Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#41621
Posted 2008. August 23. - 21:21
#41622
Posted 2008. August 23. - 20:57
5e ért átrakom
Elkéstél!
Lustán, de átraktam mindent. És már mentem is vele 1 Pánytyáig meg visszát:-) célszerszámért. Más mint a Giant. Majd az erdûben kiderül.
Jön a vihar, meneküljetek.
#41623
Posted 2008. August 23. - 17:57
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#41624
Posted 2008. August 23. - 16:36
Viszont Pantya nem hozott spd cipõt, sõt cipõt sem, ugyhogy papucsban kellett volna tolnia ,,, végül helyben vett egy shimanot. Fényképezõt egy olyan konnektorban töltöttem ,amit gondosan áramtalanítok minden éjjel, ugyhogy no high res photo, csak telefonos kép & video.
Tul képp azt akartam mondani hogy ez volt eddigi életem legkibaszottul legmocskosjobb bicajos élménye, 6 óra non-stop fel-le, Értem miért csinálnak 6 dugattyús féket. Brutális fenyõerdõben száz nyom, WCUp is közte, a 4x pálya is jó. Volt esésem is de nem durva, viszont Pntya majnem ottmaradt a kövek közt egy elõreszaltó után.
Tudom, sokan voltatok Wcup-on, nekem viszont új volt teljesen. Ha van jelentkezõ, még a tél elõtt kéne menni egyet. Suzukival max 3-an tudunk menni szûken. Nem eladó az Iron Horse.
#41625
Posted 2008. August 23. - 12:14
mindneki azt csekkolj hogy mi mit hadovázunk össze:D
5e ért átrakom
reggel mi is ellépünk egy hétre,remélem mire megjövünk bokáig fogok járni othon a fontban...
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#41626
Posted 2008. August 22. - 23:53
na de ez a da bomb milyen amit linkeltem? jó márka ez? mert nekem megtetszett és jó áron van.
#41627
Posted 2008. August 22. - 23:18
mided van?
Coiler Matic 2007 piros/fekete(de ez utóbbi számomra oly mellékes)
Shosh--még nem unod a balcsit?:-) Hosszába kellene átúsznod.......
#41628
Posted 2008. August 22. - 23:13
Nah, hajnalban gyors cuccokautóbadobálás, és már tipli is. Jövõ hétig legyetek rosszak!
Píxxx áút!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#41629
Posted 2008. August 22. - 22:00
bezzeg a babakék, mi?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41630
Posted 2008. August 22. - 22:00
#41631
Posted 2008. August 22. - 21:51
KONÁS LETTEM BUZIK!!!!
..már csak át kellene dobálni a cuccokat. Nem tud valaki 1 alkatrészátteleportáló varázsigét:-)
Hát a hókusz pókusz meg a csiribá csiribú már elég elcsépelt,de a harry potter-bõl még talán lehetne valamit átvenni.:chin:
Egyébb javaslat nem jut eszembe hírtelen..
#41632
Posted 2008. August 22. - 21:51
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41633
Posted 2008. August 22. - 21:43
..már csak át kellene dobálni a cuccokat. Nem tud valaki 1 alkatrészátteleportáló varázsigét:-)
#41634
Posted 2008. August 22. - 20:55
de az alkohol elleni szigor is hülyeség, mert tescoból vagy máshonnan ugyanúgy megvehetem aztán mászkálhatok tajt részegen a 3. kerbe...
áhhh
#41635
Posted 2008. August 22. - 20:24
a gecik a legjobb non-stop hamburgerest is bezáratják este 10 kor. pedig ott nem is lehet sört kapni..
3. kerbe nem akartak adni este 10után sört, mert túl sok részeg volt és az önkormányzat +tiltotta a vendéglátósóknak, h 10 után alkoholt szolgáljanak fel. persze +gyõztem õket, h azt a sört én fél10kor kaptam csak nem ittam meg....úgyhogy kaptam végül, de faszság akkor is.
]
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#41636
Posted 2008. August 22. - 20:16
#41637
Posted 2008. August 22. - 19:57
ma elõször végre nagyobb dugó nélkül jöttem haza pestrõl, és egészen hazáig senki nem akart letolni vagy nekemjönni.
3. kerbe nem akartak adni este 10után sört, mert túl sok részeg volt és az önkormányzat +tiltotta a vendéglátósóknak, h 10 után alkoholt szolgáljanak fel. persze +gyõztem õket, h azt a sört én fél10kor kaptam csak nem ittam meg....úgyhogy kaptam végül, de faszság akkor is.
7végére balatont terveztünk Zsófival, de úgy néz ki holnap este elromlik az idõ úgyhogy helyette holnap m1ünk kaposvárra, este meg haza:
http://www.viragfurdo.com/
#41638
Posted 2008. August 22. - 19:50
csoda ha agresszivak lszenek a kölkök...
Mér'? Kijön a lyány a fõd alól:D!
"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.
#41639
Posted 2008. August 22. - 19:16
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#41640
Posted 2008. August 22. - 17:09
Közép-Európa kompozit radarképe
A csiliporos kézzel a seggtörlés is vicces lehet. A többirõl nem is beszélve. Én eddig cseresznyepaprikás kézzel izgattam fel a szememet... Az is igazán jó érzés...

Sign In
Create Account

Back to top





