Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59141
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
pfff nagy dillema

uj sherman firefly plusra érdemes-e cserélnem a z150em?!?
érvek ellenérvek...
mindenesetre egy fél kilót majdnem ver a marzora...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59142
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hát tényleg jó volt ez a mai rájd!

Csak az autóm szívatott meg majdnem nagyon-nagyon...
Ugye esett az esõ, hát ablaktörlõ be. Az elsõ az fasza, de a hátsó nagy erölködés után megállt középen. Mondom remek. Próbáltam kikapcsolni, de hát elméletileg addig nem kapcsol ki, amíg vissza nem ér alapállásba. Csak ezt én elfelejtettem. Erre érzem, hogy amperszag van. Hát fasza, szóval amire hazaértem, már kibaszott forró volt, és kicsit füstölt.
Kicsit vagyok csak ideges. Mindegy holnap úgyis randizik a kocsi egy villamos emberrel...

Na mindjárt tolok majd képeket...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59143
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás

biztos jóó

ahoz képest hogy a 666 vagy mi egy eléggé ocsonak számító cucc nekem már eléggé sokszor mentette meg a dinnyémet és csk agyrászkódásom lett,semmi komoly.

Szal jó vétel lesz.


Akkor jó, köszi a választ. Meg 24-25ért szerintem megéri hogy ne törjön be a fejem vagy haljak meg bár úgy sem megyek olyan nagyon gyorsan de bármikor eleshetek a legváratlanabb pillanatokban.
:)

#59144
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ittam egy sört. Kicsinált. Azt hiszem közel járok a végkimerüléshez, pedig rá kell pihenni az elkövetkezõ idõszakra... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59145
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
biztos jóó

ahoz képest hogy a 666 vagy mi egy eléggé ocsonak számító cucc nekem már eléggé sokszor mentette meg a dinnyémet és csk agyrászkódásom lett,semmi komoly.

Szal jó vétel lesz.

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59146
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás

BAndQuake-ék meg voltak vagy nyolcvanan... Elfoglalták az egész McDonalds-t!


hehe:) ...Te merre mentél?Neked is osztogattak ilyen critical mass-os bringás felvonulásos papírt?

Ja mi meg ma megpróbáltunk felmenni Jakabhegyre és nagynehezen megtaláltuk az utat csak a haveromnak hazakellet érnie hamar és vissza fordultunk és olyan rohadt nayg köves volt hogy majd meg halltam merevgéppel de tök jó volt...Csak kéne már egy bukó szerintem most husvétra talán meg lesz egy 661 Strike.Szerintetek milyen a Strike?
http://www.sixsixone...c2bf62f&pl=BIKE

#59147
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

fölvásárolnám a taknyod mondjuk decijét 12forintért,gyártok egy szép cimkét ill szöveget hogy mi mindenre jó és pár év mulva ezt fogják venni nem a wd40et:)


fasza, kim1ek ma éjjel félmeztelenül bringázni, jól megfázok, de nem szedek gyógyszert és lesz belõle arcüreggyulladás, felszúrják a fülem + az orrom, a cuccot meg begyûjtöm, sõt ráadásként ha még a slájm is feljönne, akkor mindent megkennék vele és megoldódna a "recseg vmi elöl" problémám :cool2:

#59148
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

tök kemény: az elõbb kifújtam a orromat és közben láttam, hogy az egyik ujjam olajos, gondoltam megtörlöm a zsepi tiszta felével de elbasztam és az írott felével töröltem meg, és láss csodát, egybõl lehozta az olajat!!! lehet árulnom kéne a taknyomat kis tégelyekben jó pénzért :chin:



fölvásárolnám a taknyod mondjuk decijét 12forintért,gyártok egy szép cimkét ill szöveget hogy mi mindenre jó és pár év mulva ezt fogják venni nem a wd40et:)


az a wheeler váz van most apróban mi az enyém lett volna a giant helyett....
nem tom meikkel jártam jobban ...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59149
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
tök kemény: az elõbb kifújtam a orromat és közben láttam, hogy az egyik ujjam olajos, gondoltam megtörlöm a zsepi tiszta felével de elbasztam és az írott felével töröltem meg, és láss csodát, egybõl lehozta az olajat!!! lehet árulnom kéne a taknyomat kis tégelyekben jó pénzért :chin:

