Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#41641
Posted 2008. August 22. - 13:52
1. Itt megnézhetitek a horvátországi képeimet.
- Ezt láttuk a teraszról,
- Plitvice ilyen, csak még medve is van.
- Ezt meg 33millió forintért kibérelhetitek egy hétre. Volt nálam egy dollár, 3 másodpercre az enyém lehetett volna...
2. Megcsípte a talpam egy szúnyog és ez kurva szar.
3. És végül egy jótanács: miután csiliport szórtatok a kajátokba, ne vakarjátok meg a szemeteket ugyanazzal az ujjatokkal.
Aktuális civil
#41642
Posted 2008. August 22. - 13:08
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41643
Posted 2008. August 22. - 13:02
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41644
Posted 2008. August 22. - 10:43
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#41645
Posted 2008. August 22. - 09:56
köszi, ma már jobb a vádlim, lehet mégis megúsztam a szakadást.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41646
Posted 2008. August 22. - 09:14
a mim?
amúgy dobtam ma egy szép tigrisbukfencet a coilerral..
izomszakadás, meg egyéb móka...
Említettél egy új PC58-as láncot...
Akkor gyógyulást a Marinnyóval együtt!
#41647
Posted 2008. August 21. - 23:09
amúgy dobtam ma egy szép tigrisbukfencet a coilerral..
izomszakadás, meg egyéb móka...
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41648
Posted 2008. August 21. - 21:37
LL: a lácod eladó-e még?
#41649
Posted 2008. August 21. - 12:14
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41650
Posted 2008. August 21. - 11:43
Inkább panoráma út, meg naplemente, meg csapatás ezerrel...
Sam Hillnek boldog névnapot:D!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#41651
Posted 2008. August 21. - 08:48
Amolyan próba volt, csak nem volt kedvem írni.
Bazz, mindjárt mennem kell Szomathelyre.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41652
Posted 2008. August 21. - 00:35
#41653
Posted 2008. August 21. - 00:00
Tomi, a gmailre kapom az egyesületes leveleket, de régen azt is megkaptam, amit én írtam, most meg nem.
Más se?
én megkaptam.....
#41654
Posted 2008. August 20. - 23:24
Más se?
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41655
Posted 2008. August 20. - 22:32
konába merevet én se vennék, már többet is próbáltam, de vhogy nem az igazi a geometriája, talán túl hosszú. viszont a coilernek baromi jó, fõleg 150ér nagyon jó vétel. persze van jobb mint a kona, de azért nem hinném, hogy nem jár jól aki azt vesz.
és holnap megint kelhetek fél5kor és mehetek pestre...gondolom ismét nagy dugó várható. de legalább viszek laptopon bringás filmeket, hogy este ne unatkozzak
Ákos lancerje meg tényleg nagyon szép állapotban van!
#41656
Posted 2008. August 20. - 22:26
#41657
Posted 2008. August 20. - 22:10

Konát meg senki ne vegyen, mert megbánja...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41658
Posted 2008. August 20. - 19:19
autós még várat magára kcisit...
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41659
Posted 2008. August 20. - 18:42
#41660
Posted 2008. August 20. - 17:16
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.

Sign In
Create Account

Back to top





