Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 votes

  • Please log in to reply
60705 replies to this topic

#41561
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
hehehe, ez mekkora egy nagy játék :)

ez vicces volt:
http://FantasticCont...esignId=1036149

edit, így még jobb.. :D
http://FantasticCont...esignId=1036347
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#41562
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
http://fantasticcontraption.com

Hogy ez mekkora jó játék már!!! Ajánlom a fórumban a megoldásokat: egyeseknek nemtom mi van az agyuk helyén...

Aktuális civil


#41563
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Üdv,

Ma 4-5 körül lehet mennék egyet...valaki még?


4-5 körül a "rendes" emberek még dolgoznak! Ígyhát kapd be:-))

#41564
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Üdv,

Ma 4-5 körül lehet mennék egyet...valaki még?
Sei, soku Si.

#41565
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Érzed a késztetést, hogy legyen vagy nem? A benti gépemen van, de elõtte nem volt, a különbséget meg nem mondom ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41566
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Kell nekem SP3? Vagy egyáltalán lehet ilyen gyorspostán rendelt winfosra?

Aktuális civil


#41567
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Már megint a Márió okozza problémát ;)

Tegnap este hajnali 3ig, vagy már nemtom meddig kínlódtam egy rohadt szerverrel, de még mindig segfault-tol valami picsa benne. Lehet, hogy komplett újratelepítés lesz belõle...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41568
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
kb. ötödször kaptam defektet az elmúlt pár hétben --jóhogy ideges voltam-- a többi baromállat meg nyugtatózva volt és lemaradásra, meg lihegésre hajlamos... :D:D

VörösFerivel tekertünk fel Vöröshegyre,na ott csak néztünk, hogy mivan.

Kell ilyet sokat, de énis 3barral fogom nyomni, amig nem lesz Maxxisom megint.

Aktuális civil


#41569
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Ez a mai is elég jó volt, csak Zap ideges, Tibi lassú, Vörös Feri meg megy, mint a bolond le is, meg fel is...



...és még 1 küllõm is kitõrt elõlrõl, csak úgy gurulgatás közben hazafelé:-)
Rég nem toltam 3 napot egymás után egyhuzamban--jóhogy lassú voltam--a két baromállat meg kipihent és idegeskedésre hajlamos:-)


A Trek-nél figyelitek, hogy oldalt és nem hátul van felsliccelve az ûléscsõ.

#41570
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts

ma meg átvettem a céges kocsit. octavia, zsír új és elég jól felszerelt úgyhogy vszínû lenyúlja vmelyik fõnök én meg +kapom az övét..ehh...de aszonták nem biztos....amúgy meg elég jó gép, csak hát lomha mint az állat, 1.4 benzin, de a várakozásaimat felülmúlta. nem kell sokat kapcsolgatni és 150-160 utazót simán lehet tartani vele. csak hát a vectra után...

Ménem mondtad nekik, hogy nem kõ kocsi, adjatok egy Trek Remedy 9-et ;)
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41571
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
NWD9

http://www.pinkbike.com/video/35678/
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#41572
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,014 posts


+jöttem bazzeg a 3 napos pesti tréningrõl és most kurva okos vagyok úgy vigyázzatok. gps nélkül alig bírtam kigabajodni pestrõl.

ma meg átvettem a céges kocsit. octavia, zsír új és elég jól felszerelt úgyhogy vszínû lenyúlja vmelyik fõnök én meg +kapom az övét..ehh...de aszonták nem biztos....amúgy meg elég jó gép, csak hát lomha mint az állat, 1.4 benzin, de a várakozásaimat felülmúlta. nem kell sokat kapcsolgatni és 150-160 utazót simán lehet tartani vele. csak hát a vectra után...

ja, amúgy fasza volt elõször belefingani egy új kocsiba :D
__________________

#41573
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Ez a mai is elég jó volt, csak Zap ideges, Tibi lassú, Vörös Feri meg megy, mint a bolond le is, meg fel is...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41574
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts
Tegnapi jó volt, kár hogy korán sötétedik...
I3aI3 is csatlakozott lefelé
Nekem max holnap lesz gurulás, hegy vagy szellem is akár 5 f6 esetleg jó lehetne
Sei, soku Si.

#41575
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Bah, megvan Gabesz honnan veszi a bebaszottastánchülyeségeit:
http://subba.blog.hu...gy_ur_a_multbol

Aktuális civil


#41576
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,151 posts
ezt muszály (j):


#41577
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Nabazz.
Villány elõtt el kell mennem Mohácsra valami szarért.
Komolyan mondom, ilyen már nincs is.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41578
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,955 posts
Ilyen körbetekerésben egyszer én is beneneveznék. Persze csakis összteló, slick gumi párosítással, hogy vicces legyen :D
Reggel indulás elõtt belenéztem a Seasons-be, aztán ez ment a fejemben végig:
bullet and a target
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#41579
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Apicsába. :P

Akkor inkább Badacsonyba megyek inni és aztán dh!!! :D

Rakj magadról másik képet, mert eddig a sötétség homályába veszett a bringád milyensége...
Most viszont már nagyon piros!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#41580
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,237 posts

Hétvégén meg bekattanok és körbetekerem a Balatont.



...de a nagygéppel ér csak ám:-) !!!!