#59150
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no nekem is aktivan telt a hétvége
bár bringán csak outon ültem,de legalább ültem.kicist viszavettem az elõfesztést ,igy most mindent kimozog.a botot is:)

Bazzz és monoblokkom nincs eladó...legalábbus uj,egy két hets van:)

juj ez az egyik legjobb hír hogy lesz dugattyú meg fékbetét!!!
expressz adjátok föl!!!!

nagyon mennék már ugy hogy nem kell minden szar miatt paráznom(nincs hátul fék,van de abszolut nem fog,kotyog a kormánycsapágy,hátsóagy majd szétesik)azt hogy pontosan váltson meg még sokára fogom elérni asszem....

most meg megnéztünk a Hostel filmet.Tarantino féle darabolos sok csavaros horror.jóóó

most meg épp valami pályázat beadás melóban segédkezem...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59151
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hát én is nagyon jót mentem. Sajnos lecsúsztam a közös tekercselésrõl, már hiûnyzik, régen mentem veletek, majd legközelebb.
Lejöttem Vikihez, õ Balcsin van. Egy leszakadt fürdõszoba-polc várt. Ma még nem szereltem eleget. Áááááá....
Holnap valami 15:00-16:00-s rájd? Bár még országút ids lehet... Meglátás...
BAndQuake-ék meg voltak vagy nyolcvanan... Elfoglalták az egész McDonalds-t!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59152
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hát a családi kaja durva volt és mivel lemaradtam a tekerésrõl, összehoztunk egy fasza grillparty-t... Bár nem egy kategória, azért nagyon állat volt (még a végén a csepergõ esõvel együtt is)... :D

El kellett volna menni moziba.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59153
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
csá

kurva jót mentünk, naggyon jól esett.

hazafele Magooszomszédjával :D még 1 döglött macskát is láttunk, lehet összebalhéztak a rókával

Tomy lemaradtál Lehel monoblokktörésérõl

#59154
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
az jol hangzik :)
Nekunk a DIGék most valmia Mátrás pályáról meséltek ami állítólag 40 perc lefelé.

Bandival kurva nagyot tekertünk, midnkét nap, 25 fok, esküszöm. bizisten.

Márió: voltunk Guminál, megvan a fejcsapágy, azt biztosan tudom, de a fékerdrõl bande nem nyilatkozott. felhivo mindjért, és ha megvan egyben elküldjük.
jo hetet mindenkinek :)

#59155
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Hu emberek, tegnap kész lett a bringám, ma pedig kipróbáltam a dh pályánkat...Eszméletlenül jó. Persze nem egy Mecsek DH, de nagyon élvezetes. Még rövid, de folyamatosan építeni fogjuk, mert rengeteg lehetõség/irány van. Nyáron le kell jönnötök mindenképp!


#59156
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Jajajaja

#59157
Napkin

Napkin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.105 hozzászólás
Na mi a repedt here Fiatalok!? Akko mos miko akko? 2õ-kó?

#59158
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
Na MOZSAFSIK hát utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Hogy mondják törökül, hogy GÁBOR?
Edzõdjetek sokat,azt ha hazajössz megmutatod a tudományod, addig is iszunk 1-2 sört helyetted is a TECÁ-nál.

Többiek : 2 SZECSKA OKK JAKOBHEGY

#59159
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Majd sietek a kajával, hátha tudok jönni...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59160
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Akkor legyen 2 Szecska, és irány felfelé!
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök