Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#49901
Posted 2007. April 13. - 08:28
13-a, vigyázzatok!
Ez a pálya, ez nem véletlenül az éjszakai túrhás útvonal?
Besh-O-Drom nagyon jó volt, rengeteg igazi egyéniség BTK-s rasztával, meg igazi kuriózum emberekkel. Még oda sem értünk, de már hallottuk Ági hangját:D!
Ma pedig The Moog koncserto lesz a Rákban...
Márió! A Sörházas szilikon partin is Te fotóztál?
BTW. mikor bizniszelünk? Sohasem érsz rá vazze...
Asszem ma nem lesz Jákobhegy. Vagy országút, vagy eccerû rekreáció. Szombaton meg duatlon Korfûn. Kééne nyomni, de majd meglátás. Sok a dolog.
Wuff:
Tényleg, hova?
Zsolo:
Megkésve is Boldog Névnapot kívánunk!
Na píxxx és zsezsegjetek...
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#49902
Posted 2007. April 13. - 02:00
Keróban melletem elmenés,velem szembe állás LOL
igen?
a faszér nem szólsz rám.
bringád láttam..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#49903
Posted 2007. April 13. - 00:01
már csak két tömtésnyire vagyok a féktõl,nem kicsit vágott le az ideg az elõbb Moszkvicsnál....
Szombeat HC,na végre!!
Bár 2kor meglépek melózni,zsolo eljöhetel velem,legalább lösz pár jó képet!Csak Dalma ne legyen féltékeny
Na jóéjt bazdmeg!
Keróban melletem elmenés,velem szembe állás LOL
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49904
Posted 2007. April 12. - 23:30
Jujj, hát ez a cikk tényleg világvége. Kétségbeesett emberek várták a szónokot, ehh, elképzeltem..
:D
bevásárló turizmus lol...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#49905
Posted 2007. April 12. - 23:22
Sötétben bringázás, meg minden. Ilyet is régen csináltam.
Jójó, van ám lámpám, de akkor is.
#49906
Posted 2007. April 12. - 22:56
Na ja. RAW pálya. Láttátok volna hétfõn
#49907
Posted 2007. April 12. - 22:51
Ez a mai, ez, ez, ez áááá ez áááá!
Ilyet még sokat futószalagon tömegesen. Naplemente fényeiben úszó dombok között lecsorduló, idegen RAW pályákat ide!
Aktuális civil
#49908
Posted 2007. April 12. - 22:46
hja, vmi megharapott és összebaszta a kezem a kurva napját. de majd visszamegyek és én is megharapom + levizelem + minden.
Teca lánya meg puccsintott, egyszer elhívom egy éccakai túrára, az lesz a vége :sex:
király u végén ittunk mág egy kicsit
na de a rájd az sirály volt menjünk még még még még még. és még. te télleg.
#49909
Posted 2007. April 12. - 21:09
meneküljetek!
insert-álok. sokat.
a boiler meg vár.
már alig van párszázezer rekord
#49910
Posted 2007. April 12. - 20:40
DROP INDEX GPSIIER.PK_AZON;
CREATE INDEX GPSIIER.PK_AZON ON GPSIIER.BLOKK_MIN_MAX
( AZON ASC );
CREATE Unique INDEX GPSIIER.PK_ID ON GPSIIER.BLOKK_MIN_MAX
( ID ASC );
ALTER TABLE BLOKK_MIN_MAX
MODIFY (
ID NOT NULL
);
meg teát vedelek, és bömböl a zene a fülembe
ja, és ma egy lila buzukis beszólt nekünk, hogy menjünk a bringaúton
nade. nincs az úton tiltó tábla, tehát opcionális, meg különben is, mi voltünk többen...
#49911
Posted 2007. April 12. - 20:14
Lejöttünk a zöldháromszögön, és mindenki elégedett. Teca is, mert ittunk, meg ettünk.
Magoot megharapta valami ami kiugrott a bozótból, engem meg Andrást lerántott valami Teca elõtt fél méterrel... Hejj, ez jó volt, de tényleg!
Most adatbázisparty!
#49912
Posted 2007. April 12. - 20:07
Milyen light??? Szombat este HC!!!Aztán szombat M.szék, szombat este light.
Hová?Émmegmunkahelyetváltottam,mostjobb.
#49913
Posted 2007. April 12. - 19:09
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49914
Posted 2007. April 12. - 18:14
Kokka:
OK, az jó lenne!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#49915
Posted 2007. April 12. - 17:28
MOSZKÍTÓ HOLNAP REGGEL FODRÁSZHOZ MEGY!!!!!
LOL! :clap:
Én meg ma dugóban voltam a belvárosban és szétbaszott volna az ideg, de volt nálam BikeMag és elolvastam egy csomót belõle. Mindenki hülyének nézett, és irigykedett!
Shoshi: holnap nem valószínû, hogy megyek, de a tankolásod nálam van, a többinek meg utána nézek jövõ héten! :bell:
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49916
Posted 2007. April 12. - 16:47
#49917
Posted 2007. April 12. - 16:25
#49918
Posted 2007. April 12. - 15:47
....de ki mondta, hogy ott találkozunk????
Az attól füg, hogy merre akarunk felmenni.... Zap? Hívtál aztán megszakadt...
gondoltam úgy is mindig ott ütközünk.
akkor hova is?? mert ha uránba talunk, akkor jóval elõbb kell indulnom.
#49919
Posted 2007. April 12. - 15:39
aztán kidõltünk a térre az árnyékba és csöcsket néztünk
MOSZKÍTÓ HOLNAP REGGEL FODRÁSZHOZ MEGY!!!!!
na futtok suliba
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49920
Posted 2007. April 12. - 15:27
nekem jó.
akkor 5-negyed6 lónyál ottleszek.
....de ki mondta, hogy ott találkozunk????
Az attól füg, hogy merre akarunk felmenni.... Zap? Hívtál aztán megszakadt...

Sign In
Create Account

Back to top





