Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#1481
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

dehogy elég :D

még sok is :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1482
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

dehogy elég :D 



#1483
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Azert a stumpy meh a bullitn nagyon nem egy kategoria.

igen csak 14cm mozog bőven elég itthonra

 

na mindegy :)

 

mindenki szabin van csak én vagyok hetero...kutyával dolgozós .)

 

 ilyenek költöztek fölénk...


albertfish módosította - 2014. szeptember 25. - 13:11

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1484
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
Azert a stumpy meh a bullitn nagyon nem egy kategoria.

#1485
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Mondjuk az után, hogy a matolcsy közgazdasági tankönyvet ír, illetve smiddt pal-t jelölik a nemzet sportolója címre, semmin nem lepődök meg.

 

De mindenesetre vettem avid tárcsaféket a badboyra, meg egy NF esőgatyát, ami ugy csattog, mint valami nájlonzacskóba lennék, hozzá egy RF Atlas kabát,szóval részemről jöhet a szaridő

 

Tegnap, lekopogom összeált a bullit teljesen, erre reggel ir egy srác hogy ha még vázat kersek van most egy stumpy fsr karbonja és nagyon ocsó..meg arany hope m4...most ne sírjak..

 

:D

 

Reggel majd szétfagyam a hegyen, ez így nem nagyon jó..


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1486
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Magoonak jobbulást!

http://www.2k2bt.com...gif-collection/

 

Fakken, ma már 6-kor bent voltam. Nem tudtam már aludni...

 

Végül is, logikus döntés ősszel kirakni valakit bringára dolgozni. Ennél már csak a tél közepe lenne jobb időpont. A tavasz meg szóba sem jöhet.


Shoshi módosította - 2014. szeptember 25. - 06:26

  • Magoo kedveli ezt

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1487
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

http://www.pecsiujsa...-pava?desktop=1

 

Kíváncsi vagyok mikor lesz DH szakosztály az erdei kerékpárosokat megrendszabályozni.. 


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1488
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Sietnek a melósok ebédelni:


  • mof kedveli ezt
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1489
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

végre megjött a váltóm meg a rugóm, meg a szigatúr vánderham kormányom is..el sem hiszem..amugy kruva nehéz méternél keskenyebb kormányt találni valahol lehetőleg feketében..

 

Sóóóóóóscsaj jó .)

 

és f7kor mecseken még deres volt a talaj reggel........csak lestem


Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1490
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Jah, túlerőltettem..aszondják elég gyakori, bárkinél lehet ilyen, aki sportol vmit.
megyeibe vagyok, és rohadtul remélem, h 7végén már otthon lehetek. Ráadásul koplalok, mert ez az ágytál dolog rohadtul nem szimpatikus, de ha leszednek a vákumról, rendelek egy Dusán pizzat :-)
  • Shoshi kedveli ezt
__________________

#1491
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

B*szki. 6 fok volt reggel errefelé. Fucksike.

 

B*szki. Maggo! Ez hogy jött? Túl sokat tekertél, vagy mi? Nem bírod a tettyei levegőt? Jobbuljál gyorsan. Hol fexel?

 

B*szki. Olyan bringázhatnékom van, hogy azt nem tudom elmondani. Úgyhogy jobb, ha nem most szerveztek itt előttem alpesi túrákat. Remélem holnap eljutok egy kicsit, de akkor meg más programot kell lemondanom. Az esti futás meg jó, meg szép, meg jólesik, de attól még nem áll fel...

 

B*szki. Ma szülőire megyek :) .


Shoshi módosította - 2014. szeptember 24. - 10:29

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#1492
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Végül is ki tudnám, bár van egy nővérke, akire rábíznám, csak az a baj, h kerülni kell mindent, amitől sűrűbb lesz a légzésem.
  • Shoshi kedveli ezt
__________________

#1493
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

és amúgy ki tudod verni, vagy nagyon figyelnek? esetleg segítenek is?


  • albertfish kedveli ezt

#1494
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Nem tüdőgyuszi, hanem tüdőrepedés sajna. Úgyhogy jól meg van vákumozva a tüdőm. De legalább a toronyra néz a szobám ablaka :-) pár hét kényszerpihi, ez van.
__________________

#1495
Napkin 001

Napkin 001

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.121 hozzászólás

basszameg  hideg van itt az első otthonomban!:o 15fok!

Magoonak tudőgyuszija van? Jobbulást neki, Lent a hölgy is ezt kívánja!:)

102623475.jpg



#1496
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Benne vagyok egy nagy túrában..van felszerelés. ..meg hajcsár funkció is! :)
  • Shoshi kedveli ezt

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#1497
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Fú, hát már én se tudom Bled-be hogyan mentünk, de az tény, hogy volt kavarás. Asszem először szakadt az eső miközben én pakoltam a kocsira a bringákat, és még vissza kellett mennem átöltözni teljesen. Ti Mettyúval nem valahogy teljesen külön jöttetek, és Nagykanizsán álltunk össze asszem. Vagy nem? nemtom.

A budapesti banda volt gáz a kései indulásukkal és éjfél utáni érkezésükkel...

 


Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1498
bucibeka

bucibeka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.299 hozzászólás

Abszolúte támogatom! Rajta vagyok most ezen az enduro vonalon! Csináljunk High Five-ot, Leogang és környéke jelleggel! Ott van felvonó, tekerés, ratata, meg minden, amitől benedvesedik a szemünk, szerintem!


  • mozsafsik kedveli ezt

...mert kerülöm az alkoholt... amíg tudom!

"A Rock n' Roll az nem egy tánc!"

"Our bikes bring us to places school never could!


#1499
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

nem egyszerű ám ezt összeszervezni:) mármint a kiutazás még csak-csak, de pl mikor mi Bledben voltunk, akkor is eléggé nehézkesen indultunk meg. túl sok volt az alkalmazkodó ember és nem volt velünk egy Gabesz, vagy Shoshi, akik: 1. lebasz, hogy mérnemindulunkmár; 2. a vádlifeszüléséből értesülsz, hogy kurváramennemár :D és így kb 10-11-ig vakaróztunk a reggeli/kaka/fogmos/még egy kis kaka vonalon. (asszem. nem emlékszek teljesen. Tomi?) szóval MENJÜNK! de ha sportértéket akarunk, akkor jöjjön valaki hajcsárnak is :D (vagy addig jól megmotiválom magam. mert most k.vára nem vagyok az.)(pedig ittam kávét)(sokat)namindegy. 


  • Shoshi, mozsafsik és filmes kedveli ezt

#1500
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

http://www.pinkbike....inder-2014.html

 

Románia se rossz és közel van. Ha valaki érez hasonló késztetést, jövőre szívesen mennék egy pár napos hegyi,alpesi túrára. Akár Osztrákia.


  • Shoshi kedveli ezt