Janát nem csak a csaját ismerem
Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#41741
Posted 2008. August 17. - 15:49
Janát nem csak a csaját ismerem
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41742
Posted 2008. August 17. - 15:11
Ducttape! Vagy kibaszott sok pillanatragasztó+repedt a vázam basszameg :mad:
De úgyis most akartál új vázat venni
Kona Coiler
UMF Freddy 2
Vagy ha nõsz még egy kicsit, akkor ez is jó lehet
#41743
Posted 2008. August 17. - 14:41
+repedt a vázam basszameg :mad:
a PX? Mi történt?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41744
Posted 2008. August 17. - 13:37
6 körül tekerés?
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41745
Posted 2008. August 17. - 13:03
#41746
Posted 2008. August 17. - 11:58
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41747
Posted 2008. August 17. - 10:11
holnap m1ek pestre reggel 10re, biztos ott is dugó lesz, egy csomó helyen útlezárás van.
na mentem szarni.
#41748
Posted 2008. August 17. - 02:11
jookaiban már citrmos is karikáznak a pohárba ha szépen kéred
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41749
Posted 2008. August 17. - 02:10
jookaiban már citrmos is karikáznak a pohárba ha szépen kéred
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41750
Posted 2008. August 17. - 01:12
#41751
Posted 2008. August 17. - 00:38
Aktuális civil
#41752
Posted 2008. August 17. - 00:10
#41753
Posted 2008. August 16. - 23:30
bazdmeg
amúgy még nemtom milyet akarok, majd akkor kezdek el nézelõdni, ha a lóvé megvan hozzá. de az biztos, h 15-16cm-t ficcenõst, annál nagyobbat semmiképp.
innen faszán látszik a holdfogyatkozás.
voltunk ma torony-kistubes-nagytubes-lapis-remete-teca kört. jó volt, néhol elég dzsindzsás, de sár nem volt.
holnapra meg kutyás-csajos gyalolglás a terv.
#41754
Posted 2008. August 16. - 23:20
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41755
Posted 2008. August 16. - 22:21
#41756
Posted 2008. August 16. - 22:18
Jó ez holdfogyatkozás, csak pont nem látok rá jól.
#41757
Posted 2008. August 16. - 22:11
Holdfogyatkozás király! Tiszta az égbolt...mindenki ki
Holnap szalonnasütéses estém lesz, bringa csak 20-án
Milyen lesz az a hátul ficcenõs?
#41758
Posted 2008. August 16. - 21:55
#41759
Posted 2008. August 16. - 19:03
Megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni, megyek bringázni!
Ja, ma favágás végén elment a leendõ fõnököm oldschool bringán és cuccban a ház elõtt, és köszönt is. Hááát vicces volt
De mindenesetre eddig csak síelt, meg fallabdázott. Az egyik nagy országos haverja a válása után állt neki nagyxon bringázni, és most bringa teszteket nyomat a Bikemag-ba. Szóval csak kicsit kéne felülfertõzni, hogy jobb bringája legyen
#41760
Posted 2008. August 16. - 18:12
De csajom lement szerdáig a Balatonra, szóval a munka mellett valamikor egy esti keresztbecsúszást be kell iktatni, mert már kezd sok lenni a $kibaszas változó. (gy.k.: ez buzi PHP)

Sign In
Create Account

Back to top





