Köszönet Atusnak és Godának a költöztetést. Már egy üres szobában fekszem, az ágyam még maradt holnapig, aztán ennyi. NEm volt túl jó érzés, hogy itt fekszem és két nap alatt eltûnt körülöttem minden...
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#48281
Posted 2007. July 08. - 21:15
Köszönet Atusnak és Godának a költöztetést. Már egy üres szobában fekszem, az ágyam még maradt holnapig, aztán ennyi. NEm volt túl jó érzés, hogy itt fekszem és két nap alatt eltûnt körülöttem minden...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48282
Posted 2007. July 08. - 20:18
Már megint meg kellett innom 2 sört. Unokanõvéremet köszöntöttük. Bászki.
#48283
Posted 2007. July 08. - 17:28
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48284
Posted 2007. July 08. - 16:23
holnap reggel meg m1ek Kõszegre, sajna bringanélkül, mert apámék máár elmentek tegnap, úgyhogy én busszal m1ek utánuk.
#48285
Posted 2007. July 08. - 15:00
Hatalmas volt a Mars!
Bár lehet, hogy az a Hold volt
Be voltunk baszva. Én valamiért nem éreztem annyira a sörök hatását, talán a rebuli miatt. Alig bírtam aludni is.
Bezzeg Magoo olyan szarul volt reggel, mint egy zombi. De nem akart sört inni
Az elõbb megy Lóriékkal találkoztunk a Tecánál...
#48286
Posted 2007. July 08. - 13:12
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48287
Posted 2007. July 08. - 12:50
"Nem mûködött a biciklis féke
Kerékpárjának fékhibája miatt már nem tudott megállni egy nagyharsányi fiatalember Villányban, a Baross Gábor utca lejtõjén csütörtökön délután és az elõtte jobbra kanyarodó autó oldalának ütközött. Az elsõdleges adatok szerint könnyebben sérült, szabálysértési eljárást kezdeményeztek ellene."
#48288
Posted 2007. July 08. - 11:54
max Tamás...
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#48289
Posted 2007. July 08. - 10:11
hehe
_én kerékpáromat Mancinak hívom...amikor megláttam,ez jutott eszembe_
#48290
Posted 2007. July 08. - 09:43
Azon abberaltak/perverzek koze tartozom, akik nevet adtak a bringajuknak. Nem tudom miert csak ugy.
A kerekpar pedig kiraly, nem vagyok profi bringas, csak szeretek rajta ulni meg lefele menni.
amugy baratnom van(szerintem egesz kiveteles feneke van
Ez meg beszaras...
Szep napot mindenkinek! Lepek meloba megint...
#48291
Posted 2007. July 08. - 02:42
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48292
Posted 2007. July 08. - 01:49
Csak aludni nem tudok tõlük.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48293
Posted 2007. July 08. - 00:03
#48294
Posted 2007. July 07. - 23:47
#48295
Posted 2007. July 07. - 23:40
Erosen faraszto nap volt, DE sutott a nap!
Megittam egy sort es megneztem az nwd5-t, hat ez nagyon jo ez a film, pedig lattam mar egy parszor...
krix-krax-karikax... komoly
langosrol jut eszembe, hogy azt is ennek mar, meg retest, meg sultkolbaszt... na nem sokara.
Erzsi is biztos hianyol mar.
#48296
Posted 2007. July 07. - 21:33
http://entimg.msn.co...b0-bd77c597c4ab
most épp Metallica. Jó. Live Earth élõben
#48297
Posted 2007. July 07. - 21:12
#48298
Posted 2007. July 07. - 21:06
Ma sok volt a pakolás, beugrott hozzám a bringás különítmény és kevesebbet fájtam, úgyhogy most valamit csinálok!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48299
Posted 2007. July 07. - 14:58
Kokkk szedd össze magad!
???
Mennyire nem feküdnék már itt, gccc...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#48300
Posted 2007. July 07. - 14:25
Most pedig isszonyatos lángos zabálás,amit én sütöttem ki és inkább hasonlít a fánkhoz na de mindegy, úgy is elfogy!
Kokkk szedd össze magad!

Sign In
Create Account

Back to top





