Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#49081
Posted 2007. May 27. - 12:27
#49082
Posted 2007. May 27. - 12:08
Zappal azt beszéltük, hogy majd holnap megpróbálkozunk.
Apacs is fáradtnak tûnik, de délután lehet, hogy elmegyek vele megkeresni az elveszett itatóját...
A képeket majd hamarosan feltöltöm...
Még az is lehet, hogy a videót is összecsapom. A belassított bukásom elég vicces lett. A lábam az ége kalimpál, meg ilyenek
#49083
Posted 2007. May 27. - 11:17
éjjel olyan fejfájás tört rám. biztos mer jöttek a hülye frontok. 2x szakadt is az esõ rendesen.
Mazsola meg kész van. nem eszik és csak fekszik. remélem csak elfáradt. de most megfürdettük és attól felélénkült azért egy kicsit.
megyek tükröt ragasztani
#49084
Posted 2007. May 27. - 10:26
valaki segitsen !!!!!!!!
#49085
Posted 2007. May 27. - 03:21
És ja, útközben végig vakuztak és pont nem messze elöttem volt a közepe, így egy csomó baszott nagy villámot láttam az orrom elött...
Na jó éjt!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49086
Posted 2007. May 27. - 00:28
#49087
Posted 2007. May 26. - 22:04
ja én is böfögök. jó volt meg minden. komoly volt 5 sör után idegen géppel kanyarodni + Pántya féle csapáson lefele csapatni (inkább ággal fejbeveretni magam)
lényeg, hogy holnap menünk biringázni vmikor kora délután. gyertek má
több sört kellett volna hoznom, de azéert így is bebasztam
Kuszinak meg selyemmajma van, de semmire sem jó
#49088
Posted 2007. May 26. - 21:42
böföfög
Hirtelenjében megittam 1.5l vizet.
#49089
Posted 2007. May 26. - 21:26
Kibaszottjóvolt!
fociztunk baszki
kutyaszagom van
#49090
Posted 2007. May 26. - 20:41
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49091
Posted 2007. May 26. - 20:23
Menjünk be este városba! Legalább Zapatot is meg tudodm hívni egy sörre.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#49092
Posted 2007. May 26. - 19:17
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#49093
Posted 2007. May 26. - 16:32
#49094
Posted 2007. May 26. - 12:47
#49095
Posted 2007. May 26. - 12:46
srácok tudna valaki segíteni beállítani,mesélni,etc? esetleg egy karikázás közepette,akármi....?egy sör a jutalom
thx
bb
#49096
Posted 2007. May 26. - 11:41
De még néggyel megelõzöl...
Bah, régen akinek 5000 hozzászólása volt. El sem tudtuk képzelni mennyit fórumozhat. Jóvan, azért 6 évbe beletelt.
Aktuális civil
#49097
Posted 2007. May 26. - 11:40
#49098
Posted 2007. May 26. - 11:10
Mekkora jó már. Na, most lemegyek kipakolok a kocsiból.
Zap:
Neked is már csak 2 kell
#49099
Posted 2007. May 26. - 10:44
Csajomért 1re megyek, szóval titeket kb. negyed2kor veszlek fel, aztán fél2 után kicsivel már Tecánál leszünk.
Jó.
Aktuális civil
#49100
Posted 2007. May 26. - 10:32
Csajomért 1re megyek, szóval titeket kb. negyed2kor veszlek fel, aztán fél2 után kicsivel már Tecánál leszünk.végülis 2-kor indulós?

Sign In
Create Account

Back to top





