Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59821
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nem öntjük magunkat gyomorba valami sörrel este? Vagy ti már hévben vagytok, fasszopók?

Aktuális civil


#59822
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Kihalófélben vagytok, vagy mi?! :D

Jól néz ki, ahogy kilukad egy vizes lufi.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59823
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Határozottan szeparáltan. De egy pillantást simán megért... :)

Egész bringa. Majd zaklatlak, ha olyan van. Thx! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59824
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Láttam MEttyút a Korház téren. Ment, mint egy hülye. Se jobbra, se balra. Pedig egy nagyon jó csaj ment elötte/mellette és még arra sem nézett rá. Tuti baja van. Biztos az elkotekk hiánya... ;)

Meghalt a szomszédbácsi. RIP. Múlt héten még beszéltem vele. Ez az, amit soha nem fogok tudni felfogni. És nem tetszik ez a meghalósdi, annak ellenére, hogy ez az egyetlen alapszabály, ha már lehetõséget kaptál az életre...


Huhh, és Mettyúval volt a nõ vagy csak úgy szeparáltan?

A szomszédbácsik már csak ilyenek... nem is kell ezen gondolkodni...

#59825
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Miért, mi van most a Sportcsarnokban?

kokk. csak idõben jelezd, hogy mit kell vinni, mert ha egész bicajt, akkor nem ICvel megyek, ha csak vázat, az megy az ICn is.

#59826
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Láttam MEttyút a Korház téren. Ment, mint egy hülye. Se jobbra, se balra. Pedig egy nagyon jó csaj ment elötte/mellette és még arra sem nézett rá. Tuti baja van. Biztos az elkotekk hiánya... ;)

Meghalt a szomszédbácsi. RIP. Múlt héten még beszéltem vele. Ez az, amit soha nem fogok tudni felfogni. És nem tetszik ez a meghalósdi, annak ellenére, hogy ez az egyetlen alapszabály, ha már lehetõséget kaptál az életre...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59827
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Néztem met.hu-t. Hát ott semmi jót nem mondtak, vazz. De én most is mennék tekerni. ;)

Elvittünk egy terepasztalt a sportcsarnokba, a MÁV standhoz. NAgyon kis király dolog ez a vonatocska. Régen odavoltam érte, aztán most megint megtetszett. De nem lenne türelmem hozzá. Csak mókás vele picit játszani.

Wuff: az lehet, hogy majd jó is lenne... PErsze még dumálunk majd addig, mert semmi sem biztos, meg azért ez nem az a zsebre vágom méret...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59828
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na hella beteg Bütyköshattyúk!

Igen, nekem is tetszett a tegnapi ülés! És tényleg voltak jó öteletek! Hajrááá, hajrááá!

Már csak egyet alszunk:D...

FAHELY:
Ez a Brian élete párhuzam nagyon HHHHHHHH!

Szép napot mindenkinek! Holnapra 10-13 fokot mondtak, mennyetek tekerni! Vasárnapra már megint hidegfrontot!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59829
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Én jövõ héten 7végén megyek Pécsre, ha az jó..

#59830
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Valaki nem jön le majd valamikor?! :D Kéne hozni valamit.... A kisbringámat. ;) LoL!

Tetszik ez a napsütés. Csak maradjon is meg.


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59831
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Na igen, a sár azé' jobb. Meg vettem csúnya sárvédõt, legalább kipróbálom :)

#59832
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Na ez itt offtopic!!! :D

Terepasztalt kell szállítani. Ejjj...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59833
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
örülök ha sár van, és nem jeges hó;)
de le lehet jönni, max betondéhá:P
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59834
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Okés, akkor szombat 10kor fogas, vasárnap meg akármikor, ez még kiderül.

Tényleg ne essen már.. és sár van fent? Kb. 3 hete nem jártam arra :(

#59835
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
vasárnap is jó, de szombat is jó 10-kor sõt, csak ne essen az esõ, de remélem nem fog:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59836
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Holnap (szombat) Fogas, én olyan 10 körül, mert délután progim van sajna.. de megnézném má' a verdát, ha lehet.. Ha neked korai, és vasárnap is akarsz menni, akkor egész nap ráérek, ha mennek a többiek is

#59837
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Naná:)
Mikor hol?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59838
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Dig, szombat délelõtt jössz hegyre?

#59839
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Dig: apppádfasssza... :D


Az nem eladó:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59840
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Dig: apppádfasssza... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D