Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60704 replies to this topic

#60001
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Wuff, kaptál most tõlem emailt, mondjuk ebéd után? Nagyon gyanús, hogy nem érkezik meg kintre! Nektek különben többet is küldtem!


#60002
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Oksa Márió! Vazze, ezek smárolnak? Jézusom! Tudod, ahogyan Peter O' Steele mondta a Type O-ból: Ilyenkor a legjobb, ha bekened magad tejszínhabbal és közéjük fexel!
Valami hozzávetõleges árat azért írjál! És a Kedvesemnek lesz, nem az én szõrös seggemnek! Ezt jól kalkuláld bele:D!

Igen! A Twisted Transistor nagyon naaaaagy!

Kokka:
LOL bazdmeg:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60003
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Kár. Reggelente ráérek. Elkísérném az oviba... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60004
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
Egy nõ súlyos balesetet szenved, és azonnal kómába esik.
Hiába próbálkoznak az orvosok, nincs mit tenni. Egy nap az egyik
novér éppen egy vizes kendovel mosdatja az érzékeny zónákat, amikor
arra lesz figyelmes, hogy a monitoron mintha változás lenne, amint
megérinti.
Azonnal be is hívják a férjet és elújságolják neki, mi történt:
-Lehet, hogy furcsán hangzik, de talán egy kis orális szex
segíthetne a feleségének felébredni a kómából. A férj kételkedik
ugyan, de végül, amikor biztosítják, hogy senki sem láthatja oket,
belemegy.
Elfüggönyözik a szobát, de néhány perc múlva a monitoron teljesen
kiegyenesedik a vonal. Nincs pulzus, a szívverés is leál. A novérek
rohannak be. A férj éppen akkor húzza fel a nadrágját.....
-Asszem, megfulladhatott...



kicsi.... balszélsõröl csúnyán lecsúsztál... ;)

dee csúnya mikor az irigység beszél az emberböl :D

korn - twisted transistor ez is geccijó

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60005
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Bal szélsõ stipi-stop! :D

Zene számomra ismeretlen. És téged ismerve egy darabig nem fogsz pakolgatni... :D

Most egész kedvem lenne spinningelni. PErsze csak ha épp itt lenne és már rajta is ülnék ebben a pillanatban és jó zene szólna, blablabla, de ha már meg kell érte mozdulni, vááá...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60006
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nem kívánok boldogot,mert gondolom tököd tele van vele...

Big S:Itt vanak a luvnyák,csak hogy nem a levegõbe pofázok:
http://img205.images...225768878rj.jpg
jah áll a kanapé projekt...
kék,plüss ki lehet nyitni ággyá,akor 180*200as kényelmes.aljában van egész tetemes ágynemû tartó.
képet majd tolok ha lepakoltam róla

Cancion Del Mariacchi - most épp ezt hallgataom és nagyon bejön!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#60007
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Haha. :D

Kikerics meg azért, mert az egész világon csak egyetlen helyen található, mégpedig a Villányi hegyen. És ha jó az idõ, remek kiránduló hely. Meg persze gyönyörû a tetejérõl a sok szõlõ, ami látszik...

Nagy tál sültkrumpli+fasírt kolyók, õszibarack lötty, és a szokásos banános csokipudling. :D

Ja és még karácsonykor, mikor csinálktam a 12 rúd mákos beiglit, 4-et lefagyasztottunk ínségesebb idõkre. Na ez most jött el. És megsütöttük. De nem az igazi. Piccs, majdnem, hogy kárba veszett 4 rúd beigli. Borzalom. :(

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60008
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Csak a szokásos postás másodállásban jobbítom a világot...

#60009
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Kokk, nem kell neked plasztikus! Azt mondanám, hogy a füled egy unikum, amin senki nem tud túltenni! Csak hát itt vagyok ugye én!
Kikerics, az minek?
Wuff, remélem a munkában is ilyen sikeresen bizniszelsz, mint itt a fórumon!


