Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#50241
Posted 2007. March 28. - 14:46
Mindenkinek hajrá!
Hehh, a postán meg csekket akartam befizetni, erre kihagyták a sorszámom. Amikor odamentem egy dolgozóhoz, akkor aszonta, hogy nem sorrendben megy! Szal a sorszám az nem sorrendben megy:D!
Miket meg nem lehet tudni manapság...
Jah, múltkor vennem kellett jurót, és ez pont a 15-i hétvége után volt, amikor ugye elég faszán megerõsödtünk. A frencsájzokban még 253,5-ért adták, míg a Corner-ben 248-ért vettem. Azért az már egy pizzavacsora:D!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#50242
Posted 2007. March 28. - 14:21
akartam váltani, de 242-ért vették volna meg az eurot. Az anyjuk micsodáját... Erre mondták, hogy majd az Atilla vált! Aztán kiderült, hogy van Villányban egy Attila nevû csóka, aki bármikor, bármennyit megvesz, vagy elad. És 247-ért megvette. Durva mik vannak... Laza 2 millát kapott elõ, aztán ennyi.
Nyertél rajta euronként 50 fillért a váltó franchise-okhoz képest. Az félmillió forintnál már 1000 forint!
Aktuális civil
#50243
Posted 2007. March 28. - 14:06
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50244
Posted 2007. March 28. - 13:01
Miért nem süt a nap, geccc?!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50245
Posted 2007. March 28. - 12:58
lehet hogy kinézünk jakabhegyre
este mi hogy
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50246
Posted 2007. March 28. - 11:34
Ja és éhes is vagyok. Gumi meg nem kell. Csak amivel Atus lóg! Hihhh...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50247
Posted 2007. March 28. - 11:05
NemolyanNekem van sok cetlim, milyen kell:D?
Nagyon-nagyon remélem, hogy nem, mert akkor én is lemondhatok a pénzemrõl. Dolgozok rajta...a procrossos utalványról lemodhatok ?
#50248
Posted 2007. March 28. - 10:46
#50249
Posted 2007. March 28. - 10:43
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50250
Posted 2007. March 28. - 10:31
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#50251
Posted 2007. March 28. - 10:29
Nagyjából azért képben vagyok, illetve aki nyert annál van egy cetli is...Ez jó, hogy nem emlékszel rá, mert akkor akár én is mondhatnám :-D
#50252
Posted 2007. March 28. - 10:19
#50253
Posted 2007. March 28. - 09:47
(Ha jól rémlik:
Elnökünk,
Zapné La Revolutioner Ildi
Pintér Ákos)
#50254
Posted 2007. March 28. - 09:45
Tegnap úgy hegyikerékpároztam mint egy döglött naposcsibe és sikerült már a Tettyére érve eléhezni!
Csikós névnapozás felejtõs.
Zap-HELL energy-mondtam, hogy rádioaktív:-)))
Magoo--de az merevgép(szerintem tök egyformák manapság-nincs is olyan hogy az jó vagy jobb-max a szettõl függ)
#50255
Posted 2007. March 28. - 09:03
Egyszer Marónak volt egy narancs Mongoose-a. Na az király volt.
Megyek Villányba. Este összecsörgés...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#50256
Posted 2007. March 27. - 23:00
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#50257
Posted 2007. March 27. - 22:01
vettünk szomszéddal avid fékkart pedálba 2000ért
mongoose bringák milyenek?
pedálba van egy 150ropi körül, nekem tetszik:
http://webshop.speed...e&iProduct=1169
az alkatrész leírás az stimmel, a kép nem. szerintem a képen manitou teló van..
#50258
Posted 2007. March 27. - 20:30
Meg kellett legyen valami anomália ott a szétdobált, radioaktív hordókban, mert szét vagyok esve, mint aki szét van esve. Épp, hogy másik fejem nem nõ.
Aktuális civil
#50259
Posted 2007. March 27. - 19:58
oksa,akkor fussá vazze
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#50260
Posted 2007. March 27. - 19:44
Komolyan kérdeztem, mert nagyon tetszik! Faxa zenék...
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.

Sign In
Create Account

Back to top





