Jelentkezz be Regisztrálj
Pécsiek ide! #3
#40461
Posted 2008. October 22. - 19:52
figyelek, hátha..
Nekem meg holnap elviszik a PX vázamat, bár õ pénz ellenében..
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#40462
Posted 2008. October 22. - 19:21
Babitsból lopták el a bringádat bazz?
pedig ott tényleg jó helyre lehet lerakni õket... én is odajártam 4 évig és sokat jártam bringával.
rendõröket hívtál?van biztonsági kamera a portánál
Kamera megvolt, semmi. (Valszeg az udvar felöl jöttek-mentek)
Rendörségen bejelentettem de nem hiszem h. jó lesz vmire...
Asszem most lesz vmi egyszerû. Lehet h. fixi lesz. Lényeg h. olcsó legyen és ne lopják! Ráadásul a versenyrõl is lemaradok..:wallbange
Nem gondoltam volna. Azt hittem a lánc+Kamerák+Tanári elötti bike tároló elég biztonságot ad. Tévedtem.:cry:
#40463
Posted 2008. October 22. - 18:50
pedig ott tényleg jó helyre lehet lerakni õket... én is odajártam 4 évig és sokat jártam bringával.
rendõröket hívtál?van biztonsági kamera a portánál
#40464
Posted 2008. October 22. - 17:26
BaBits gimi padjait koptatom én is,a bringám meg a BRINGATÁROLÓnak elkerített részt....
Ezekek után lehet,hogy inkább a 4-essel fogok járni.
Hát szerintem ez nagyon durva. A suliból, a tesi tanári összes ablaka ránéz+lánc?! Azt nem tudom felfogni hogy mivel vágták el a láncot.:mad:
Nekem 2 busz miatt sokkal jobb (volt) bringával.
Lehet vmi fixit be kéne ''újítani?"
#40465
Posted 2008. October 22. - 15:34
Ezekeután lehet,hogy inkább a 4-essel fogok járni.
#40466
Posted 2008. October 22. - 15:18
Részvét a gép miatt! Honnan lopták el? Garázs, tároló vagy kint hagytad valahol?
Cs.
#40467
Posted 2008. October 22. - 13:55
Ma 9 és 13 óra között ellopták a kerékpáromat.:mad:
Fekete Caprine Dual vázra épült.
Bõvebb info itt.
Tel.: 30/ 30 78 847 crazycuber@gmail.com hard_gm@msn.com
Elõre is köszönök mindent!
#40468
Posted 2008. October 22. - 12:42
Elvileg mi megyünk ma Rocsival toronyhoz olyan fél5 körül.
#40469
Posted 2008. October 22. - 12:38
215ös tagra kéne..most 150psi vel megyek és hát ez kicsit sok...
Alex,neked most mi van fent?
Valami kerékpár ma? nekem még nem 100%,csak kérdezem
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40470
Posted 2008. October 22. - 12:05
manitou 400x3.0
fox 350x2.8
és van egy 400x 2.75 manitou ami talán még jó lenne de az Alexnak van félretéve. Szerintem ekkora rugója senkinek nincs Komlón.
#40471
Posted 2008. October 22. - 12:00
#40472
Posted 2008. October 22. - 11:01
Na internet olvasó gyerekek, 3 dolgot szeretnék megosztani veletek:
1. Lóriék jól bebaszattak ma este.Hehehe...
2. Utána a Tescoban azon gondolkodtam, hogy a ketchupos sorba hogy a picsába kerül egy rózsaszín gyertya. Oké, hogy valaki lerakta, de miért pont oda?! Mi lehetett a fejében, hogy a ketchupnál eszébe jutott, hogy mégse kell a rózsaszín gyertya?!?!!?
A téligumi hallotaknapjáskoszorúgertya kombós akciót meg se említem.
3. Legfaszább video EVER!
Ha valaki csinálna nekem egyszer egy ilyen partyt, leszarom ha higyülizni kell érte, csak mixeljék már alá élõben is ezt a zenét!:D
háát ez nagyon jóó zene!!!
lesz ludmilla pénteken..25.én meg 15éves a rák...
nekem is korainak tûnik a 9,de ha ez van,ez van..
ez sem mai-nálam idõsebb,de gyere be nagyon
Csikk,nézzetek szét lécci rugó ügyben!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40473
Posted 2008. October 22. - 10:24
Ez más, de szintén jó és régi Klasszik:
#40474
Posted 2008. October 22. - 09:20
#40475
Posted 2008. October 22. - 09:08
Fú elõvettem régi Metallica albumokat. Beszarás. 83ban miért tudtak ilyen fasza zenéket csinálni emberek, most meg nem?
Kurvajó, na.Metal Militia rulz.
Jeeeah! Én is gagyi tekknó helyett ezeket nyomom a kocsiban!
A versenyrõl friss infókat kérünk!!!! Jó idõt megrendeltétek? A kezdés nem korai? Gondoljatok a szegény vidékiekre.
Cs.
#40476
Posted 2008. October 22. - 06:20
#40477
Posted 2008. October 21. - 22:45
Holnap reggel megint korán kell kelni, Butapestre buta emberektõl okosakat kérdezni, és utána hazajönni.
Csütörtökön meg versenyezek, vagy miazisten.
#40478
Posted 2008. October 21. - 22:21
1. Lóriék jól bebaszattak ma este.
2. Utána a Tescoban azon gondolkodtam, hogy a ketchupos sorba hogy a picsába kerül egy rózsaszín gyertya. Oké, hogy valaki lerakta, de miért pont oda?! Mi lehetett a fejében, hogy a ketchupnál eszébe jutott, hogy mégse kell a rózsaszín gyertya?!?!!?
A téligumi hallotaknapjáskoszorúgertya kombós akciót meg se említem.
3. Legfaszább video EVER!
Ha valaki csinálna nekem egyszer egy ilyen partyt, leszarom ha higyülizni kell érte, csak mixeljék már alá élõben is ezt a zenét!
Aktuális civil
#40479
Posted 2008. October 21. - 21:51
és ebbõl most melyik a kocsi márkája?
hülye.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
így megvan?
leopard jóóóóóóóó
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#40480
Posted 2008. October 21. - 20:22
http://index.hu/tudo...tas/orioni1021/

Sign In
Create Account

Back to top





