Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#48641
Posted 2007. June 18. - 00:01
holnapi kerékpárt megfontolnám,de állásinterjúra is kell mennem,aztán nem tudom hogy alkul még a napom
milyen ösznépi uniwpartyvolt
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48642
Posted 2007. June 17. - 22:41
A holnapi napot sajnos még tényelg nem tudom!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#48643
Posted 2007. June 17. - 22:05
Shoshi, ajánlom, hogy holnap még a reggeli szarásodból se hagyj ki! Nem hogy a tekerésbõl...
Amúgy meg annyira nem nagy szám ez a kipakolósdi. Drága és semmi extra. Tavaly lent voltam minden második este, az tuti, de most eddig összesen egyszer jutottam le és nem motívál annyira. Lehet, hogy velem van a gáz.
Na, most pihi, aztán korán Villány, de reggel még rendbve teszem a gépet, hogy amikor haza érek, rögtön lehessen menni!
Csá Spermaputtonyok!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48644
Posted 2007. June 17. - 21:52
Akkor további jó tv-zést....wow helyett
#48645
Posted 2007. June 17. - 20:28
Nálunk meg cigánygyerekek potyogtak az égbõl! Holnap meg tekerni kell. Vagy Kokkkal, vagy Kokkk nélkül, vagy futni:D!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#48646
Posted 2007. June 17. - 18:03
#48647
Posted 2007. June 17. - 17:01
#48648
Posted 2007. June 17. - 12:00
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48649
Posted 2007. June 17. - 11:32
#48650
Posted 2007. June 17. - 10:38
#48651
Posted 2007. June 16. - 22:57
Meg én is úgyérzem magam, mintha az akarnék lenni.
Szar.
#48652
Posted 2007. June 16. - 21:58
Fotódokumentáció holnap, vagy hétfõn.
ízelítõnek:http://www.flickr.co...@N00/557741498/
Aktuális civil
#48653
Posted 2007. June 16. - 21:09
Na a kis ultrafasza(tájak, stb.) 60Km összejött és még halott csecsemõket is dobáltunk le Patyóék padlásáról:-) Paty/Eszt:-Kösz a kaját/sört/zuhanyzást
#48654
Posted 2007. June 16. - 21:08
Bazz, apám egy kullancstól elkapta a Lyme kórt, aztán most 1 hónap antibiotikum kúra, meg nem mehet napfényre. Én nem akarok ilyet!
pfffff...én nem bírnám ki azt az 1 hónapot. de gondolom hosszúgatya+hosszúujjú ing+spiba mehet napra nem?
én nem vagyok beoltva semmi ellen. remélem nem kapok el semmit.
kurva kullancsok
#48655
Posted 2007. June 16. - 20:42
Uh, kullancs.
Az a gaz, hogy nem lehet megakadalyozni, meg hogy nincs igazi kimondott gyogyszer a Lyme-korra.
A kullancs altal terjesztett agyvelogyulladasra van vedooltas pl http://www.elender.h...ltinfo/fsme.htm, meg meg van egy masik gyartotol is.
Nekem megvan az osszes(FSME) belole. Bemesz a haziorvoshoz es mondod, hogy ezt szeretned, felirja kivaltod visszamesz szuri.
#48656
Posted 2007. June 16. - 19:40
#48657
Posted 2007. June 16. - 13:03
Délután meg mehetek füvet nyírni a pincénkhet. És ott múltkor én is összeszedtem egy kullancsot...
#48658
Posted 2007. June 16. - 12:00
#48659
Posted 2007. June 16. - 11:53
Elméletileg és talán gyakorlatilag is letekerünk Emesével o. uton Patyóékhoz tanyasegítségre--Zap-ék menntek kocsival
Na üdv....
#48660
Posted 2007. June 16. - 11:49
Hogy derült ki faterodnak Tomi?
Mert anyámnak is van, de neki csak évek múltán jött ki, amikor már késõ volt és eléggé gallyra vágta az izületeit....
Aktuális civil

Sign In
Create Account

Back to top





