgy fáj a derekam néha, hogy el kell menjek reumatológushoz, hogy megtudjam fogok-e még triálozni. Masszőr haver szerint 60 évesek az izmaim :x


You're doing what any sane man in your appalling circumstances would do. You're going mad.


#1747
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

jaja már minden fent van csak az nem

mindenhol 7e a mono..

nem véletlen nem olvasom kb 6éve a forum többi topicját .)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1748
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

uffer zsír. chrisking mégnagyobb zsír. eladtad a truvát? kár volt :D ha nem, akkor meg mondd meg Csaszinak, hogy kell neked egy truva gxp középrész. 3ezer. vagy spyral. vagy ebayezz atlas-t :D belsőnélküliből nekem stan's van. mivel nincs hibátlanul működő műhelypumpa itthon, ezért nem tudtam fölrakni újra a hátsó gumim, szóval ott most belsőn vagyok. de amúgy kb tök mindegy szerintem melyiket választod, nézz körül a fórum idevágó topikjában, ott lakik sok okos.



#1749
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

kcs. gyárilag benne volt a szűkítő, ami olyan durván illeszkedik bele, hogy alig jött ki, majd a nyakcsőre rá, de olaj-zsir keverék azért segített.)

 

Ugró előtt, egy fa csípővel, a következő vállal..pár borda és hasonlók..

Most megy a para, hogy a Káposzta fiú hány pontot szedett stb..

 

Akkor lesz kész ha a mono-hajtás témát megálmodom végre..

 

Ja és belső nélküli cuccból mi jó? Lehetőleg lehessen kapni itthon is..

 

Ja és érdemes az icetech tárcsákat venni pluszpénzért,vagy tökmindegy? 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1750
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

és hogy baszódott el? mikor Eszta jelentette, hogy már van kép a gyerekről, hogy épp elhagyja a traumát, csak néztünk nagyot. és a kormánycsapágyat hogyan oldottad meg? és mikor lesz kész?



#1751
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

ma le sem mentünk megnézni..

Ufferra kíváncsi lettem volna, de inkább grilleztünk egyet..hadirokkant lett..

 

én is csak lestem,amikor mondta h sehol senki kb..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1752
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

ahhoz képest, hogy kupafutam volt, nem indultak sokan.. 



#1753
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
WC ról miért nincs ismétlés?

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1754
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Most komolyan összesen 23 induló volt a kövestetői DH-n???

Mert a kirakott eredménylista alapján ennyit számoltam össze... Kicsit furcsállom a dolgot...


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1755
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

jóvanjóvan, csak legyen már egyben! 



#1756
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Persze, hogy alacsonyabb, mikor masfel centivel kisebb tag van benne. A 135os pacskerrel, meg a lancvonallal most mit fogsz kezdeni? :D

láttad milyen távtartó van benne? naugye :) ugyan ott vagyok mint a 216-ossal.

 

vettem hozzá 135ös papucsot is,nem akartam,de a rendelést nem lehetett visszamondani


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1757
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Persze, hogy alacsonyabb, mikor masfel centivel kisebb tag van benne. A 135os pacskerrel, meg a lancvonallal most mit fogsz kezdeni? :D
  • mozsafsik kedveli ezt

#1758
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

http://live.redbull....-8-windham-dhi/   h a krva 3g hem megy és jöhettem az alagút tetőről haza nézni...

 

ahogy látom, kezd eltűnni a partvisnyél kormány..

 

csak beadtam a derekam és lett 150es hope agy, meg http://www.dtswiss.c...s-MTB/EX-500-26 egy pár szép dt felni :)

tubelessé alakító kitet mit érdemes venni? 


albertfish módosította - 2014. augusztus 09. - 21:21

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1759
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

http://www.offsetbus...s/how-they-work

 

sose ogndoltam hogy a bullitnak alacsonabb lesz a közepe mint az SX-nek volt .)


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1760
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Uhh.. boner alert!