Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#60401
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nah remek hoy jó volt

most értem haza eddig voltam városba ugrabugrálni,hegy is jó volt,nem is vészes a retek...
szereztem elõre fékbetétet,csak ugye uj betét,szal elöl kb fél cm mozgása van a karnak hátul meg normál...
de majd bekopik elöl...

kicsit lehetne még hátul a kompresziót vagy mit betekerni..
ill a progreszivitást mert volt egy-két rész mikor hirtelen koppant hátul

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60402
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Na, hát ez rohadtmód nagyon fasza volt!
Kösz mégegyszer a Kokkának, meg a Polgárpincének a borokat, a sajtokat, meg a mangalicazsírt. :D

Ránkfért már egy kis kimoccanás innen asszem.

Mostmeg alszok, mert akárhogyis, de azért 7 órát végigborozgattunk. :D

Aktuális civil


#60403
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
bah ezer jó a gép....
pedig ez az elsõ setup de nagyo njól eltaláltuk

meg gecijóidõ van,fölfelé csak poloba tekertem,lefelé meg a Gótika cucctol ugyis fekete lettem,igy a sár sem anyira volt vészes...

Jó utat meg jó pincéket!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60404
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Rendben, 1 körül én is ott leszek...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60405
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Szép az idõ a kultúrált bebaszáshoz :D

Mi szerintem 13:05re leszünk az állomáson.
Elõtte az Árkádban megtömjük a bendõt. Valamennyire.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60406
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Reggelt!

Fasza. 8 óta megint csak úgy forgolódok. Persze fáradtnak fáradt vagyok...

Na, van 1000 dolog in dö sziti, aztán start! ;)

Zappantyú: siessek városban (kb egy jó óra múlva indulok és még egy jó óra mire vigzek) és menjek utána föl?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60407
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Na, itthon. Nem volt vészes. A házibuliba mondjuk kétszer jöttek ki a rendõrök, de igaziból nem tudom, hogy miért. Aztán kicsit kellett menni városba, de semmi extra. Most gyors intenzív pihenés, aztán "jobb esetben" :) holnap borozás...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60408
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
hehe ezek a jó dologok
ezek viszik elõre az életed

nagyon köszi a tag beállíttást!!

Holnap mint mondottam nem tok jönni,Zsuzsánna nap miatt...


délelõtt ha nincs redva,meg fölébredek akor egyet gurulok valamerre...
meg ha föl tudok ébredni..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60409
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
végre tudok rádiót hallgatni, kb 1 éve átrendeztem a szobámat úgy, hogy
a hifi túl közel került a dvd-hez + a tv-het és azóta nagyon magas sipolás kísérte a rádiót, bár 1 kicsit enyhült ha kihúztam a dvd + a tv-t. mondjuk mást nem zavart, de engem cseszettül, úgyhogy inkább nem is hallgattam azóta. aztán ma az elekró tanárom adott 1 zajcsökkentõt, amit beforrasztottam az elosztóba, igaz hármas elosztóból kettes lett, mert kellet a hely (ja + 1et elõször széttörtem, mer nem akart szétpattanni) de most jó :) nincs sipolás! szóval nem is a 2 táp zavarta, hanem a hálózatból szedte a zajt. :chin: lehet, hogy elég lett volna 1 másik konektorba dugni...de mind1 mer az + nagyon messze lett volna és most már nem bassza a csõrömet.
persze rádiót ez után se nagyon fogok hallgatni

na csö
:chomik:

#60410
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Bazzeg Márió, olvass már vissza 1 picit!

2re legyél Villányban a vasúti pályaudvaron. Ha akarsz jöhetsz bringával. Majd elcseréljük mondjuk egy hordó kékfrankosra...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60411
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
na hová mikor hányra?

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60412
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
persze az alkohol meg a tûzijáték az megy, bezzeg ha kultúráról van szó...

:D
engemse vonzanak valahogy a múzeumok. kivétel, ha olyan témakör, ami netán érdekel. (sport/technika)

jó bulájt!
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60413
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Én akárhányszor elmegyek a sor elõtt, mindig fura érzésem van, hogy mér van az, hogy engem ez tök nemérdekel?
Engem gimiben annyit hurcibáltak múzeumból múzeumbe. Ott se melegített. Most valaki festett valamit. Naés? Ráadásul egy bûnranda nõt...

Aktuális civil


#60414
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
NA, megvolt a kiállítás. Persze a diákomat itthon hagytam... És nem hitte el, de mondta, hogy mutassak neki bérletet, vagy olvasó jegyet, vagy akármit. Erre egy tavalyi negyedéves bérletre mindjárt rámondta, hogy ok, akkor diák vagyok. De csak a bérlet volt nálam, a diák nem. Vazz, mennyi logika van ebbe?!

Mellesleg nekem nem nyújtott olyan nagy élményt. Örülök, hogy elmentem, meg gazdagabb lettem vele, de valahogy nem tudom benne fölfedezni azt a pluszt, amit keresek azokban a dolgokban, aamiket szeretek. Na mindegy.

Most pedig házibuli. Csak módjával, ahogy Zapkapitány parancsolta. És akkor holnap a 13:valahányas vonattal megyünk. Lehet, hogy jön még ember. Speciel egy lány. Puccer féle Domi. De nem 100. Csak mondom.

Na csátok!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60415
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

Magoo:
Miért nem mentél ki a kerbe a fák közé? Ha a macskáknak jó...


hát +fordult a fejembe, hogy úgy nyomatom mint a kulcsosházba miután eldugítottam wcT: vödörbe szemeteszsák, ráülés azt pakolás. csak ott legalább volt papír :D

#60416
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
jajjj :D
örültek vagytok, mindig feldobjátok a napom :)


de ez az idõjárás ez ehh..

esõ-jégesõ-esõ-bazinagyszél-esõ-tavaszi napsütés-bazinagyszél

?!?!?!?!
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60417
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

Zapat: hát ebbõl kb semmit sem értettem... A fék gyengélkedése azt jelenti, hogy buktam mára?!


Jogos. Így visszaolvasva én se sokat. Lényeg, hogy bátyámékhoz megyünk elvileg olyan 6 - 7,fél8 ig, utána jó, de az neked nem. Aztán a holnap délelõtt is jó.

Márió: ha gondolod, ugorj át este, azt megnézzük.

Aktuális civil


#60418
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Na, kimásztam a sárból a kocsival. Utána összegerebjéztem az udvaron a sarat. Faszán néz ki...

Magoo:
Miért nem mentél ki a kerbe a fák közé? Ha a macskáknak jó...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#60419
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Magoo: lol.

Zapat: hát ebbõl kb semmit sem értettem... A fék gyengélkedése azt jelenti, hogy buktam mára?!

Gabesz: kérdésessé vált a holnap délelötti tekerés. A kedves anyum frankón keresztbe szervezett. Fasza.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60420
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts
ezt a dzsuva idõt cseszki, suliba csukott ablakon is befújt a szél.

volt ma 1 szar élményem: ma 3ra mentem fodrászhoz, gondoltam fél3kor hazaérek, szarok 1et, fel a bringára és ottvagyok. csak otthon hagytam a lakáskulcsom úgyhogy gyalog mentem, mert nem jutottam ba, ami még nem lett volna baj, csak hát annyira kellet szarnom, hogy így is futottam az utolsó 100m-en és az ajtónknál esett le, hogy nincs kulcs...ehhh...kénytelen voltam visszatartani. már-már jójó effektus volt.még soha nem izzadtam fodrásznál...