Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#60201
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Az a baj, hogy felrakom és nem látja, nem csinál semmit se.. SonyEricsson, ha ez számít bármit is..

Kép contest elsõkörben a MÁV járataira vonatkozik, én se örülök, hogy részese vagyok, de addig is vadászok (azt nem mondom, hogy ölni megyek, mer' mégse vagyok Chuck Norris.. :D ) de ki lehet terjeszteni a BKV, PT Rt. buszaira is :D

Nah, valahogy megtalálom, majd Google segít.

Kössz

#60202
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Képcontest jó. De nem járok Pest felé.

Jar filet már ne tömöritsd, az java alkalmazás file-ja, azt rakd fel a telcsidre, az majd intézi amit kell. Merthogy a jar ugyan tömörített file, de pont az egyszerû kezelhetõség és adatátvitel miatt. A telcsiben meg van beépített tömörítõ, amelyik ezt kezeli.
úgyhogy tudsz jar filekre keresni, abból lesz csomó játék, én így találtam ezeket.

Aktuális civil


#60203
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
na, voltam tekerni 1et, de fönn nem voltam mer csak 1 órám volt, de azért találtam pár jó lépcsõt.

#60204
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Köcsög hasgörcs... Reggel nagyon brutál volt, aztán kicsit enyhült, most meg le kellett mondanom a tekerést, de jól tettem, mert totál rám jött. Vazz, mozdulatlanul egyhelyben ülni is fáj... :(

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60205
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ne is mondd.. mentünk 7végén Siófokra, mikor már végig álltam/nyomorogtam a sort, akkor feljutottam a buszra, nem kevés közelharc végén, és közölte, hogy az elõbb mondta, hogy megy egy másik busz is Siófokra.. persze, biztos mondta, de azt vhogy senki nem hallotta, mert az ülésében elmormogta, közben meg a hangosbemondó is lökte a szöveget.. hihetetlen.. viszont ekkora tömegben nem kérte a diákot, így legalább megrövidítettem a Volánbuszt is a köcsög viselkedésük miatt.. hehehe

#60206
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
:) Olyan homloka van mint a robotzsarunak!

Give me some iced-tea from long Island!


#60207
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Wuff, neeee! Õ a tuti befutó nyertes, überelni nem lehet a srácot. Ha bedobod oda a meghírdetett verseny.
Egyébként homárom ajánlom olvasásra a volán buszos-behányós sztorit. Az a legnagyobb!

Give me some iced-tea from long Island!


#60208
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Fugger, el is felejtettem mondani, hogy a Perpetum Mobile gyereket láttam a Westendben, nem is tudtam, hogy pesti.. no, mindegy.

Mindenkinek aki utazik Bp-Pécs viszonylaton, contest van! Lehet fényképezni érdekes figurákat, a legjobb meg nyer vmit, majd kitaláljuk, eddig két versenyzõ van csak, mindjárt linkelem..

No:Pincérnéni, õ a segge miatt került be, de nem csak a nadrágja volt sötét..

2006os frizuradivat

#60209
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
így volt bszjb, arra volt idomítva az idiótája, hogy idézem: "Ezt sajnos nem tudom."
Jó a homáros sztori, de az enyém azért más történet. Én voltam a hülye, hogy kidobtam a menettértit, csakhát ugye az volt összefirkálva, én meg rápillantva azt hittem az a már használt.... MÁÁÁÁVVV!:rocketman

Give me some iced-tea from long Island!


#60210
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ááá, nem engem, hanem a Fuggert. Mer' otthon kidobta simán a menettérti jegyét, és a vonaton meg volt nagy csodálkozás. Aztán próbáltunk a kallerbõl vmi használható infót kihúzni, hogy miként és hol tudjuk bizonyítani, hogy volt jegy eredetileg, de szegény semmit nem tudott, és azt is tudta, hogy a kollégája se tud ilyenrõl semmit, de persze meg lehet próbálni, de tök felesleges.. szal ilyen képzett egyének kezelik a jegyeket ám!

#60211
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Megbüntettek Wuff? Nem is mondtad. Mid hiányzott?
Más. Kérdés:
Ki akar szombat délelõtt Bonnie kutyával, Fuggerrel, Wuffal szalonnát sütni a hegyoldalban? Persze, ha az idõ is jóságos lesz. A résztvevõk vendégeim egy kenés Erõs Pityura. Persze csakis az ánuszukra!


#60212
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
az dzsuva. Nem 'sz'. Ma nagyon otthon vagyok nyelvtanban..

Fugger: Egyelõre fingom sincs, hogy miként legyenek a jegyek, este már többet tudok. Találtam a Homáron: http://index.hu/homa...1&c=1&tb=1&pb=1

Szted ez ugyanaz a büdös paraszt köcsög kaller, aki múltkor megbüntetett? Nagy a hasonlóság... :)

#60213
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Ha neked megvan, a többiekét szard le.. de mondjuk parancsikon létrehozása vagy ilyesmi, vagy az más?


hát ott nincs adsl a tallózásban, úgyhogy mittomén, nem értek hozzá na. majd Tomyt szépen +kérem és hugom kifizeti neki :D

lehet m1ek most vmi Mecseket, de nemtom menjek e.

pedált tegnap megcsináltam most már nem nyekereg. azon a Kantaváros tekerésen telement dszuvával.

#60214
A.Fugger

A.Fugger

    vendég

  • fórumtag
  • 205 hozzászólás
Wuff, mi legyen az IC jegyekkel, reagálj már te old shoterhand!

Give me some iced-tea from long Island!


#60215
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ha neked megvan, a többiekét szard le.. de mondjuk parancsikon létrehozása vagy ilyesmi, vagy az más?

#60216
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
ADSL ikont hogy kell csinálni? mer ma reggelre eltûntek az ADSL ikonok az összes felhasználótól. végül is nálam megtaláltam a lomtárba és visszapakoltam az asztalra, pedig én nem töröltam ikont már egy hete, nemtom hogy mászott el. de a többieknél nem találom.

#60217
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Há' mingyá kiderül.. kösz

Kitömörítõdött, de annyi filet rakott ki hirtelen, hogy asse tom melyiket kell bemásolni a telefonba :( no, mindegy.

#60218
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Tomi pls help, vagy vki.. .jar kiterjesztésû fájlokat miképp t'om kicsomagolni? Találtam játékokat a telefonra, oszt kellene hozzá ez a pici info..


szerintem WinAce
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60219
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Tomi pls help, vagy vki.. .jar kiterjesztésû fájlokat miképp t'om kicsomagolni? Találtam játékokat a telefonra, oszt kellene hozzá ez a pici info..

#60220
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Azt a csávó láttam már a bringázni. Vagyis a városban gurulni. Vicces kombó. Az a cromo váz már hajlott be Black-tõl meg egy orros érkezéstõl is...


Tomi, ha a nagy fekete szaromat hívod csak így egyszerûen Blacknek, akkor nagyon valószínû, hogy ez megtörtént és nem csak városi mendemonda! Muhahahaaaaa!