#60010
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
De csípkelõdõs kedvben van valaki! Majd a csajod visszakapja. :D Plasztikai sebész nem pálya. Még elsablonosítana... És akkor hasonlítanék rátok... :)

Az van, hogy már most mennék 8magyar kikericset nézni, de ahhoz tavasz kell, meg jóidõ. És az nem van. Úgyhogy máshova kell menni. De ráfekszem a dologra és kiötlök valamit a hétvégére... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60011
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts



Voltam fodrásznál. De nem lettem szebb.


Szerintem kezd a plasztikai sebésznél...



Wuff: nem van sok, úgyhogy küldök számlaszámot... És mégeccer thx! A szokásos sört regisztráltam a neved mellé...


Wuff! Mit intéztél, hogy mindenki hálálkodik neked? Gyanús ez... :D

Aktuális civil


#60012
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hát nem voltatok valami termékenyek, ti lusta dögök. :D

Az van, hogy még jó, hogy nem görcsöltem rá erre a zh-ra, mert az van, hogy este még akartam tanulni, de rájöttem, hogy hupsz, nagyfateréknál maradt, majd ennyiben maradt a dolog és ma az esélytelenek nyugalmával kaptam a hírt, hogy jövõ héten írunk. ;) Így kell ezt csinálni!!!

Voltam fodrásznál. De nem lettem szebb.

Wuff: nem van sok, úgyhogy küldök számlaszámot... És mégeccer thx! A szokásos sört regisztráltam a neved mellé... Ami mindjárt bukott is, mert még így sem hoztad föl magad egálra a CD-k miatt... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#60013
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts

Ja és a Soós maffia birtokolja fél Mohácsot!

Bizonyítékok, és egyéb érdekes jelenetek itt!


egyszer a siklósi rettenets csinált hasonlót, csak õ a kb 1m mély beton vítelvezetõ árkon akart átmenni padlógázzal ami sikerült is a buszfél alja lógot a jobb oldali csomagtartó ajtó behorbadt és kinyílt én meg jól megfejeltem az ablakot...de tovább mentünk!!

3/4 3ra m1ek elektro tanárhoz. asszem elm1ek bringával azt utána fölm1ek olyan 4 körül h1re, szerintem sincs sár.

#60014
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,011 posts
Ez jó ünnep! Sõt! Hétköznap:D! Vagy Steak and BJ year!

Fogam nekem meg mindig õsszel törik le, amikor sültgesztenyét zabálok! Idén már nem is fogok nagyon enni. Nem szeretek emiatt fogorvoshoz járni!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#60015
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,203 posts
Ha már ünnepekrõl van szó, itt egy szép fajta márciusra:

http://steakandblowj...g-spotting.net/


#60016
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
anyámnak van szülihónapja nem nekem ;)

nekem csak "kettõ" van.

04.15
05.07
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60017
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts

névnapot úgy kell csinálni mint a nyám a születésnapot --> szülihónap



Vagyis akkor ünneplitek a születésnapodat, amikot épp ébren vagy az adott hónapban? :D

'Kisfiam, boldog 18-at, vagy mit is beszélek, 19-et, mer' tavaly nem sikerült felkelned..'

#60018
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Azért van így vazze, mert a nap esik 2 alvás közé, tehát természetesen így alakult ki! Persze olyan eszementek esetében, mint LL borul a rendszer, tehát náluk érdemes egy alternatív inercia-rendszer kialakítása!


Naaaaa
ezt kikérem magamnak !

amúgy jóreggelt.
meg Boldog Ákom-bákomot ;)
névnapot úgy kell csinálni mint a anyám a születésnapot --> szülihónap
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#60019
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Bszjb, most nézem, hogy a 3 soros abc sormintám úgy hat mintha keréknyom lenne- olyan betûtésztás- vagy csak ride-hiányom van és képzelõdök...
Meg ha kicsit rábambulok olyan mintha mozogna két ellenkezõ irányba??!


Valami gyilkos PSCHIHO IZÉ-t alkottál FRANKENSTEIN!!!Feltöltött kép

#60020
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Megjegyzem 'Baba néni' mindegyik suliban volt, nálunk történetesen, a IIes gyakorlóban a földrajzot tanító banya viselte ezt a stigmát..

Hallucinálsz, mer' elvette az eszedet a lakásvétel..