Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59321
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
6-ig simán elhúzhatod... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59322
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Hellósztok, nagyon örülök mindenkinek, hogy ilyen jót tekertetek!

Ma megpróbálok én is menni 1-et, megfigyeltem, hogy 18:00-kor sötétedik, talán elérek valameddig!

#59323
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Morning Putos!

Hát igen, ma már csak egy pulcsiban jöttem melóba, meg persze ciõben és gatyában...

Éjjel rendesen megtámadtak. Kovax Peti vezette az autót, és nekimentünk egy kompátjáró korlátjának, és majdnem beleesetünk a vízbe... Patyó volt még velünk, meg Viki. Szóval Peti addig vezetett, átvettük tõle. Asszem most jött ki a bohinji kaland. Meg olyan is volt, hogy valami osztálykiránduláson egy tónál voltunk, ahol az volt a közösségi program, hogy meztelenül mindenki egy performanszt nyomott a vízben. Utána volt hófalban mászás is, pedig csak gyümölcssalit ettem meg egy szenyót:D...

Márió nagyon szépen köszönöm, de úgy tûnik egyelõre elegek leszünk négyen... De ha gondolod, velünk tarthatsz, és kapsz munkát;)!

Tegnap nagyon nagy volt ez a Bányász út-Nagy Tubes kör. Lefelé toronytól zõd háromszög, meg kiscsávók pályája. Kicsit elfáradtam felsõtestileg a végére, de kûdtem is neki... Egy ugrót meg meg kell nyomnom... Nagyon idegesít, hogy azért csúszok le róla, mert nem tudok elég tempóval ráfordulni. Ááááhhh... Kokk, majd segíthecc!
Nagy Tubesen találkoztam Nedivel, Banánnal és NemAFeleségével. Kurrva durva ragadós iszap vezet Lapisról feleflé, nagyon ült benne a gumma. Nagy és Kis Tubes között még vanank hófoltok, és ezek az 5 cm mély kaviccsal együtt annyira fognak, hogy beszarsz.

Na szép napot!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59324
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
De hát a ma már készen van, nemde?

Egyébként hagyományos ágy nekem is van.. csak a nagyszoba berendezése 'hiányos' 'kissé', de amúgy rendben van a dolog.. persze nem akkora palota, mint dnl rezidenciája...

#59325
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!

Az anyját, milyen idõ van... :D Valahogy össze kéne hozni a mát...


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59326
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
valaki meg tudná mondani hogy mi kell egy laptop meg egy asztali gép hálózatba kötéséhez,mindkettõben van lan kártya.jó lenne ha a netet is meg lehetne osztani a laptoppal

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59327
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nincs mit... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59328
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi

Shoshi,segítek én szívesen!
Úgy csináltam hogy egész napom szabad legyen már kettõtöl!!
Jó is hogy viszitek,mert ugy néz ki meg is van az uj:D

Valaki nem tud 5sávos keverõt kölcsönözni,egy-max jét napra kéne!!
Nem ingyen,de nem is túl drágán!

Kokka,ezer köszi!!!

Dnl,nem jársz faktorban véletlen!?Ott van biszbasz a fékhez,ha van leküldhetnéd nekem....

AW,te meg menj kormánycsapágyértmeg akkor a fékbetétem is hozhatnád!! :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59329
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Közlemény:

Izé, majd keresek embereket... :D

Shoshi: gyere gyors picit MSN-re! Amúgy sztem ott tudok lenni... ;) De Villány még nem 100. Bár faszás lenne.

Mozsi: vazzzze!!! Nem is mondom, mert tudod! Egy kalappal és sok 1000m szintet!!! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59330
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Jeeee! csajomnál visszajött az internet! Kitágult a világ:D!

Mozsaf:
Tudod, jót ne halljak, tékker, és érezd kibaszottul jól magad, hogy irigykedjünk! Jó utat Amigo :D!

Csippantottam nálad, de csak a Ricsi volt otthon!

Terv holnapra:
Kokka: fél öt körül le tudnál jönni Vikihez negyed órát cipekedni segíteni? Ha gondolod, és két autóval megyünk, eljöhecc Villányba is utána!
Márió: Megpróbálok/lunk úgy 16:00 körül valamikor Nálad lenni!

Szombaton Nagymaminál festés...

Én is kibaszott jót tekertem, bebebeeeee!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59331
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Hello mindenki!:


Most indul a mandula!!!
Jó legyen ám mindenki itthon!!!Vigyázzatok magatokra és járjátok helyettem is a Mecseket!!!!

Majd jelentkezek!!!
Üdv !!!:rocketman
Rock&Roll!!!!

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#59332
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nekem is kell egy ilyen MSzp kamion.
Azzal simán lehet forgalommal szemben, meg behajtani tilosban is menni.

Aktuális civil


#59333
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szal ez 2 teljesnapi program. jól érzem?
öö izé péntek-szombat?

kölyök: módosítgomb irgum-burgum :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59334
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Zapat: akkor este egy sör, vagy valami?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59335
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
CM csak a fedõnév. Hajnaltól éjszakáig csapatunk a legzúzósabb hegyi pályákon. Aztán picit fölvonulunk és folytatjuk a hegyet. Kb. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59336
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ez a critical massos csavargás hogy zajlik?
mer nem csak arról szól hogy odemageyünk felvonulunk aztán jövünk haza gondolom.
szal elõreláthatólag mi program?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59337
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás

Kokkk keveri dnl lakásával az egészet...

ja, lehet.
nálam most két franciaágy van, és két szimpla. meg egy kihuzható dupla kanapé :)) a dolog szépsékhibálya h vszinu akkor még nem lesz szabad a kéró, max bringákat tudok elszállásolni.
hamarosan kiderül?
volt már szó Schladmingról? megyünk?

#59338
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
teló tesztelve, atomzsírmegakirály :) és ezen már minden tekerenytû fémbõl van, agyon lehet állítgatni és gyönyörûen mozog, iszonyú merev és végre nem kotyog elöl semmi! mondjuk vmi recseg ami eddig is recsegett, de nemtom mi az..kormánycsapágy is egyben van...szal passz. fék viszont egyelõre nem sokkal jobb mint a v fék, de majd bekopoik.

#59339
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
De nincs ágy, te húgyagyú! Tehát francia sincs! De felõlem franciázhattok Zap-pal, majd nem nézek oda, és füleimet befogva hümmögöt egy félórát. Utána iszok még egy sört.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59340
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
A golyóidat keverem...

Ha van hagyományos, akkor az... :D Bár gondolom sokba fog kerülni, de évente egyszer aludhatok Zapattal... Hehehehe...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D