Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#40861
Posted 2008. October 01. - 22:32
#40862
Posted 2008. October 01. - 22:18
játszós bringámba meg szétment a kormánycsapágy bahh
Pedálos Mikinek van egy 01'es px váza eladó, már 2 és fél éve porosodik és tök jó állapotú, ha esetleg kell vkinek ugrálós vagy városba rihangálós gépbe.
ebike-on meg a 24h elvileg azt jelenti, hogy ha délig leadod a rendelést akkor másnap +jön.
#40863
Posted 2008. October 01. - 21:40
Alex hívott is, mert már vártunk egy ideje.
De nem vetted föl és mondta, hogy te mondtad, hogy akkor talán találkozunk.
Ergo nem volt megdumálva a tuti várás.
De mondjuk holnap közösen lefele?
Hogy egy napon belül kiszállítják.
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40864
Posted 2008. October 01. - 21:35
Korán öregedsz!
Nem az, hogy pakoljatok ki a kocsiból,csak jó lett volna,ha toronytól együtt jövünk!
ebike-on mit jelent,ha 24h van feltüntetve a rendelendõ cucc áránál!
#40865
Posted 2008. October 01. - 21:31
Pokol.
Ha nem lenne minden hónapban gázáremelés és társaik, már én is elhúztam volna...
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40866
Posted 2008. October 01. - 20:55
nõuralom.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#40867
Posted 2008. October 01. - 20:16
amúgy bocs a mai késésért, de akkora sor volt az úton mint még kb soha
Gabesz utolsónak jött le szóval tényleg fél7re idõzítette
gyógyulj meg hamar
Villányba szeretnék menni Pénteken, de még nem tudok biztosat.
#40868
Posted 2008. October 01. - 17:51
Hug, nõvér, még a kutyám is lány...
Erre hugom elköltözik, hogy javuljon az arány és tessék, jön egy új.
Jót csapattunk ma, de Gabesz fél 7-tõl beteg lesz, úgyhogy nem volt olyan aktív.
Lassan óraátállítás.
VILÁGVÉGE!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40869
Posted 2008. October 01. - 14:58
#40870
Posted 2008. October 01. - 14:50
#40871
Posted 2008. October 01. - 14:48
#40872
Posted 2008. October 01. - 14:47
Pudva már nincs egy ideje (YEEE!!!),
és hugom azért még nem túl idõs,
szal kizárólagos úton maradt nõvérem.
De azért kössz!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40873
Posted 2008. October 01. - 12:59
#40874
Posted 2008. October 01. - 09:33
#40875
Posted 2008. October 01. - 09:31
#40876
Posted 2008. October 01. - 09:27
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40877
Posted 2008. September 30. - 23:17
És hát ismered Gabeszt.
Szerinted kiszedi a bringáját egy felszállítósautóból?!?!?!
Esetleg holnap?
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40878
Posted 2008. September 30. - 23:13
#40879
Posted 2008. September 30. - 22:10
Beszélj vele!
Kár, hogy nem tudtam, hogy jössz/jöttök, akkor nem mentünk volna autóval.
Bár tekerni sem tekertünk volna.
Csak rég láttalak már.
Hiányzol!
A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt.
#40880
Posted 2008. September 30. - 22:07

Sign In
Create Account

Back to top





